De GRIJS HAAR met hef liKiuwe masker 3? Werd 38 pond LICHTER IVlflIl Alles geprobeerd*. door Anthanie Marton DRAAG GEEN BREUKBAND! RAPID 22 Voelt zich fit en lijkt jonger ...maar alleen Daggett Ramsdell's crèmes bevredigen op den duur. Geen andere crème zal Uw huid zoo afdoend reinigendoet zoo spoedig elk spoor van make-up ver dwijnen. Begin Daggett Ramsdell's Perfect Cold Cream te gebruikenen let eens op de gestadige verbetering van Uw teint.1 DAGGmr&RAMSDÉl* 'perfect COLO CREAM Winnaar van tien l.ippincat t prils van 75OO dollar KORTE IMHOUD VA -V HET V O O R A F G A A N D E ■John Mannering doet een huwelijksaanzoek aan de lieftallige Marie Overndon, maar wordt afgewezen, omdat zijn financieels omstandigheden niet bepaald gunstig zijn. Na deze teleurstelling begeeft hij zich naar Londen, waar hij door spelen en fuiven vergetelheid tracht te zoeken. Het restant van zijn kapitaal smelt nu weg als sneeuw voor de zon. Lord Fauntley, die in de meening verkeert, dat John Mannering zeer rijk is, noodigt hem te zijnen huize en stelt zijn dochter Lorna, een kunstschilderes, aan hem voor. John toont warme belangstelling voor de ongeëvenaarde collectie edelstee- nen, welke lord Fauntley bezit, en die in een speciale kluis is opgeborgen. Hij slaagt er in het geheim van de safe te vernemen en langzaam rijpt het plan in hem de kostbare juweelen te stelen. Bij deze inbraak wordt hij op heeterdaad betrapt door Lorna. Hij neemt ijlings de vlucht en laat de sieraden achter. Mannering gelooft niet, dat zij hem herkend heeft. Toevallig komt hij te weten dat de beroemde Rosa-parels, die destijds in Amerika gestolen zijn, zich in 't bezit bevinden van den Londenschen geldschieter Septimus Lee. Hij biedt hem een hoog bedrag voor het snoer, doch steelt 't uit het huis van Lee een dag voor de overdracht zal geschieden. Er doen zich steeds meer gevallen van berooving voor in de Londensche society-kringen, Scotland Yard staat voor een raadsel. Bij het huwelijk van Marie Overndon ziet hij kans een kostbaar halssnoer te stelen, Scotland Yard roept Mannering's hulp in bij de opsporing van den dief. Geheel vermomd gaat Mannering naar den heler Grayson om het snoer te verkoopen. Plotseling komt sergeant Tring binnen, die hem evenwel niet herkent. Hij onderzoekt Grayson's woning, doch vindt niets belangrijks. Mannering ontvangt 1200 pond voor het snoer. Hij woont nu weer tijdelijk in z'n flat. Mllftll Imp. H. HAGEMEIJER - Hoogstraat 30 Don Haag Na 30-jarige ondervinding heb ik een Breukverband-Apparaat voor mannen, vrouwen en kinderen gemaakt, hetgeen alle breukbezwaren wegneemt. 10 DAGEN OP PROEF! Indien U bijna alles beproefd hebt, kom dan tot mij. Waar anderen gefaald heb ben, daar heb ik mijn grootste succes ge had. Zend onderstaande coupon heden en ik zal U gratis mijn geïllustreerd boek over breuken en hare behandeling toe zenden, waarin ook mijn gejpatent. Breukverband-Apparaat met Automati sche Luchtkussens is afgebeeld met de prijzen, ook de namen van vele personen, die het beproefd hebben en hoogst dank baar ztjn. Het geeft direkte verlichting, wanneer al het andere niets hielp. Foto van den heer C. E. BROOKS, die zichzelf en duizenden andere breuklijders met succes heeft ge holpen. Indien breuklijdende, schrijf dan nog heden. Ik maak het volgens Uw maat en zend het U tce met absoluten waarborg, dat het U voldoen zal, of ik zend U het geld terug. De prijs is zoo laag gesteld dat ieder, rijk of arm, het kan aanschaffen. Bovendien zend ik het 10 DAGEN OP PROEF, om te bewijzen dat hetgeen ik zeg waarheid bevat. U alleen oordeelt en indien U eens mijn geïll. boek gelezen hebt, zult U even verrukt zijn als mijn duizenden patiën ten, wier schriftelijke dankbetuigingen voor U ter inzage liggen. - Vul onder staande gratis-coupon in en post die nog heden. ■mm Gratis Informatie-Coupon C. E. BROOKS (109) Singel 25 - Amsterdam Gelieve mij te zenden, franco per post, in onbedrukte enveloppe, zonder eenige kosten of verplichtingen mij nerzijds, Uw geïll. boek betreffende Uw Breukverband-Apparaat en Uw 10 DAGEN GRATIS PROEF. Naam Adres: Mannering verdeelde zijn nieuwe vermogen in drie pakjes van vierhonderd pond elk. Toen nam hij zijn stortingsboekjes en schreef de bedragen in. Vervolgens keek hij op zijn horloge, en zag, dat het tien over half drie was. Hij zou met een taxi van de eene bank naar de andere moeten rijden, als hij ze vóór sluitingstijd alle maal wilde bezoeken en hij was niet van plan, het geld den heelen nacht op zijn flat te honden. Toen kreeg hij een schrik, want zon der de minste waarschuwing ging de deur van de flat open ■ELFDE" Mannering zag het en werd J VERVOEG bleek. Zijn lian- den gingen naar de pakjes bank biljetten, maar meteen begreep hij, dat iedere poging om die te verbergen nutte loos zou zijnde bezoeker zou het zien. Een deeltje van een seconde, dat hem 'n eeuwigheid scheen, wachtte hij. Toen zag hij, wie het was en hij lachte. Dat was het eenige, wat hij doen kon. Lorna Fauntley stond op den drem pel, zij glimlachte, maar verwonderde zich blijkbaar ook. „Begroet met 'n drievoudig hoera of niet?" spotte zij, terwijl ze op hem toe trad. Mannering stond snel op en vatte haar hand zijn oogen fonkelden. „Is dat een manier, om een vrijge- zellenwoning binnen te komen t" vroeg hij terug. „Ik draaide aan de kruk, en toen ging de deur open, dus ben ik maar doorgeloopen," zei Lorna, terwijl zij een stoel nam. „Als je je duistere geheimen verborgen wilt honden voor spiedende oogen, kun je je deur heter op slot honden, John." „Ik loop liever geen risico, dat ik je mis," antwoordde Mannering. Hij had Lorna den laatsten tijd niet zoo vaak meer gezien. De aankomst van de Wagnalls en Gerry Long, de vernieuwing van zijn vriendschap met lady Mary en kolonel George Belton hadden hem nogal in beslag genomen en Lorna had vrij veel tijd aan haar schilderkunst gewijd. Tè veel tijd, dacht hij, toen hij haar aankeek. Hij bleef eenige minuten naar haar kijken, peinzend, zonder te spreken. Zij beantwoordde zijn blik, maar het lachje op haar lippen was niet heelemaal echt. Zij zag er vermoeid uit. Haar oogen ont beerden den vroegeren glansde geest van opstandigheid,die hem in 't eerst had geprikkeld en later had bijgedragen tot zijn verliefdheid, scheen getemd. Hij wist zelf niet goed waarom, maar hij kwam tot de conclusie, dat zij zorg had. „Ik zie er uit als een wrak," zei Lorna opeens. Die overbluffende gewoonte, om bot weg te zeggen, wat haar voor den mond kwam, had zij dus nogMannering glimlachte. „Je ziet er uit of de kunst een te strenge meester geweest is," zei hij. „Je werkt te hard, lieve kind. Móét je niet doen." „Dat moet ik wèl," zei ze, „maar dat hoef jij je niet aan te trekken, John." Mannering's lippen trokken, toen hij haar een sigaret aanbood en vroeg, of ze thee won. Zij knikte. „Waarom moet je dat wel V' vroeg hij, terwijl hij haar een kopje gaf en suiker en melk aandroeg. „Waarom moet haast iedereen wer ken V' vroeg zij, bijna uitdagend. En toen, tot Mannering's matelooze verbazing, schoten er tranen op in haar oogen, zij sloeg de handen voor haar gezicht. „O, kind, toe," zei Mannering. Hij kwam naast haar en legde zacht een hand op haar schouder. Ze zei niets, maar een seconde later glimlachte zij. Er lag iets zieligs, iets tragisch in dat lachje en de behoefte, om het waarom te kennen, leek Mannering de aller dringendste nood ter wereld. „Als er iets is, dat ik doen kan," zei Mannering, heel rustig, „hoef je 't maar te zeggen, Lorna. Vragen en antwoor den kunnen we weglaten. Je spreekt maar op." Zij gaf zijn hand een kneepje en glim lachte mat. Zij hadden hun thee op, maar tien mi nuten lang hadden zij beiden gezwegen. Nieuws, veilige, prettige vermage ringskuur in vloei baren vorm „Dank zij BonKora werd ik in 8 weken 38 pond lichter. Ik voel mij nu beter en lijk jonger". Mevr. A. S. Mevr. S. was zóó dankbaar, dat zij ons haar foto's zond. Let eens op, hoe slank zij reeds geworden is en zij kan nog slanker worden. Verliest ook gij Uw dikte door de veilige Bon Kora-kuur. Geen schadelijke be- standdeelen. Geen hongerlijden, 't Is raadzaam zeer vette spijzen te vermij den, maar EET GERUST FLINK van alle smakelijke spijzen, als ver meld op de BonKora-verpakking. Koop vandaag nog een flesch Bon-Kora a -f 2.25, alom verkrijgbaar bij apothekers en erkende drogisten, of vraag inlichtingen bij het Bon- Kora-Depot, Singel 115, Amsterdam-C. Mevr. voor is nu zoo gemakkelijk te verhelpen. Grijs haar behoeft U niet van Uw jeugd en levensvreugde te berooven! Eén korte Inecto Rapid-behandeling, even eenvoudig en prettig als een shampoo, geeft Uw haar de natuurlijke kleur terug, voorgoed, terwijl niemand het kan zien. Inecto Rapid is gegarandeerd wasch- echt. U kunt Uw haar borstelen en blootstellen aan zon en zee. Permanent wave tast de natuurlijke kleur en glans niet aan. Zelfs in het felste licht is er niets van te zien. Inecto Rapid is verkrijgbaar bij alle goede kappers, drogisterijen enz. Let op de origineele blauw-gouden ver pakking. Vraagt gratis prospectus bij den importeur Firma A. Maas, A. G. J. Lindenkamp, Successeur, O.Z. Voor burgwal 239-241, Amsterdam C.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 22