KRUSCHEN VOELDE ZICH ELLENDIG EU1AN VERKADE SALTS 25 Bij gelegenheid van het feest hebben enkele leden met veel succes in de Oude Vriendschap een opvoering gegeven van het tooneelstuk Excellentie Hein'. Een scène uit het tweede bedrijf. Zijne Excellentie wordt opgebracht. Gekweld te worden door spit, jicht of rheumatische pijnen, daar is zelfs het beste humeur niet tegen bestand, zonder Kruschen Salts ten minste! Hier is een bekentenis, die voor zichzelf spreekt: ..Voordat ik Uw merkwaardig Kru schen Salts nam, voelde ik mij oud en ellendig. Ik had aanvallen van spit in mijn rug, rheumatische pijn in mijn beenen, knieën en één arm, en zenuw- rheumatiek van mijn rechterschouder langs mijn geheelen arm tot aan mijn vin gertoppen toe. Een paar maanden geleden begon ik met 's ochtends in mijn eerste kop thee Kruschen Salts te nemen. Spit en rheumatische pijn zijn nu aan banden gelegd, en ik blaak van gezondheid. Mijn vrouw zegt, dat ik geheel verjongd ben, en onlangs werd nog bij een oudleerlingen- diner van mijn school door verscheidene „veteranen" in hun toespraken opge merkt, hoe goed ik er uitzag. Voor men- schen op mijn leeftijd (60) is Kruschen Salts een zegen. A. B. te W." (Origineele brief ter inzage.) Rheumatische pijnen ontstaan maar al te dikwijls door onvoldoende ver wijdering van afvalstoffen uit het lichaam, waardoor schadelijke stoffen als urinezuur gelegenheid krijgen zich op te hoopen. De zes minerale zouten, waaruit Kruschen Salts bestaat, sporen de afvoerorganen, lever, nieren en in gewanden, op geheel natuurlijke wijze aan tot actievere werking, zoodat de gevaarlijke afvalstoffen snel en af doende worden weggevoerd. Het bloed wordt hierdoor gezuiverd. Uw rheu matische pijnen zullen langzaam maar zeker geheel ophouden, om niet meer terug te keeren. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apo thekers en erkende drogisten a 0.40, 0.75 en 1.60 per flacon, omzetbelas ting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de fiesch, zoowel als op de buiten verpakking de naam Rowntree Handels- Maatschappij, Amsterdam, voorkomt. Het moment, waarop burgemeester van Woel- deren den eersten steen legde. Nu rheumaiische pijnen verdwenen en goede humeur teruggekeerd De bouwvereeniging ,,Goed wonen" te Vlis- singen, die onlangs een vijftigtal woningen aanbesteedde, heeft op Zaterdag met eenige plechtigheid de eerste steenlegging van het complex laten verrich ten door burgemeester van JVoelderen, die zich daartoe welwillend be reid had verklaard. Overzicht van de in aanbouw zijnde wonin gen tijdens de eerste steenlegging. Ze zijn er weer, die verrukkelijke Parijsche wafels, met de zachte roomvulling. Bestrooid met poedersuiker. Ver laagde prijs: per ons Jé\J ct. Een goede raad: Koopt met EULAN behandelde. d.w.z. blijvend motvrije man- tel- en ulsterstoffen, stoffen voor smokings, rokken en an dere gelegenheidskleeding, vloerbedekking, meubelbe- kleeding, dekens enz., te her kennen aan het EULAN-merk. Motten geen toegang! Nu is het voor altijd uit met motschade, wanterzijn stoffen, welke door EULAN blijvend gevrijwaard zijn tegen het in vreten door motten.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 25