COLGATE Blouse fèeneeömibbelen en fêetuegtoij^en ocxj? -éarzdfan vehjZ^cJi&n Mi 11 ioen en Levertraa n 60 C. 90 c. 28 in elke betere zaak verkrijgbaar. Vraagt onze rijk geïllustreerde prospectus met de vast gestelde verkoopsprijzen en het adres van den dichistbijzijuden leverancier bij de N.V. Teweha, Rotterdam W. 13. Annonces betreffende worden in dit blad siecbts opgenomen, indien zij vooraf voorzien zijn van bet stempel „Geen bezwaar' tegen de plaatsing, afgegeven door de Commissie van Controle op de Aanprijzing van Genees middelen en Geneeswijzen, waarvan bet Secretariaat is gevestigd Segbroeklaan 33, 's-Gravenhage. klonk opmerkelijk vast, hij verwonderde er zich zelf over. Er glom iets van bewondering in Bristow's oogen. „Fut heb je tenminste genoeg," prees hij qnwillig. Lorna viel uit, toen de inspecteur de woorden van zijn lippen had. Haar zelfbeheersching was voorbij, zij hijgde zwaar. „John laat 't toch niet toe Waag toch iets Je kunt hest wegkomen, je moet, je móét Laat je toch niet arresteeren. John. Mannering greep sussend haar arm haar uitbarsting gaf hem nieuwe kracht. „Kalm," zei hij. „Met zenuwachtigheid schieten we niets op, kind. Bristow heeft, zich nu eenmaal in zijn hoofd gezet, dat ik de Baron ben, dus hij is toch niet tevreden, vóór het tegendeel be wezen is. Dus. Lorna slikte stevig. Zij keek op naar den man naast haar, zag zijn gezicht verstrakt in 'n vreemd lachje natuur lijk, hij wou doorvechten tot het uiterste. Er schoot een uitdrukking van twijfel in Bristow's oogen, maar zij was aan stonds weer weg. Hij lachte, een beetje heescli, bewoog zijn revolver. „Die vlieger gaat niet meer op, als we 't goed gevonden hebben, dat je bij Ramon hebt weggehaald," zei hij. „En den kogel." „0 nee Mannering was uiterst kalm. Zijn geest werkte op hoogspanning, aan één ding en slechts één ding. De kogel. Hoe kon hij dat voornaamste bewijs- ituk wegwerken Lukte dat niet, was er dan nog een uitweg Moest het mis- loopen, nu hij tóch al besloten had, zijn afdwaling te herstellen „Nee," snauwde Bristow. Mannering boog plotseling het hoofd tot zijn lippen heel dicht hij Lorna's oor kwamen. Bristow veranderde een paar millimeter de richting van zijn revolver, dreigend. „Geen kunsten," waarschuwde hij. „Probeer hem in mijn zak te moffe len," fluisterde Mannering. „Niet ant woorden." Hij ging weer recht staan, keek Bristow grijnzend aan. „Kunnen we niet eens gaan zitten V vroeg hij. De detective liep over van achter docht. „Ik heb je gewaarschuwd," zei hij „als je grappen probeert, maak je kennis met kogel numero twee, Mannering. Ik heb royaal mijn bekomst van den Baron meer dan royaal." „Ik vind hem zelf óók een beetje erg veelzijdig," glimlachte Mannering. Al sprekende maakte hij een bewe ging, Lorna liet den kogel uit haar hand in zijn zak glijden. Of bijnh er in. Op het kritieke oogenhlik maakte hij weer een beweging en het klompje lood viel op den vloer. Het plofte, terwijl Lorna een kreet van schrik uitte. Bris tow's oogen schitterden, hij beging zijn eerste fout. Hij sprong op den kogel af. Manne ring zag het, haalde zijn linkerarm terug en sloeg naar den detective, met alle kracht, die hij in zijn lichaam had. Bristow doorzag de list een fractie van een seconde te laat. Hij zag de ge balde vuist opkomen voor zijn oogen, toen kwam het weeë geluid van den slag. Bristow sloeg languit neer, zijn oogen rolden. Lorna stond als versteend het was zoo vlug gegaan. Mannering sprong naar de telefoon, terwijl Bristow nog op den vloer lag. Hij had zijn nummer al aangevraagd, vóór het hoofd van den inspecteur achteruit zonk, hij schermde zijn mond met zijn rechterhand af, maar die voorzorg had hij niet hoeven nemen, want (1e man was bewuste loos. Mannering was bijna dol van opwin ding, zijn oogen schitterden. Aan het wachten, tot hij gehoor kreeg, scheen geen einde te komen. Maar eindelijk klonk er een stem, een tamelijk slaperige en prikkelbare stem. „Hallo daar. Ja V' „De kolonel," dacht Manuering. „Ik wou Gerry even spreken," zei hij, met groote moeite zijn stem zacht en rustig houdend. „Ja, Gerry Long gauw alstublieft." „Oogenblikje," bromde kolonel Belton, aan liet andere einde van den draad. De minuut leek een eeuw lang. Bristow lag nog languit, buiten bewust zijn. Lorna scheen door de ontsteltenis heen te breken, die haar had aangegre pen, toen zij den inspecteur neer zag slaan, en haar oogen lichtten op. „Wat gullen we er mee doen f" vroeg zij. „Wegwerken, als 't lukt," zei Man nering snel. „Als die knaap me nog langer laat wachten, word ik. „Ik kan toch weggaan en hem meene men riep Lorna uit. „Ik kan hem in de Theems gooien, of in een riool- put.. „En hoopen last met de politie krij gen jij in verhoor genomen en je vader en je moeder en. „Dat hindert niet. Als jij maar veilig bent." Er kwam groote- warmte in Manne- ring's oogen. „Je bent een groote schat" zei hij. „Maar ik denk, dat 't wel anders. ah Gerry. Hij keerde zich om naar de telefoon, en Gerry Long, nu weer kalm en opgewekt, gaf snel antwoord. „Mmml Wou je mij hebben, Manne ring f" „Kom direct even naar mijn flat," zei Mannering, „achterom. Zoo bèn je al eens gekomen, weet je nog V' „Ja." Long sprak kort afgebeten hij scheen den aandrang in de stem van zijn vriend te vatten. „Blijf op 't plaatsje staan," vervolgde Mannering vlug, „en vang een klein voorwerp op, dat ik je door 't raam toe zal gooien. Zorg dan dat je 't verliest. In een riool, in de Theems, doet er niet toe waar. En zorg in 's hemelsnaam, dat je binnen vijf minuten hier bent als 't kan nog vlugger." „Goed," zei Long, zonder een woord te verspillen, Mannering hoorde den klik der verbreking. Hij wendde zich weer naar het meisje zijn oogen tintelden van hoop. Maar er lag ook bezorgdheid in zijn gelaatsuit drukking, want de tijd drong. „Ik denk wel dat we 't halen,' mompelde hij. „Ik wou om een mooi ding, (lat je niet liier was, lieveling maar nu lijkt 't me maar 't beste, dat je blijft." S/o< volgt. Als II gave, blanke tanden bezit moet U ze door goede verzorging beschermen En ook U. Mevrouw, die Uw tanden graag nog blanker wilt hebben: zorg dat zelfs de kleinste scheurtjes in en tusschen de tanden rein blijven door den invloed van een diep-doordringend schuim. Colgate's Tandpasta heeft deze eigenschap: haar schuim reinigt den mond grondig en voor komt niet zelden tandbederf. Colgate's Tandpasta beschermt het tandgla zuur en geeft Uw adem een aangenamen geur In tubes van 25, 40 en 65 cents. PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen inet een der periodieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's Gravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62H per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N'. Z. Voorburgwal 262. Telefoon Interc. 33170, Giro nr. 97946. ROTTERDAM, Stationsweg 24 Telefoon Int ere. 50540. Giro 101981. 's GRAVENHAGE, Stationsweg 95, Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Biltstraat 142 Telefoon Interc. 13473. Giro nr. 149597. 's HERTOGEN BOSCH. Stationsweg 27, Telef. interc. 1215 Giro nr. 129750. MAAST RICHT, Stationsstraat 20, Telef. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VLISSINGEN, Bad huisstraat 5, Tel. 81.— De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbai Aangename, zachte smaak en slechts één lepel per dag Daarom nemen de kinderen ze graag in. Groote rijkdom aan vitaminen, geijkt op driemaal zooveel als van gewone levertraan. Daarom geven de ouders dé voorkeur aan deze krachtige levertraan. Groote Flesdi voor een maand Dubbele Flesdi veel voordeeliger jftillioPner> Levertroon 5jTrTaaj3^2_sterll De beste levertraan voor Uw Kind

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 28