EVERLASTING Hij rit fijn hoor! ik mi gaan? Links Nog een scènetje ■uit cle revue der St. Nico- laasrereeniging de pop- peukast. De VIissingsche St. Nico- laasvereeniging, die zich ten doel steltverschillenden kinderen een prettig St. Nieolaasfeest te verzekeren, heeft ten lm te van dit, doel een revue opgevoerd Nou hoe is ie Een succes in artistiek en in financieel opzicht. Dit zijn de girls in een scènetje uit de eerste acte. Naast het telejoongehouw is te Goes een complex huizen aangekocht om afge broken te worden daar komt het nieuwe postkan toor straks voor in de plaats. Een schilderachtig hoekje van MiddelburgDe Week, is aan den nieuwbouw ten offer gevallen: nieuwe waningen en straal verb reeding maakten hier opruiming noodiq. Stuur even 5 omslagen, dan ontvangt U net gratis. Voor 50 omslagen één der mooie hand werkboeken „tOOI Vracht". ..Te Kust en te Keur". „Handwerkvreugde waarde ft.50. gratis Hij brandt van verlangen om in zijn fijne nieuwe trui, net een echte keeperstrui, te gaan voetballen, „Reusachtig is ie. ?k Wed dat ze allemaal jaloersch zijn!" Heerlijk om dat te hooren. Haast nog grooter voldoening dan dat haar eigen stelletje, dat leuke vroolijke jasje, met dat eenige mutsje, zoo magnifiek is uitgevallen. Staat het niet alleraardigst? 't Zijn schitterende Everlasting kleuren, die nooit verschieten. Everlasting houdt zich prachtig in de wasch; ze krimpt ook beslist niet. En ze breit erg voordeelig. Iedere knot Everlasting wol is ge garandeerd 50 gram. Wol 50 gram. Motvrif. Krimpvrij. Kleurecht. Katoen 00 gram. Krimpvrif. Kleurecht. Trolasol geverfd. Knotlengte 359 JVf. De modellen zijn uit Praten en Breien No. 57. Het is weer een schitterend

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 25