lios KHASANA ISsïiïte Voor den Middag Oef» cipacf» oooc de ^ee»Üagen 39 786a 784« 784a. Japon van mat-crêpe, kraag en motieven van fluweel, lange mouw. Benoodigde stöf3 m a 1 40 cm. breed. 785a. Japon van zijde, pastel kleur, vierkante hals met grooten kraag, gegarneerd met plissé, lange wijde. mouw. Benoodig de stof: 4.50 m. 10C cm. breed. 786a. Japon van wollen crêpe georgette, vierkante hals, rok onder met plooi tjes, geplisseerde cein tuur van zijde. Benoodig de stof: 3.25 m. 130 cm. breed. VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 42-44-46-48 Vran alle iu «leze rubriek afge« breide 'genummerde kostuums die ontleend zijn aan het mode- album „Winterweelde". zijn pa tronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets. 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avond asjes en kinderkleeding. Bij bestel ling vooral opgeven het gewenschte maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger door girostorting op No. 293631, aoor toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s. v. p. niet van 6 cent) aan het PATRONENKANTOOR ..PANORA" NASSAUPLEIN t HAARLEM waarbij ets. extra voor toezen ding per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook af halen aan het bureau van dit blad. CORRESPONDENTIE L. H. te Schiedam. Wij raden u aan, geen verdere middeltjes meer te pro- beeren om de vlek uit de bruine stoffen pantalon te verwijderen, doch haar liever toe te vertrouwen aan de zorgen van een chemische inrichting om haar plaat selijk te laten ontvlekken. Mevr. K. li. te Piershil. De visch- vlek op de grijze stoffen jas zal vermoe delijk een refvlek zijn. Deze kunt u ver wijderen door haar te strijken onder grauw papier, dat u met den ruwen kant op de stof legt. De bout mag tame lijk warm zijn. U dient er aan te den ken, dat het papier telkens verschoven moet worden. Blijft dé vlek nog zicht baar. dan kunt u een weinig tetra ge bruiken. Vooral goed uitwrijven en niet te veel vocht nemen, daar anders ge makkelijk kringen ontstaan. Waar u tegen uw haaruitval reeds zooveel middeltjes probeerde, raden wij u dringend aan, uw huisarts te raad plegen. J. v. B. te S. Tegen roos zijn ver schillende middelen in den handel. Vaak gaat roos aan sterken haaruitval vooraf. De hoofdhuid dient geregeld schoongemaakt te wordenhet haar moet dus vrij veel worden gewasschen. Wij raden u aan, uw hoofdhuid voor het wasschen flink te masseeren met lauwe olijfolie. Mevr. K. te Delft. Zoetzuur van meloen en pruimen wordt vooral gebruikt als onderdeel voor een hors d'oeuvres-schotel. Op eenvoudige wijze kan men het ook bij stukjes soepvleesch presenteeren. Als hoofdschotel wordt zoetzuur nooit gegeven. Mevr. A. M. van W.-van II. te Utrecht. Het is mogelijk in een los oventje op een petroleumstel appels te drogen, maar beter kunt u het aan uw bakker vragen, daar de appels in een grooten bakkersoven veel mooier van kleur worden en minder lang hoeven te drogen, dus smakelijker blijven. Gedroogde appels worden in goed ge sloten trommels bewaard. Mevr. van D. te Katwijk. Voor een volledig babyuitzet heeft men noodig 3 dozijn onderluiers 3 dozijn boven- luiers 1 dozijn onderleggers 1 dozijn navelbandjes6 eerste hemdjes 6 tweede hemdjes (een maat grooter) 6 flanelletjes (onderhemdjes) 6 truitjes 3 luierbroekjes 3 luierlijfjés 12 laken tjes 6 kussensloopjes 1 zeiltje 2 of 3 niet te dikke wollen dekentjes 1 warm waterkruik 1 slaapzak 1 hadthermo meter waschlapjes (voor gezicht en lijfje apart) 3 badhanddoeken 1 stukje kinderzeep 1 waschkommetje of -teil tje 2 groot,ere kommen (badje) 1 strooibusje met poeder 1 fleschje sla olie 1 stukje veterband veiligheids spelden 6 slabbetjes. Voor de wandelingl babycape jasje met mutsje wantjes en bij erge kou sokjes voor een grooteren baby 1 slobbroekje. Verder is natuurlijk nog noodig het wiegje met matrasje, enz. Verzoeken genoteerd van Mevr. R. B.- J. te Alkmaarmevr. M.-v. d. W. te Middelburg mej. S. de J. de H. te Haarlem. VERHELDERT UW GLIMLACH MET KOLYNOS Kolynos maakt doffe tanden mooi en blank. Het antiseptisch reinigende schuim dringt in elk gaatje in de tanden en doodt de gevaarlijke bacteriën, die aanslag en tandbederf veroorzaken. Probeer KolynosU zult ook zeggen, dat het een wonder is. Wees zuinig—koop de groote tube cream Geschikt voor ieder, die U aangenaam wilt verrassenl Keurig crêpe de chine zakdoekje, uitgevoerd in de fraaiste, tere pastel tinten en bovendien nog smaakvol geborduurd, tezamen met 4 tabletten heerlijk geurende Lux Toilet Zeep in feestverpakking, vormt een ideaal geschenk voor Uw kennissen. Een smaakvol en waardevol geheel, dat toch maar 50 ets. kost, dus slechts de normale prijs van4stukkenLuxToiletZeep.Zorg, dat U voldoende Lux Toilet Zeep feestverpakkingen bij Uw winkelier bestelt! IT S. 136—0141 H LIPPENSTIFT en ROUGE zijn tegen weer en water be stand en kissproof. Onder de 6 kleuren van Khasana Lippenstift is ook de juiste kleur voor U. Lippenstift: Fl. 1.25, -.75, -.35 Rouge: 1.-,-.35 Gen era (vertegenwoordigingJ. WINKEL JZN., Den Haag Merwedestraat 47

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 39