Ontspanning neem t een mime plaats in het programma in en het gevoel, een ..gevangene" te zijn, wordt zooveel mogelijk uitgeschakeld. Herhaaldelijk zijn er speciale avonden waarop het gemoedelijk en gezellig toegaat. Onze foto laat u een demonstratie zien in het hanteeren van de lasso. Een pres et 3 4 8 10 I 5 18 17 222324 2 '30 31 tatie die, te oordeelen naar de bij valsbetuigingen en de lachende ge zichten der aanwezigen, blijkbaar in goede aarde is gevallen. Het is van de directrice, mevrouw Burnham (foto links), dat de opzei is uitgegaan om feestavonden te or- ganiseeren. Zij achtte 't geieenscht dat haar pupillen, die zij als een echte moeder behandeltonder toe zicht in contact zouden komen met behoorlijke jongelui en dat aldus voor die meisjes de mogelijkheid zou worden geschapen tot 't stichten van een eigen home, dat hun hel beste en meest gewenschte houvast zou kunnen geren voor de toekomst. 11 - I Ite muzikale geest wordt onder de meisjes levendig gehouden door een klein orkestje van hel Shawnee- radiostation, dat bij alle feestjes gaarne medewer king verleent. Er wordt naar gestreefd een sfeer te scheppen, die op gemoede lijke wijze voor de noodige afleiding zorgt en de meis jes een beter idee geeft van het milieu waarin ze tij delijk zijn overgeplaatst. De dansavonden, die ge regeld worden gegeven, zijn een van de voornaam ste kenmerken der school. De meisjes knoopen dan nieuwe en duurzame rela ties aan, die de laak der school verlichten en aan vullen en waardoor het doel der directrice ten volle wordt bereikt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 7