mm ZEEUWSCHE OMROEP 25 Tiet Eiland te Vlissingen ziet niet alleen nieuwe â– industriegebouwenmaar ook aardige woningen op zijn terrein verrijzen. Wintersche runt bij den Camperreersehen toren te Veere. M iddelburgschen Goesche villabouw: een mooi landelijk hoekje aan den buitenkant der stad. Hallo hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuwsehen om roep. Het verder vertellen van deze berichten, in welken vorm ook, is geoor loofd. Men meldt ons uit Brouwershaven, dat de schippersvereniging Schutte- vaer, die gisteren, 5 Januari, veertig jaar bestond, zich nog steeds in alle vreed zaamheid ontwikkeltkwesties kwa men nimmer voor. Men weet er natuurlijk alles van het schipperen af en schippers van oorlogs schepen worden niet tot de organisatie toegelaten 1 Uit Groenendijk seint men ons, dat een automobilist daar in woeste vaart enkele heiningpalen omgerukt heeft. Be-palingen worden door sommige chauffeurs niet met onderscheiding behandeld Te Kloosterzande is, naar onze cor- Meer belangstelling is er respondent meedeelt, een reusachtige in Middelburg voor de prijs-piering gehouden, waarbij behalve snufjes van. den Januari- een klein varken ook zes groote hazen uitverkoop. werden verpierd. Nimrods, die vreezen voor vernie tiging van den wildstand, willen iets tegen het pier-vermaak ondernemen. Links Te Oostkapelle is Deskundigen uit Seheveningen en Vlis- in de Kerstweek een ge- singen zullen worden geraadpleegd zellige bazar gehouden ten bate van het Hervormd De provinciale Zeeuwscke bladen Vereenigingsgebouw. zijn er alle van vervuld, dat, volgens besluit van de Breede Watering, de gemeente lerseke een gemaal zal krijgen. Voor de huwbare dochters intusschen Ter hoogte van den Baal- n feit om jaloersch op te worden hoek zonk boven Wals oorden het Joegoslavische keuringsdienst van waren te Goes stoomschip Srdjvan de heeft er per advertentie op gewezen, opvarenden werden er twee dat niemand zonder toestemming van bij de ramp vermist. dit instituut gasmaskers mag verkoopen. IIuii, die misschien opwerpen, dat er in Zeeland niet veel aan carnaval wordt gedaan, willen wij mededeelen, dat het gebied van genoemden dienst zich ook over 'n groot deel van Brabant uit strekt Zoowel uit Oostburg als uit Terneu- zen seinde men ons, dat Tante Pos aldaar honderd jaar geworden is op 1 Januari. Beide oudjes zijn nog zeer kras, loo- peu dagelijks hun wijkjes te voet af en schenken zonder bril strafport. Alleen faalt liet. gehoor wel eens in de telefoon centrale en lijdt het humeur 'n enkelen keer aan de loketten Het muziekgezelschap Voorwaarts te Koudekerke heeft onder veel blijken van belangstelling zijn veertigjarig be staan gevierd. Het Koudekerksche corps kan dan ook op een roemrijk verleden terugzien tot in W armenhuizen toe boekte het successen Nader schrijft men ons uit Terneuzen, dat de goochelaar, van wien in den vorigen omroep sprake was, geen koeien heeft verdonkeremaand, maar een onbe heerd damesrijwiel. Hij is naar Middelburg overgebracht in een speciaal krat, Bij fouilleering in het huis van bewaring, vond de rechter in zijn linkermanchet nog een autowiel en in zijn jaspand een motorfiets 1 Onze luisterpost te Hulst telegrafeert, dat op den laatsten dag van het oude jaar een op hol geslagen paard schrik en ontsteltenis in de straten teweegbracht. Ken fietsende landbouwer heeft b.v. van benauwdheid zijn eieren laten vallen. Of wij ook nette medewerkers in het land van Hulst hebben. Hier is nu niets meer aanwezig. Tot de volgende week, dames en heeren. Veel zaken worden er niet gedaan op den laatsten marktdag van 't. jaar.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 25