RHEUMATIEK PANORA PANORA HIJ LEEK EEN DWAAS.... DROSTE KNIPPATRONEN a 20 cent per stuk Een nieuw, beter middel tegen 26 In blond haar - ook al is het langzamerhand donkerder en dof geworden - ligt de gouden glans verscholen, die zoo'n hemelsbreed ver schil maakt tusschen „blond" en „blond Den oorspronkelijken lichtenden gloed kunt U weer te voorschijn roepen door NUR- BLOND, de speciale shampoo voor Blon dines, die zonder verfstoffen, henna of schadelijke bleekmiddelen blond haar 2-4 tinten lichter maakt. NUR-BLOND met het nieuwe bestanddeel „ViteF", heeft een phy- siologische werking op de haarwortels en hoofdhuid. Het maakt een eind aan haaruitval en hoofdroos en bevordert den groei van zijdezacht en weelderig natuurblond haar. Reeds de eerste behandeling met NUR- BLOND zal ook U doen besluiten voortaan alléén deze wetenschappelijke blond-sham poo te gebruiken. NUR-BLOND met „ViteF" is inderdaad méér dan een normale shampoo, maar niet duurder 20 cent per pakje. f^R AT1£ Probeert Nur-Blond op onze kosten! Tort zit Aovo hn n pn pp tl lVKf»Wi g - Zendt deze bon en een postzegel van 5 cent aan het Nur-Blond-agentschap, I Den Haag (Afd.: P.K. 4—1voor een origineele I Nur-Blond Shampoo voor blond haar. I Adres 939a zijn zoo gemakkelijk in het gebruik, dat iedere vrouw in staat is zelf een kleedingstuk te maken. Probeert U het eens met het afgebeelde aardige kinderjurkje. Het zal U dan tevens opvallen, wat een uitstekende coupe deze patronen bezitten en hoe leuk het jurkje zal staan. Verkrijgbaar in de maten 60-64 cm. Toezending per post 5 cent extra. Bestellingen kunnen als volgt geschieden: door bemiddeling van Uw agent of bezor ger; door girostorting op no. 293631; door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan PATRONENKANTOOR Nassauplein 1 Haarlem Vervolg van blz. 23 „Wil je even gaan zien of juffrouw nooit terugkreeg Zij had van hem Variek er is Als ze 't niet te druk gehouden, wild en smartelijk en wat heeft wou ik haar graag even spreken." had zij er mee gewonnen Het voor uitstekend, meneer." recht, mislukking en spot met hem te Diek grijnsde hartelijk naar den trotseeren, en haar liefste bezittingen stijven, vertrekkenden rug. Jennison te wagen.... En als hij verloor, kreeg was met het gebruik van de huistelefoon zij natuurlijk zelf haar portie van de even- goed op de hoogte als hij, maar nalatenschap. Vier of vijf millioen, waarschijnlijk vermoedde Jennison, misschien zes. Dacht liij, dat ze die waarom hij dezen formeelen weg koos. ging deelen met 'n faillieten echtgenoot? Wat Leila telefonisch snibbig kon „Je verloofde raasde zij. „Denk je weigeren, zou zij tegenover Jennison wat dat ik verloofd wil zijn met een gek voorzichtiger behandelen. Hij wachtte een gek Die door de lieele stad wordt op haar, langzaam door het vertrek heen uitgelachen een arme sukkel, die zich en weer loopend. Hij had Leila maar heeft laten beetnemen met 't eerste weinig gesproken den laatsten tijd. 't beste goedkoope trucje f" Zij liet hem twintig minuten wacli- Zij trok haar ring van haar vinger, ten, en toen zij kwam, zag hij, dat „Alsjeblieftzei ze hartstochtelijk. „En ('laire haar al had ingelicht. Zij deed als je hier 't huis uitgaat, wil ik je nooit opgewekt op een afstand, met een meer zien tikje balsturigheid. Leila had dagen- Zij gooide den ring verachtelijk naar lang in een neteligen twijfel geleefd, den kant van de tafel hij botste tegen en nu hadden de opgewonden mede- den rand en schoot op den grond. Hij deelingen van haar moeder haar ergste liet hem daar liggen. Hij had de onweers vrees bevestigd. Dick had zich laten bui kalm doorstaan, zonder eenig blijk ruïneeren. Een sukkel en een bedelaar, van emotie nu boog hij alleen maar „En V' vroeg zij koel. het hoofd. „Je moeder heeft je zeker verteld, „Inzoover ik tegenover je tekort ben hoe ik er voor sta geschoten vraag ik excuus, 't Beste, „Ja. Ik kan me haast niet indenken, Leila. Ik zal je waarschijnlijk niet meer hoe iemand met hersens 't zoo ver kan zien vóór den negentienden." laten komen." „Dat lijkt me een heel goed idee," zei ,,'t Kan jou nooit erger spijten dan ze koel, en zij ging. mij, Leila." Hij was vrij. Een gek en een misluk- „Best mogelijk." Pijnlijke teleurstel- king Leila had hem niet gespaard. ling maakte haar scherp. „In ieder geval, je hebt je beet laten nemen, dus 't-liedje is uit Maar zij had niet gesproken over teruggeven van de cadeaux - de cadeaux, die hem zijn erfenis zouden „Nog niet heelemaal. Ik heb nog vijf redden. Hij glimlachte bitter, toen hij dagen, en als ik honderdtwintigduizend neerkeek op den ring, die lag te schitte- dollar kan krijgen, bén ik er bovenop." ren voor zijn voeten. Hij raapte hem op „Zié ze dan te krijgen en gooide hem onverschillig in een la. ,,'t Kan, als je me helpt, Leila. Daar- Hij floot het deuntje weer, toen hij om wou ik je spreken ik wou 't je naar de garage liep. vragen, 't Gaat even goed om jouw Daar was Nicky, zoowat met zijn toekomst als om de mijne. Ik dacht...." eigen auto bezig. Nicky had hem ge- „Doe niet zoo dwaas," antwoordde meden den laatsten tijd. Hij bleef veel zij. „Waar zou ik honderdtwintigdui- in stad, en was hij op Lynnewood, dan zend dollar vandaan moeten halen?" bleef hij zelden langer dan een paar „Je hebt de diamanten," zei hij met minuten met zijn gastheer in één vertrek, schroom, „en die groote emeralden. Die Nu was hij gevangen; hij mompelde zijn bij elkaar meer waard, dan ik noo- een groet en deed, alsof hij t erg druk dig heb, en ik zou ze over een week had met zijn wagen. Dick leunde er voor je terug kunnen koopen. Als ik naast tegen den muur, stak een sigaret maar even over dit kritieke punt heen- aan en knikte tegen Jim Grant, die kom. Ik kan natuurlijk geen leening aanstonds verdween, aannemen, maar ik zou je voor de „Zeg, Nick, je weet zeker, hoe 't met helft deelgenoot kunnen maken in dat me staat land van Harvev„Ja." Nick vermeed hem aan te „Land van Harvey!" Met snijdende zien. „Iets van gehoord. Niet zoo mooi." minachting riep zij hem de woorden „Zeg maar leelijk. Maar ik probeer 1 na. „Wat 'n pracht van een voorstelnoodige geld nog te krijgen. Ik had Je was te nobel, om 't aan een ander gedacht. te verkoopen, toen ik 't je vroeg, maar „Vraag mij maar niets. Ik ben altijd nu wil je 't aan mij verkoopen aan platzak." Nickv werd rood en knorrig, mij Haar stem werd hoog en sner- Hij hief uitdagend zijn hoofd van een pend, en hij kreeg een kleur. auto, die geen inspectie noodig had. „Je weet, dat ik je er geen schade „Waarom kom je bij óns vroeg door zou laten lijden, Leila. Denk je hij. „Je weet evengoed als ik, hoe de dat 't zoo prettig is voor een man, om zaken staan. Als jij wint, verliezen wij. aan zijn verloofde te vragen, haar ju- en als jij verliest, winnen wij. Je hem weelen voor hem te beleenen heel geschikt tegen ons geweest en wij „Verbeeld je dat je 't nog prettig tegen jon allesbehalve, maar je vraagt vond ook Zij trok boos haar schou- wel wat veel, als je denkt, dat wij onze ders op. „En dacht je, dat ik zoo gek laatste kans gaan vergooien om te zou zijn om 't te doen Dat ik mijn.... krijgen, waar we ons lieele leven op dat ik zooveel geld 't millioen achterna gewacht hebben. Daar draait de lieele zou gooien, dat je zoo dom was door je kwestie om, en't is nergens voor noodig, vingers te laten druipen er omheen te draaien." Over de ruïne van liaar verwach- Nicky was ten minste oprecht. Dick tingen heen hoorde zij zichzelf tegen ging recht staan, en glimlachte, nogal hem razen. Er schokten heftige emoties aan één kant. in Leila. Hij wou, dat ze haar dia- „Nu zijn we er, geloof ik," zei hij. „Ik manten voot hem op 't spel zette, haar heb niets te mopperen ik ben aam- mooie diamanten Veronderstel eens, sprakelijk voor mijn eigen daden. Dank dat er dan nog schulden overbleven, je wel, Nick." en zij haar offer voor niets gebracht Hij ging heen, en weer floot hij dat had Veronderstel eens, dat zij ze onverschillige wijsje. „Gebruik ik wel het juiste middel tegen mijn Bheumatiek V' Dit is een vraag welke duizenden Rheumatiek- lijders zich van tijd tot tijd stel len. De meesten komen tot dé con clusie, dat een nieuw middel misschien wel eens betere resultaten zou kunnen hebben. En voor hen is het een geluk, dat Fynnon Salt bestaat. Fvnnon Salt is samengesteld uit dezelfde natuurlijke zouten, welke ook in natuurlijke genees krachtige bronwateren worden aange troffen. Binnen een week wordt vooruit gang, dus vermindering van pijnen ge constateerd, zoodat de hoop op herstel herleeft. „Maar hoe kan dat V' zult U zich afvragen. Omdat Fynnon Salt zoo rijk is aan heilzame bestanddeelen, die Uw lichaam zuiveren van onrein heden, welke de oorzaak kunnen zijn van Rheumatiek, Spit, etc. De zouten, waaruit Fynnon Salt samengesteld is, verdrijven het urine zuur uit Uw lichaam. Een Fynnon Salt kuur biedt U 100 pCt. zekerheid. De gezamenlijke werking van alle zouten, waaruit het Fynnon Salt bestaat, is de oorzaak dat Uw pijnen afnemen. Ook U kunt baat vinden bij Fynnon Salt, mits U zich houdt aan de juiste gebruiksaanwijzing, welke op de doos voorkomt. U hebt Fynnon Salt noodig. Koopt nog heden een grooten flacon a f 1.25 bij Uw drogist of apotheker. CACAO-TIJD! De tijd voor cacao is weer aangebroken! Neem Droste Verpleegster Cacaovoed zaam, lekker en voordeelig! ALTIJD WELKOM .Sp«i«irf (ton* roor top Ieelel. beleer of blarl. Onze condities luiden Voor 1 kop en schotel 40 bons Voor 1 beker40 bons Voor 1 ontbijtbordje 40 bon» Voor 1 ketel200 bons - of 100 bons +- 75 ct. Voor 1 presenteerblad 150 bons of 75 bons 60 ct.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 26