VERMIST HIJ LEEK EEN DWAAS.... VELE GEVALLEN VAN RHEUHATISCHE PIJN m Neus en Hoofd verstopt. DAMPO RE VERDWE^EX ltO\l\^ 32 Keu verklaring hiervoor is het enorm O nemend gebruik van Pynnon Salt. Dit heilzame middel, samengesteld uit ^oda, Potasch en de elementen van Lithium, alsmede verschillende andere zouten, is sinds kort een toeverlaat voor slachtoffers van deze rheumatische pijnen. Na een kort gebruik van Pynnon Salt constateerden zij. dat ze zich weer ge makkelijker konden bewegen, terwijl hun oude energie weer terugkeerde. De prijs van één groeten flacon be draagt slechts f 1.25 en is voldoende voor een behandeling voor 10 a 15 we ken, zoodat wij dus mogen zeggen, dat een Pynnon Salt-kuur binnen het bereik is van iederen rheumatieklijder. Slechts één halve theelepel, iederen morgen voor het ontbijt ingenomen in Uw eersten kop thee, koffie of in een glas warm water, heeft de werking van 3 glazen geneeskrachtig bronwater. Hieruit kan eenieder coneludeeren. welk een won derbaarlijk middel Pynnon Salt is. Vraagt morgen Uw apotheker of drogist naar Pynnon Salt. Imp. The Globe Trading Comp. Ltd., Singel 44, Amsterdam. Tel. 31326. van allerlei aard verdrijft U snel en zeker met f doosje 2 stuks 10ct. Dan Dampo inademen door middel van deze practische in- halatorwelkeUgratisontvangt bij'n doos 30 ct. of pot 50 ct. Vervolg van blz. 11 menu's of nachtclubs of fuifjes, alleen maar ploeteren, en trok in bonnen niet, spek en koffie. Wat je er uithaalt kun je houden, en als je 't, een jaar stevig hebt aangepakt, word je eige naar ook. Dat is mijn aanbod. Neem je 't aan V' „Of ik 't aanneem f Nou. ik. Nicky stond te staren en te stotteren, en kreeg zijn zinnen voldoende bij elkaar om Dick's hand te grijpen en vurig te wringen. „Nou zeg, ik zal 't niét aannemen Een stuk van een goudmijnHij zweeg en slikte, op winding en wroeging drongen te dicht op elkaar, om hom geregeld te laten spreken. ...Ie bent een reuzenkerel, Dick. En lioor eens - misschien merk je 't den eersten tijd niet zoo, maar ik zal werken. Allemachtig, wat zal ik werkenEen luilak ben ik niet, al voer ik niets uit. Je zult je niet over me hoeven te schamen, dat beloof ik je." „Dat wist ik wel. En nu nog iets. Er wordt over 't lieele geval 't een en ander bekend natuurlijk, maar ik zal er de persoonlijke dingen zooveel moge lijk buiten houden. Ik vertel aan de kranten alleen over die goudmijn en over de geschiedenis met Jordan meer heeft 't publiek er niet van te weten." „Da's netjes van je, Dick." Nicky keck opgelucht en even weer neerslach tig, maar weldra liet de heerlijke veer kracht van drieëntwintig zich gelden. ,.lk weet niet hoe ik je bedanken moet er zullen geen woorden voor zijn maar ik zal 't je probeeren te toonen En nu moest ik maar gaan. Ik moet aan den slag, iets op zien te pikken over goudgraverij boeken en zoo ik zal wel wat vinden. Ik zie je nog wel, voor ik vertrek, en dan vraag ik je nog wel een paar duizend dingen. Je gaat zelf zeker ook dien kant op, min of meer f" Hij zweeg en keek aarzelend naar Jessamy, die met, Spencer iets apart stond. „Ik ben blij, dat we neef-en nicht zijn. Dat hoeft ten minste niet, stil gehouden te worden. Tot ziens, Jessamy. 't Zou me niets verwonderen, als je óók dien kant op ging." „Dat zou mij ook niet. verwonderen, Nicky. Tot ziens." Hij ging snel heen, met, een knikje naar Spencer en nog even Dick's hand grijpend, tot, smartens toe met gevoelens vervuld, maar gretig opgewonden en zich reeds bewust, van een ongewoon, maar kalmeerend besef van verant woording. Henry Spencer wou eveneens vertrek ken. Hij legde zijn hand op Dick's schouder. „Gefeliciteerd 't Was prachtig. Oude Nick zou trotsch op je geweest zijn. En ik bén 't, al vind ik mezelf een beetje oud voor zooveel bedoening. Ik heb net een gevoel, of ik op den staart van een bombardementsvliegtuig heb gezeten. Maar ik moet eerlijk zeggen, ik heb er van genoten. Op de meer prozaïsche détails kunnen we na de lunch terugkomen, of later. Ik hoor juist van juffrouw Jessamy Varick, dat de Van Derings haar hebben uitgenoodigd om te komen logeeren, tot verder alles geregeld is, dus je rijdt er haar wel even heen. Ah, daar hebben we de pers al." Jennison had de buitendeur geopend, en zij hoorden fragmenten van liet, felle vragen-bombardement, dat aanstonds op hen neerkwam. Bradshaw.... Brad- shaw. Jordan. Gaines. Brad shaw. Dick zuchtte. Hij was dagen lang in de weer geweest, en hij had haast in geen drie nachten geslapen. Een onuit sprekelijke vermoeienis greep liem aan bij wenschte niets dan rust en alleen zijn met Jessamy. Zijn oogen zoch ten haar, en gloeiden op. Spencer tastte verstrooid naar zijn bril. Hij kuchte. „Ik moest Jennison maar even gaan zeggen, dat hij ze binnenlaat. Ze hebben al zoo'n tijd gewacht. Je komt straks wel even, niet Foto's en een verkla ring, en de gewone nonsens. Eene juf frouw Jessamy Landon Varick zullen ze ook wel iets voor de krant vinden. Enehals je er liever een minuut of vijf of tien afneemt, 0111 je gedachten te verzamelen voor 't inter view, zullen Jennison en ik ze wel zoolang aangenaam bezig zien te hou den." Weer viel liet gordijn. Dick zei bin nensmonds „Goeie kerel Buiten de deur hoorden zij drukke stemmen, be langstellend, scherp. En daar stond Jessamy, met al haar trots op hem in haar oogen, en dat heerlijke zachte schijnsel, dat krachtiger werd, toen hij naar haar toe kwam. Hij strekte zijn armen uit,.. „Jessamy ik lieh een jaar gewacht EINDE BELANGRIJK Wij maken onze lezers nogmaals aUent op hei laalsie boek van de Kennemer Serie door RAFAEL SABATINI. Slechts een beperkte hoeveelheid luxe- en ingenaaide exemplaren van dezen prachtigen historischen roman is nog beschikbaar tegen den resp. prijs van f 1.— en f 0.30 per stuk. Men gelieve zijn bestellingen te doen aan onze kantoren, bij onze agenten en bezorgers. Het boek wordt u banco thuis ge stuurd, wanneer u ons voor een luxe-exemplaar f 1.15 overmaakt (per post wissel, in postzegels of overschrijving op ons gironummer 142.700)voor een ingenaaid boek, franco door ons opgezonden, bedraagt deze som slechts 40 cent. PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. crschijnt Donderdags. Tezamen met een der periodieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 'sGrnvenbage in Beeld. Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland- 1.62% per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën 17.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post* abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13X66. Giro nr. 142700. AMS'I ERDAM, N.Z. Voorburgwal 262. Telefoon luiere. 33170. Giro nr. 97946. ROTTERDAM, Stationsweg 24 Telefoon Interc. 50540. Giro i 101981. 's GRAVENHAGE. Stationsweg 95, i el. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Biltstraat 142 Telefoon Interc. 13473, Giro nr. 149397. 's HERTOGENBOSCH. Stationsweg 27, Telef. Interc. 1213. Giro nr. 129750. MA AST RICHT, Stationsstraat 20, Telef. Interc. 5851. Giro nr. 124690 VLISSINGEN. Bad huisstraat 5. 'l el. 81. - De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbna Nu de koude dagen weer komen, is een dampende kop van die heerlijke ver sterkende Droste Verpleeg ster cacao dubbel welkom. Zorgt dat U 'n bus in huis hebt! Ook verkrijgbaar in carton-verpakking van 1/i 1/2 1/4 en V10 K.G. „Tijd voor Droste Cacao" zegt het tractatie- mannetje. bruinde teintKhasana Soleil. Hint*1 ALTIJD WELKOM! Spaart.bong voor kop, ketel, beker of bind. GwwiilwrtqiwwoorfiffngïJ. Wi,k,l Jzm. Dan Haag, M,n.id,ilroot 47, Tal. 777 5M een jeugdig frisch uiterlijk, ook wanneer men vermoeid is, hoe ge makkelijk is dat door Khasana Rouge en Lippenstift.Beide zorgen voor jeug dige ffischheid en bevalligheid en zijn tegen weer en water bestand en kissproof. Voor een discrete kleur Superb, voor een levendige kleur: corail of carmin, voor een zon ge-

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 32