4> fS&i Het Maristenjuvenaat roerde een voorbeeldige gouden koets met lakeien en toebehooren ten looneele. Een der stijl volste wagens was ooi die ran de prinses op haar troon. En had de zangvereeniging niet voor een afwisselende, kleurige groep gezorgd, waarvoor men oogen te kort kwant t En wat een prachtig déeor vorm den de oude gebouwen en het rijke geboomte van de IIulstersehe markt voor tien stralenden stort H ulstersehe kinderen brachten hun eigen hulde aan het prinsenkind. En dat heeft onze fotograaf. Want behalve hier zult u ook op andere bladzijden van dit nummer het bewijs vinden van zijn alomtegenwoordigheid. En als hij bij u op 't dorp dan ook al toevallig niet geweest moeht zijn doet u 't hem maar 'ns na, heel dat feestende Zeeland door te jagen en links en rechts in de vaart nog te fotografecren ook Maar als er ergens in grootschen stijl gefeest is, dan was dat aan den kant van onze zuiderburen, de grootmeesters van levensvreugde en feestbetoon, dat was in Zeeuwsch-Vlaanderen, dat was in Hulst. Wat daar met inspanning van veler toegewijde krachten en ten koste van ruime offers te zien is gegeven, dat is wel eenig in de Zeeuwsche historie van den lateren tijd. Dat verdient een eeresaluut en vandaar dat we er in dit nummer extra ruimte en aandacht aan besteden. Als waardeering voor wat er in Hulst ge presteerd werd én*. tot een prikkel en een voor beeld voor andere Zeeuwsche gemeenten, waar met eensgezinde samenwerking bij een volgende gelegen heid ook zulk een succes mogelijk zou zijn. Meer dan een opgetogen beschrijving kunnen de foto's spreken van wat Hulst op den nationalen feest dag heeft te zien gegeven onze fotoreportage zij ons eeresaluut aan de Hnlstenaars

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 17