ZEEUWSCHE SPORT 19 De Zeemren-Goes 0-2. Ondanks hei fraaie weer en de goede opkomst konden de Zeeuwen tegen Goes de puntjes niet veroveren en ze verloren met 0-2, traar mee evenwel aan de positie van de Zeeuwen niet veel afbreuk gedaan werd, maar waarmee Goes er weer heel wat beter kwam voor te staan. Een moment uit dezen wedstrijd. Goes in den aanval. Er komt teekening in den strijd om de onderste plaats en er zijn j.l. Zondag dingen gebeurd, welke van grooten invloed zullen kunnen zijn op bet uiteindelijk resultaat. Wat reeds enkele weken te zien en te verwachten was is nog eens extra beves tigd n.l. dat Goes en R.B.C. zich aan het herstellen zijn ten koste van Zeelandia. De groen-zwarte -Mid delburgers begingen wel de grootste fout door te verliezen van R.B.C. Zij komen hierdoor met een punt achterstand op de onderste plaats terecht. En laat ons eerlijk zijn het spel in dezen wedstrijd was niet meer waard. Het eeriige lichtpunt in alle voetbalduisternis is, dat Zeelandia nog vier thuis wedstrijden heeft, wat gezien de resultaten bij uit wedstrijden tegen thuiswedstrijden echter ook nog geen al te stevige basis voor optimisme is. Het is natuurlijk onze eigen subjectieve meening welke we geven van het spel van Zeelandia en men zal het er meer of minder mee eens zijn, al naar gelang de toe- sehouwersbril sterker of minder sterk groen-zwart gekleurd is, maar naar onze meening is het j.l. Zon dag door Zeelandia vertoonde spel zoodanig, dat het terechtkomen op de onderste plaats zeer gevaarlijk zou zijn. Over het geheel was het een slechte wed strijd met zeer weinig frissche momenten. Het was voor het grootste deel een saaie vertooning, waaraan niet te zien was, dat er zooveel op het spel stond. R.B.C. was iets in de meerderheid en het wil ons voor komen, dat deze ploeg met dit spel niet zooveel ge vaar loopt. De kansen voor doel waren voor beide partijen even gevaarlijk en even veel malen zijn beide doelen ternauwernood aan doorboring ontsnapt. Bij Zeelandia vielen ons drie spelers op, waarvan slechts één, t.w. de rechtsbuiten, door zijn onverwacht goede Een vergeejsvlxe aanval. De bal is overgegaan. heter zelfs, al zouden we nog niet durven getuigen, dat zijn spel opname in dit elftal rechtvaardigt. Zeelandia gaat een zwaren tijd tegemoet en slechts wanneer deze ploeg met het oude vuur van nog niet zoo heel veel jaren terug bezield zou kunnen worden, zien wij de toekomst niet als hope loos. Met 't spel van dezen middag echter ziet de toekomst er donker uit. Goes en De Zeeuwen speelden een zeer slechten, soms nog mindei fairen wedstrijd, waarin zoo stevig geknoeid werd, dat van normaa' tweede-klasse-peil geen moment gesproken kon worden. Goes had d( punten op het oogenblik het hardst noodig en won. De Zeeuwen haddei moeten inzien, dat dit voor hen beteekende een opname onder de zwak sten, want als we nu het ranglijstje bekijken, dan is hun positi eigenlijk heel weinig beter dan die van nummer laatst. In den strijd om den hoogsten titel vielen twee beslissende slagen O.i. zijn Vlissingen en Breda door hun nederlagen tegen resp. De Baronh (5-0) en Hero (5-0) uitgeschakeld en gaat het nu uitsluitend tusschei Middelburg, Hero en De Baronie, waarbij voor Middelburg de kansen heel wat kleiner zijn dan die van beide anderen, maar waarbij de groen-witte Middelburgers hoop kunnen hebben op den uitslag van de ontmoeting tusschen Hero en. De Baronie. 't Is in 2A nog lang niet uitgevochten, terwijl wat de bovenste regionen aan spanning inboeten ruimschoots vergoed wordt door het gedrang om 't hekkensluiten te ontloopen. Goes scoort het eerste doelpunt. Een kritiek moment voor het doel van de Zeeuwen. spel. Een keurig spelertje, die zijn plaats ten volle verdiende. De beide anderen vielen ons op, omdat we benieuwd waren naar hun verrichtingen. Simons was één van de twee en we moesten constateeren, dat hij er totaal uit was. Toch zit er voetbal in dezen speler en zijn falen van dezen middag houdt nog geen veroordeeling in. Hij kwam het meest tekort in snel heid en hierdoor maakte zijn spel een zeer vermoeiden indruk. De andere speler was Krijger, dien we met extra-belangstelling gade sloegen. Was zijn eerste wedstrijd welken we zagen totaal onvoldoende en deed hij toen geen enkelen goeden trap, dezen keer was het beter, aanmerkelijk J)e Zeeuwenverilediging keert een aanval van Goes. - - ;7 r Het elftal van Ilulst, dat Zondag tegen Axel een zwaren wedstrijd kreeg te spelen en met 2-3 verloor.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 19