Kaloderma-Geeée DE TALISMAN-RING Aet speciale middel veheuWtyUig d&i PEPSODENT TANDPASTA (Roede m ruioe diudm UHrrdeu&ie/deM Slosdc door: MILLIOENEN VERRAST DOOR GEMODERNISEERDE TANDPASTA! de eenige met IRIUM 25 Vervolg van blz. 23 ..Maar toch geloof ik." ging 'sir Tristram voort, ..dat er op die manier vaak uitstekende huwelijken ontstaan, hebt me aangewreven, dat ik een vrouwenhater ben, maar ik verzeker u. „Ik merk heel goed, dat u een vrou wenhater bent,"viel Eustaoie hem in de rede. „Ik begrijp niet, waarom u wilt trouwen." Hij aarzelde en antwoordde toen ronduit „Als ik een broer had, zou ik 't misschien niét willen, maar ik beu de stamhouder ik wil niet, dat mijn naam met mij sterft. Ik zal me gelukkig achten, als u mijn vrouw wilt worden, en als 't aan mij ligt, zult u er geen spijt van hebben, dat beloof ik u. Mag ik Sylvester gaan zeggen, dat we 't eens zijn geworden?" „Wat doet het er toe Hij wil 't zoo, dus we trouwen, dat weet hij natuur lijk. Denkt, u, dat we gelukkig zullen worden „Ik hoop het, nicht." „Ik ook maar eerlijk gezegd had ik gedacht, dat ik met een heel an deren man zou trouwen, 't Valt ine erg tegen. Ik dacht, dat je in Engeland liefhebben en trouwen mocht naar je eigen zin. Maar het blijkt precies zoo te zijn als in Frankrijk." ïlij zei met een tikje medelijden „In ieder geval bent u te jong om te trouwen, maar als Sylvester dood is, staat u alleen dat zou onaange naam zijn." „Zeer juist," knikte Eustaoie. „Daar heb ik ook al over nagedacht. Ons huwe lijk zal best meevallen, denk ik. Krijg ik een huis in de stad V' „Dat is een kwestie van later zorg," zei sir Tristram. „Ik woon in Berkshire en ik hoop, dat je 't daar even prettig zult vinden als ik, maar ik kan voor het seizoen wel een huis in de stad huren, als je 't graag wilt." Eustaoie wou hem zeggen, dat zij 't héél graag wou, toen de butler de deur opendeed en zei, dat meneer Eavenham er was. Eustaoie brak haar zin half af en zei half binnensmonds „In ieder geval trouw ik liever met. u dan met hém Wegens haar gelaatsuitdrukking- stelde sir Tristram die ruiterlijke be kentenis niet bijzonder op prijs. Hij keek haar afkeurend aan en ging zijn neef. begroeten. Beau Lavenham was twee jaar jonger dan Shield en leek in 't geheel niet op hem. Sir Tristram was lang en slank, donker, met scherpe trekken, en weinig bevalügheid of vertoon. De Beau was slechts van middelbare grootte, meer schraal dan slank, niet licht en niet donker, fijn van gelaatstrekken, met vele aantrekkelijkheden. Onovertrefbaar keurig was de schikking van zijn ge poederde krullen, de snit van zijn bruingespikkelde zijden jas en korte broek. Zijn vest was geborduurd met goud en zilver, zijn kousen waren licht rose, hij droeg een juweel in de sneeuwige plooien van zijn das, ge strikte linten aan zjjn knieën, ringen aan zijn dunne blanke vingers. In één hand had hij zijn snuifdoos en gepar- fumeerden zakdoek, in de andere een sierlijke monocle, die aan een lint om zijn hals hing. Hierdoor bekeek hij zijn beide verwanten, minzaam lachend en volkomen op zijn gemak. „Ah, Tris tram zei hij met een zachte, trage stem, toen liet hij de monocle los en stak zijn hand uit. „Hoe gaat 't, beste kerel V' Sir Tristram drukte hem de hand. ..Hoe gaat 't, Basil 1 Bang niet gezien!" De Beau maakte een verontschul digend gebaar. „Maar, beste Tristram wat kan ik er aan doen, als jij jezelf in Berkshire begraaft Eusta oie. Hij trad op haar toe en boog zieli met onvergelijkelijke elegantie over haar hand. „Je hebt dus kennis gemaakt met Tristram V' „Ja," zei Eustaeie. „We zijn ver loofd." De Beau keek glimlachend op. „Ah la la Zoo gauw al Heeft Sylvester dat voorgefloten Erg gehoorzaam zijn jullie, allebei, maar weet je wel zeker, dat je met elkaar overweg zult kunnen V' „Ik ben er niets bang voor," zei sir Tristram kloek. „Als je besluit genomen is en laat ik je waarschuwen, Eustaeie een be sluit van hem is een besluit mag ik er ook niet aan twijfelen. Maar ik had jullie geen van tweeën voor zoo gehoorzaam aangezien. Sylvester is knap ongeloofelijk knap Zou zoo iemand nu echt op sterven liggen De wereld zonder Sylvester Dat kan toch niet ,,'t Zal wel vreemd zijn," zei Shield kalm. Eustaeie keek met een kleinëerenden blik naar den fat. „En voor mij zal 't vreemd zijn, als jij lord Lavenham bent. heel erg vreemd Er was even stilte. De fat keek naar sir Tristram en zei toen „Dat geloof ik best, maar ik wórd geen lord Laven ham. Je rnoet deze snuif eens van me probeeren, Tristram, en zeg me dan eens, hoe je ze vindt. Ik heb een heel klein beetje Macouba door mijn ge wone soort gemengd. Heb ik goed ge daan V' „Ik ben niet zoo'n kenner," zei Shield, een snufje nemend, ,,'t Lijkt mé niet kwaad." Eustaeie keek ernstig. „Ik begrijp je niet. Waaróm word je geen lord Laven ham De Beau wendde zich hoffelijk naar haar toe. „Omdat ik maar een achter neef van Sylvester ben, Eustaeieik ben zijn kleinzoon niet „Maar als er geen kleinzoon is, ben jij toch de opvolger „Zeer juist, maar er is 'n kleinzoon, lieve nicht. Wist je dat niet „Ludovic is er geweest, dat weet ik, maar die is dood 1" „Wie heeft je gezegd, dat Ludovic dood was vroeg Shield, met ge fronste wenkbrauwen haar aankijkend. Zij spreidde haar handen uit. „Groot vader natuurlijk En ik ben dikwijls benieuwd geweest, wat hij toch voor slechts had uitgevoerd, dat er niet eens over hem gesproken mag worden. Zeker een geheim.... echt romantisch!" „Heelemaal geen geheim," zei Shield, „en niet romantisch ook. Ludovic was een dolle knaap, die een heele rij dom heden beging, en ten slotte 'n moord daar moest hij voor vluchten, 't land uit." „Een moordriep Eustaeie. „Iemand gedood in een duel „Neen, niet in een duel." „Maar, Tristram," zei d' fat vrien delijk, „je praat net of 't bewezen is, dat 't. Ludovic geweest is, die Matthew Plunkett heeft doodgeschotenIk heb 't tóén niet geloofd en ik geloof 't nog niet." „Heel aardig van je, maar de om standigheden waren te bezwarend," antwoordde Shield, ,,'t Schot, waar Plunkett mee gedood moet. zijn, heb Hoe speel -jij dat klaar, dat je handen altijd zoo zacht en mooi blijven? Kijk de mijne eens. Dat is todi heel eenvoudig, hoor. Hier het geheim: I Kaloderma-Gelee is een speciaal middel, het helpt beslist en wel 's Avonds voor 't naor bed gaan de handen wassdien en goed afdrogen; ze daarna met Kaloderma - Gelee goed Een wonder, hoe zacht en verzorgd je handen zijn en daarbij doe je nog al je huishoudwerk zelf ookl en bedankt voor je tip, het was een goede raod; Kaloderma - Gelee is een praditmiddell F W O L F F SOH N-KARLSRUHE Dick Powell end Doris Weston in The Singing Marino A Wan PEPSODENT is de eenige van alle tandpasta's, die IRIUM bevat. Millioenen hebben langen tijd het bezit van blanke fraai glanzen de tanden moeten ontberen en krijgen dit thans terug door IRIUM. Zoodra U deze gemoderniseerde tandpasta gaat gebruiken is het uit met die doffe, verkleurde en door tandfilm gevlekte tanden, want IRIUM - een geheel nieuw schuimend bestanddeel - maakt het kleverige laagje tandfilm los en doet het als bij tooverslag ver dwijnen - het geeft een verrassende glans, zelfs aan het dofste tandglazuur. Ih' groote tube Is voordeeliger

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 25