gig OVERlOLUGj HAAR KOLYNOS VERNIETIGT UW ■■BONHH Een practisch vest! P A N O R A Eenvoudige middag jurkjes vertrouw uw tandarts Hij zegt 1I UIT ONS MENU CORRESPONDENTIE Leest dit aanbod 39 812a. Japon van dunne wollen stol, taille met schouder- en rug stuk, lange mouw, rok met plooien. Benoodigde stof: 3.2J m. 1 40 cm. breed. 81 3a. Japon van tweed, aangeknipt schouder- en rugstuk, lange mouw, lakceintuur. Benoodigde stof 3 m. a 1 40 cm. breed. 814a. Eenvoudige japon van stof, hals afgewerkt met das van fluweel, groote revers, gladde mouw. Ben. stof: 2.75 m. a 140 cm. breed. 816a. Eenvoudige japon, voorpand gegarneerd met knoopen, lange mouw, glad de rok. Benoodigde stof 3 m. a 140 cm. breed. VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 40, 42, 44, 46. sl(„. Duizenden tandartsen bevelen Koly- nos aan om zijn beproefde antisep tische, reinigende werking. Gebruik Kolynos en bescherm Uw tanden en tandvleesch. Wees zuinig Koop de groote tube Verhelder Uw glimlach met Kolynos 733 H ITau allr ui deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend '.IJl! aan liet modealbum „Winterweelde". zijn patronen verkrijgbaar tegen den prjp van 50 cis. voor complets >5 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kindèrkleeding. Bij bestelling vooral opgeven bet gewenschte maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden hjj uw agent of bezorger; door girostorting op No. 295671; door toezen ding van het bedrag per postwissel of in postzegels (s. v. p. niet van 6 et.) aan liet PATRONEN* ANTOOR „P A N O R A NASSAUPLEIN I. HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor bestelkosten verschuldigd is. Men. kan echter de patronen ook afhalen aan hei bureau van dit blad. Garnalenbroodjes Snijd van een niet te versolt casino brood niet te dikke sneetjes, steek er met behulp van een glas rondjes van. Bestrijk de rondjes met, mayonnaise, leg er eenige plakjes tomaat op en bedek deze voor de helft met garnalen, voor de andere helft met fijngehakt ei. Strooi over het geheel wat fijn zout en wat peper, bestrooi het ei nog met wat fijn gehakte peterselie en geef de broodjes als voorgerecht of hapje hij de koffie tafel. Gestoofde worsf (6 personen) 500 gram versche worst, 75 gram boter, een paar schijfjes citroen, 2 be schuiten, water. Leg de aan alle kanten geprikte worst in een platte pan en bedek ze met. zooveel water dat ze ruim onder staat.. Voeg er de boter en een paar schijfjes citroen hij, breng het water aan de kook en laat de worst vervol geus op een zacht vuurtje stoven tot ze gaar is (plin. 1 uur). Keer ze onder het stoven om en voeg er op het laatst de fijn gemaakte be schuiten hij. Verwijder voor het opdie nen de schijfjes citroen en geef dit ge recht bij roodekool, bloemkool, enz. Panvisch (6 personen) 500 gram gekookte stokvisch, 1 kg. gekookte aardappelen, 500 gram ge kookte rijst, 60 gram boter, 2 uien, 4 dl. vischwater, 1 j eetlepel mosterd, wat peper en zout, paneermeel. Ontdoe de stokvisch van de vellen en graten, maak ze fijn en vermeng ze. met de fijn gemaakte aardappelen en de. ge kookte rijst. Snipper de men en braad ze lichtbruin in de boter. Voeg deze. massa met het warme vischwater, waarin de mosterd is opgelost, bij het stokvisch- mengsel, roer door het mengsel nog wat peper en zout, doe het in een met koud water omgespoelden vuurvasten schotel, strooi er wat paneermeel overheen, log er hier en daar een klontje boter op en laat het gerecht in een matig warmen oven mooi bruin worden. Dien het in den schotel op. AJej. B.B. te Hilversum. Wij raden u aan, de jusvlekken uit uw looper eerst zooveel mogelijk dqor wegkrabben te verwijderen. Vervolgens strooit u er wat talk- of magnesiapoeder op (ook krijt is geschikt) en druppelt daar dan wat tetra op. Dit laat u een flinke poos inwerken, waarna u de vlek stevig uitborstelt. De bewerking zoo noodig herhalen. Knipt onderstaanden Bon uiten ik zal U gra tis bekend maken,hoe Uwovertollighaarvoor altijd te verwijderen. U aarzelt, U hebt geen vertrouwen, want U werd misschien reeds door verschillende produkten teleurgesteld. Uw overtollig haar is opnieuw gegroeid, en wel dichter dan ooit. Ik weet echter, dat ik U helpen kan, zelfs indien Uw geval U hopeloos lijkt, [uist daarom zal ik U kosteloos met mijn methode bekend maken. Ik zal U onmiddellijk en voor altijd van overtollig haar bevrijden, wat ook hun aard of plaats is. Zuiver Wetenschappelijk verzekert mijn methode de definitieve en pijnlooze verwijdering van overtollig haar, zonder achterlating van litteekens en zonder onaangenamen reuk. Zij is op absoluut nieuwe principes gegrond en heeft niets gemeen met de middelen, welke men reeds kent. U kunt haar zelf, in volle vertrouwen, toepassen. Mijn methode werkt op den wortel zelf van de haren en vernietigt dezen. Zij voorkomt zoodoende dat de haren opnieuw groeien en verwijdert ze tezelfdertijd reeds 'bij de eerste toepassing. Zij laat de huid niet alleen onge schonden, maar vormt boven dien een weergaloos schoonheidsmasker (pack), dat de teint heerlijk blank en zacht maakt. Indien ook U door ontsierend haar gekweld wordt, wend U dan in volle vertrouwen tot mij. Met genoegen zal ik U gratis mijn methode doen toekomen U gelieve mij slechts onderstaanden bon te zenden (of over te schrijven) en 10 ets. aan postzegels bij te voegen. I Madame DOROTHY D U N N, Afd. 8 I Instituut voor Dermatologische Navorschingen 26, Albert Glroudlaan, Brussel (België) Gelieve mij gratis en onder gesloten en- I veloppe Uw instructies te zenden, om mijn overtollig haar voor altijd en onmiddellijk te doen verdwijnen. Naam: I Straat: Nr. J Plaats: Brief porto naar België 10 ct. Zeer geschikt vaar het voorjaar Panora-knippatronen zijn zoo gemakke lijk in het gebruik, dat iedere vrouw in staat is zelf een kleedingstuk te ver vaardigen, Probeert U bet eens met het afgebeelde practische vest. Het zal U dan tevens opvallen, wat een uit stekende coupe deze patronen bezitten. Bestellingen kunnen als volgt geschieden: door bemiddeling van Uw agent of bezorger, door girostorting op no. 293631door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan PATRONENKANTOOR Nassauplein 1 Haarlem VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 40 42 - 44 - 46 - 48 a 20 ct. PLUS 5 CENT PORTO.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 39