1 DE PAREL VAN PANAMA HeO'Silvikri n Haarvoed i ng M Wond- en Kinderpoeder m Ondervoeding van de hoofdhuid veroorzaakt HAARUITVAL en daarom schrijf ik NEO-SILVIKRIN HAARVOEDING voor". Haren groeien door 15 *«»r Vervolg van blz. 10 Om drie urn- den volgenden middag weet liaast niet, wat ik zeggen moet. Dt werd meneer Glencannon, een grooten cijfers, die u daarnet genoemd hebt, zijn papieren zak met zich dragend, ongeveer niet alleen maar hoog, ze zijn bespotte- gelijk de Grieken met geschenken kwa- lijk, schandalig, buitensporig 1 't Zijn men, het heiligdom van meneer Hazlitt zoowat dezelfde' als die afzetter van binnengelaten. De eikenhouten lam- Hutchinson Derby me eergisteren brizeering kende hij, maar hij verbaasde genoemd heb, en minstens veertig per zich om de verandering, die er over den cent hooger, dan ik 't bij 'n ander ge algemeenen bedrijfsleider gekomen was. daan ken krijgen." Hij had inderdaad een pruik opeen „Veertig procent hooger!" riep me natuurgetrouw gewrocht, staalgrauw, neer Hazlitt uit. „Maar, meneer Glen mot een smaakvolle scheiding opzij. In cannon, dat kan toch nietIk wil toe plaats van zijn gouden pince-nez droeg geven, dat die cijfers van mij eenigszin- meneer Hazlitt een zoogenaamden on- gecorrigeerd kunnen worden, maar veer zichtbaren bril, zonder randen om de tig proeent.... beste kerel....!" glazen zijn staande boord en zwarte Meneer Glencannon voelde, dat hei das waren, geweken voor een matblauw psychologisch oogenblik gekomen was. hemd met bijbehoorende das, en de Hij boog zich naar voren en sloeg met zwarte pandjesjas met streepbroek en zijn vuist op het bureau. „Meneer Haz- zwarte rijgschoenen had hij verwisseld litt," donderde zijn stem, „d'r moeten met een sportpak en molières van bruin noodig eens spijkers met koppen ge- suède. slagen worden over 't beheer van de „Ah, Glencannon Hij stak zijn hand machines hier bij de maatschappij Ik uit en lachte het eerste lachje, dat de heb al ik weet niet hoe dikwijls 't ellen machinist ooit op zijn gelaat had gezien, dige gevoel gehad, dat we veel en véél „Ga zitten, ga zitten, Glencannon hier te veel betaalden voor 't ketel- en in dien leunstoel.... mooi! Zoozoo, je hebt machinewerk, dat we lieten doen. Die een beetje last gehad met de machines scheepsbouwers zijn allemaal gauw van onze goeie Inchcliffe op de thuisreis, dievenen dat moeten ze wel zijn heb ik gehoord. Maar daarom niét ge- onder 't tegenwoordige systeem Als ze treurdeen maandje of zes weken den machinist van 'n schip niet wat in in 't dok, en 't komt weer in orde, niet V' z'n handen duwen, krijgen ze 't werk „Een maand of zes weken?" her- nietMaar ik ken 't niet langer zwijgen, haalde meneer Glencannon, aanstonds ik"— hij stond op en sloeg zichzelf thea ten aanval tijgend. „O nee, meneertraal tegen de borst ,,ik ben dat u hebt zeker lui van de seheepstimmer- geknoei beu Ik kèn niet bijten in dc- werven hier gehad Hoe langer die 'n hand die me voedt, meneer Daar be: karweitje uit kennen rekken, hoe liever ik geen man naar. Dus hier hebt u de ze 't hebben natuurlijk. Maar 't is tegen cijfers van 'n fatsoenlijke firma, de de belangen van de maatschappij, als'n Vulcan Atlas-fabrieken in Greenock schip zoo'n tijd stil legt, meneer!" de eerlijke, zuivere,waarachtige, echte „Hè hinnikte meneer Hazlitt on- cijfers, en.en. hij maakte geloovig. „Denk je, dat 't vlugger zou een onhandig maar heldhaftig gebaar- kunnen?" „ik ben tot uw dienst, meneer!" „Dat denk ik zeker," zei Glencannon Er kwam stilte meneer Hazlitt be- beslist. „Met gebruikmaking van m'n keek de raming. „Buitengewoon zei persoonlijken invloed ken ik d'r voor hij eindelijk, de glazen van zijn bril op instaan, dat 't karwei in veertien dagen wrijvend en ze tegen het licht keurend, klaar is, drie weken op z'n hoogst." „Buitengewoon Maar ja, als zij t met Meneer Hazlitt leunde achteruit in je eens zijn, dat 't voor dien prijs kan. zijn stoel, haalde een sigaret met gouden heb ik er niets op tegen Meneer Glen- mondstuk uit een fonkelnieuwen platina cannon, namens Clifford Castle en Com- koker en stak er rustig den brand in. pany maak ik u mijn compliment en Voor't eerst inde heelewereldgeschiede- dank ik u nis had een machinist verklaard, dat een Meneer Glencannon boog. „Ik doe reparatie in minder tijd kon geschieden niks meer dan mijn plicht, meneer, dan de scheepsbouwers getaxeerd had- zei hij met bescheiden stem, „maar ik den. Een voorbeeldeloos, maar ook een ben natuurlijk erg gevoelig voor uw lof. verbazingwekkend gevalEn wat ik zeggen wou, meneer Hazlitt „Nu," zei hij knikkend, zich inspan- - hij greep naar zijn papieren bagage nend om niet te hoesten, toen de rook en zette die eerbiedig op het bureau zijn ongeschoolde amandelen raakte, „ik „ik bén zoo vrij geweest, 'n kleinigheidje moet zeggen, da's de ware geest, Glen- voor u mee te brengen, dat ik in Cristobal cannonAl is 't voor een machinist nog op den kop heb getikt, en ik hoop dat u zoo prettig een beetje extra-tijd te heb- 't van me aan zult willen nemen als ben om te passagieren, a-hm 't profijt bewijs van respect en zoo." van 't schip gaat er mee schoot. En nu „Een cadeautje voor me 0 maar, de kosten van die reparatieik zelf GlencannonHè, een Panama-hoed heb bij een paar firma's geïnformeerd, en Werkelijk heel mooi ik heb een paar getallen opgeschreven, „Ja, een Panama-hoed een echte waar we mee rond kunnen komen, denk parel van Panama bevestigde meneer ik. Wacht, ik zal je de eindcijfers even Glencannon. „Ziet u dat weefsel Zoo voorlezen." fijn als 't fijnste linnen om zoo te zeggen. Hij las, en toen hij aan het eind van misschien nog wel fijner, meneer. Zulk zijn lijstje was, vroeg hij „Nu en handwerk is helaas zeldzaam tegen- er was in zijn stem een uitdaging en in woordigbjjna een vergeten kunst zijn blik een zegepralende glans, „wat Daarom kosten zulke hoedjes n aardig zeg je er van 1 Wel zoowat 't minste, handje geld, al koop je ze op de Land niet, Glencannon Geen speling voor engte, waar ik déze gekocht heb. eh.voor zooiets als steekpenningen, Meneer Hazlitt was opgetogen. En fooien, procentjes en zoo, wat- hij was ook een beetje verlegen, t Was Meneer Glencannon wendde naar voor 't eerst in zijn ruim veertig jaren meneer Hazlitt een paar oogen als die bij de maatschappij, dat iemand hem van een trouwen collie, wiens eerlijkheid iets gegeven had, dus kon hij geen woor- wreed op de proef wordt gesteld, maar den vinden. Hij stond op, ging naar die toch vastbesloten is, zijn baas tegen 't spiegeltje in den kleerenstandaard en iedere schade te beschermen. „Nou, meneer Hazlitt zei hij. „Ik SIoi op blz. 20 tegen smetten en doorliggen van de teere huid der kinderen door de vethoudende Vasenol Wond- en Kinderpoeder en Vasenol Wond- en Kindercrème. Het gebruik der Vasenol pre paraten beantwoordt aan de tegenwoordige eischen. welke voor het goed functioneeren van het huidweefsel gesteld worden. vasenol Sr. «troolbti» 50 Ct*. - KL stroolbos SO CU. Navulling»! i SS B»*t maken bat gebruik goedkooperl Professor Dr. Polland, vermaard dermatoloog van de Universiteit te Graz, Oostenrijk, zegt: ,,De voeding van de hoofdhuid en de haarvormende weefsels geschiedt normaal door de bloedcirculatie. Treden er storin gen op in den haargroei, merkbaar door roos, haaruitval, jeuken van de hoofdhuid, dan zjjn deze een bewijs, dat de haarvormende weef seis gebrek lijden aan haarvoeding." Silvikrin is in de practijk getoetst en beproefd door medici in de geheele wereld, waaronder Prof. Dr. Polland, (foto hierboven) de vermaarde huidspecialist. Prof. Dr. Polland constateerde in zijn practijk, dat Silvikrin niet alleen roos verwijdert en haaruitval voorkomt^ maar tevens nieuwen haargroei teweegbrengt, mits de haarwortels nog in leven zijn. De beer Andel, wiens haar uitval ophield door Silvikrin. De foto laat duidelijk zien, wat Silvikrin bereikt heeft. De heer Andel schrijft Als acteur wordt er veel van mijn zenuwen gevergd. Dit en veel overwerk was nadee- lig voor mijn haargroei. Mijn haar viel uit, werd dun en ik vreesde spoedig kaal te zijn. Één van mijn vrienden zei de „Gebruik dan toch Silvikrin Ik heb er prachtig resultaat mee bereikt." Ik deed het en met het ver heugende resultaat, dat mijn foto U toontNa korten tijd was de roos verdwenen, de haaruitval hield op en mijn haar werd weer normaal en krachtig, glanzend en sterk. w.g. J. Andel HOE SILVIKRIN WERKT: Roos, haaruitval, dun haar en dreigende kaalheid zijn onmiskenbare teekens, dat de hoofdhuid de na tuurlijke haarvoeding mist. Het is Dr. Weidner's groote verdienste te hebben ontdekt, wat de „natuurlijke" voeding isveertien organische elementen. Hij bracht ze bijeen in Silvikrin in dezelfde verhouding als de natuur het doet. Wanneer de bloedcirculatie niet meer in staat is, de haarwortels te voeden, dan moet Silvikrin het doen. De roos verdwijnt direct, de haar uitval houdt op en in zeer korten tijd verschijnt nieuwe haargroei op dunbehaarde of kale plekken. Koop nog heden het Silvikrin preparaat, dat voor Uw geval noodig is. WAT U NOODIG HEEFT: Voor herstel van den haargroei, bij hevige roos, sterken haar uitval, kale plekken en drei gende kaalheid NEO-SILVIKRIN HAARVOEDING Voor de dagelijksche verzorging, ter voorkoming van roos en haaruitval. Voor de gezondheid van de hoofdhuid en om Uw haar tot volle schoonheid te brengen SILVIKRIN LOTION Zorgt U voor Uw hoofdhuid, dan zorgt Uw hoofdhuid voor Uw haar.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 15