NUUEHA DURYEA FYNNON SALT \/ICKS Alle poqinqen faalden eens goed na STEEDS TOENEMEND GEBRUIK VAN NIETS BETER TEGEN RHEUMATIEK VapoRub- massage 28 Eustacie (le Vauban. O ja, ik vannacht, ik waarschuw je vooruit. Ga weet al Hoe komt u in Engeland maar mee „Mijn grootvader dacht, dat ze me Hij vatte haar weer bij den pols en naar de guillotine zouden sturen, als liep met haar naar de plek, waar het ik in Frankrijk bleef, dus toen heeft paard stond vastgebonden, en zonder hij me weggehaald. Maar als ik gewe- omhaal zette hij haar in het zadel, ten had, dat hij me met mijn neef Eustacie keek naar de gebroeders Tristram' wou laten trouwen, was ik Bundy, die met de zwaarbeladen pony's veel liever naar de guillotine gegaan." bezig waren, en zei ijverig „Mag ik „Ik kan 't me indenken," zei hij. „Is niet even helpen?" hij op 't Slot Als u voor hem weg- „Nee. Houd je stil loopt, zal ik mijn uiterste best doen, om u te helpen „Kent u hem dan vroeg Eustacie verbaasd. „Of ik hem ken Ik ben uw ro mantische neef Ludovic Zij gaf een gilletje, met het gevolg, „Wat mag ik dan wèl doen „Niets." Ned Bundy mompelde iets. „Dat kan wel, maar ik laat een nicht van mij geen klap op haar hoofd ge ven," zei Ludovic. „Klaar, Abel Een gebrom was liet antwoord de Als iemand zijn best doet en het loopt telkens mis, dan begint een normaal mensch aan zichzelf te twijfelen. Mis schien denkt U: andijvie is andijvie. Maar ik moet U dan toch tegenspreken. U zoudt dat stellig ook niet meer zeg gen, als U één keer de an dijvie geproefd had, zooals ik ze vroeger zoo dikwijls gekookt heb. Maar den laat- sten tijd was mijn andijvie niet meer als vroeger. Waar dat toch aan kon liggen dat hij zijn hand weer voor haar mond stoet begon zich zuidwaarts te bewe- hield. „Houd je toch stil Wou je de gen, Abel voorop. Ludovic, die de ach- kommiezen op me af sturen terhoede vormde, bleef het. paard van Zij trok zijn hand weg en hield die Eustacie bij den teugel houden. Zij tusschen haar beide handen. „Nee, nee, nam daar dadelijk aanstoot aan, en na ik zal me heuseh stil houden! Ik ben zoo een korte, maar heftige woordenwisse- blij, dat ik kennis met u maak Ik dacht ling liet hij los, ondanks den raad van al, dat 't nooit zou gebeuren, want Ned Bundy, die langs den stoet reed Tristram zei, dat u nooit meer in Enge- om afdwalende paarden in het spoor land zou komen." *e houden. „Dat zal wel," antwoordde Ludovic. De heer Bundy bleef mopperend „Maar ik ben er toch. En als u één betoogen, hoe hij haar liefst van de woord klikt, krijg ik de politiedienaars baan zou helpen, maar zij viel bemin mét de komnriezen op mijn dak." de rede met de opmerking, dat ze hem Onstuimig zei ze „Ik zal niet klikken rijkelijk beu was, en het onbehouwen en ik vind 't beleedigend, dat u zooiets heerschap verbaasde zich daarover zoo van me denkt!" zeer» dat hij niets meer te zeggen wist. Hij legde zijn andere hand over de en naar den kop van den stoet trok. hare. „Hebben ze u verteld, waaróm ik „Waarom wil hij me een klap op mijn niet in Engeland kon komen?' hoofd geven vroeg Eustacie, hem „Ja, maar ik trek me er niets van aan. critisch nakijkend. „Ik vind in een Hebt u dien man ik weet zijn naam echten domkop." niet meer vermoord „Och, hij heeft niet graag vrouwen „Neen, dat heb ik niét hij zulk werk," verklaarde Ludovic. „Je „Bon! Dan moeten we zien te out- bent nogal een blok aan ons been, zie dekken, wie 't wel gedaan heeft," zei je.' Rustig ging ik eens voor mij zelf de punten na, waaraan het kón liggen. En - ik heb het gevonden! Ik heb mijn ouden roem herwonnen. Mijn andijvie is weer zoo smeuig heerlijkIk gebruik nu altijd MAÏZENA fabr. DURYEA Dat moet U ook doen, - als U graag complimentjes hoort over Uw kookkunst! FABRIKAAT PAS OP'- Er Tegen inzending van een bovendeksel van een pak MAÏZENA fabrikaat DURYEA ontvangt U kosteloos een Eustacie levendig, ,,'t Avontuur begint me mee te vallen." „Dus u gelooft me vroeg hij. „Ja zeker geloof ik u Hij lachte, trok haar naar zich toe en gaf haar een kus op haar wang. „Dan ben je de eenige buiten Basil." „Ja," zei Eustacie. „Maar ik mag Basil niet. „Maar jij hebt er toch niets tegen, dat ik bij je ben, wel vroeg Eustacie bezorgd. „O nee, ik vind het prettig ant woordde Ludovic luchthartig. „Maar jij zult 't niet prettig meer vinden, als er geschoten wordt." „0 ja, toch wel," zei Eustacie. „Als je me een pleizier wilt doen, laad dan In minder dan een jaar tijds heeft Fynnon Salt zich een eereplaats ver overd als bestrijder van Rheumatiek, Spit e.d. Het aantal gebruikers van Fyn non Salt is binnen enkele maanden zeker 10 a 20 maal zoo groot geworden. Wel. dit is geen wonder, als U inziet, wat er gebeurt, wanneer er een nieuw middel wordt gebracht, dat goede dien sten bewijst. Vanzelfsprekend gaat dit goede nieuws als een loopend vuurtje door het land. Oude middelen worden ter zijde gesteld, nieuwe geprobeerd. Beantwoordt het aan de gestelde ver wachtingen, dan is het goed, zoo niet, dan is het een middel, dat zeker geen aanbeveling verdient. Fynnon Salt is goed, anders zou het gebruik niet in die mate zijn toegeno men, en zou het niet overal zoo geroemd worden. Waarom zult ge nu nog langer lijden aan Rheumatiek, Spit etc.? Probeert vanaf morgen eens Fynnon Salt. Een groote flacon kost slechts f 1,25 en is bij alle drogisten en apothekers verkrijg baar. Imp. The Globe Trading (Jomp. Ltd. Singel 44, Amsterdam. Telef. 3132b. Voor hij antwoorden kon, daagde mijn pistool voor me en geef het me Ned Bundv op uit het donker en trok terug, want als er geschoten moet wor- aan zijn mouw. „Abel," zei hij lakoniek. den, doe ik graag mee. Eustacie hoorde het kraken van .,'t Is jouw pistool niet, antwoordde paardenhoeven op de sneeuw en zag Ludovic. ,,'t. Is liet mijne en ik leen vlak daarop het dier, met een korten, mijn duelleerpistolen aan niemand uit. gezetten man schrijlings op 't pakzadel Waar is het andere gezeten. Ludovic nam haar hand en „Nog in het etui. Ik dacht, dat je t trok haar mee naar den man toe. me graag zou leenen. En zei hij. „Dan heb je 't mis gehad. Hoe kom „Er zijn een massa kommiezen op de je op 't idee, dat ik romantisch ben been. We zullen terugmoeten naar Cow- „Heb je dan geen erg romantisch foldals 't lukt," zei de heer Bundy, leven gehad Dan ben je toch vanzelf afstijgend. Hij zag Eustacie en keek romantisch haar met een langen, onverschilligen „Ik heb een vervloekt moeilijk leven blik aan. „Waar komt die juffer van- gehad. Vertel nog eens iets over dat daan vroeg hij. huwelijk van -je. Waarom moest je „Da's mijn nicht. Kunnen we den met Tristram trouwen, als je er geen Vijfsprong niet halen zin in had Iets van Sylvester De heer Bundy ontving de inlichting „Ja, hij had 't zoo geschikt, een ver- betreffende Eustacie zonder blijk van standshuwelijkmaar nu hij dood belangstelling. „Ik denk niet, dat we is, zal ik mijn eigen zaken wel regelen." Cowfold halen," antwoordde hij. „Ze „WatIs Sylvester dood?" riep zitten vlak achter ons." Ludovic uit. Na die sombere uitspraak trok zijn Ja, al drie dagen. Dus nu ben jij lord broer Ned hem opzij, om fluisterend Lavenham." een druk gesprek te beginnen. Ludovic ging daar deel aan nemen en kwam een paar minuten later naar Eustacie terug. Hij zei kortaf ,,'t Spijt me erg, maar ik kan je niet naar Londen laten gaan vannacht. Je zult met ons mee moe ten. „Daar heb ik veel aan zei Ludovic. „Waar is Basil?" „Op de villa natuurlijk, en Tristram op 't Slot." „Ik zal Basil eens zien te treffen. Er moet iets gedaan worden in ver band met de opvolging. Mij passen „Ik ga veel liéver met je mee," stelde Sylvester's schoentjes niet." Eustacie hem gerust. „Waar gaan we „Maar ik wil niet, dat hij ze aan been trektEn 't zou beter zijn, als je hem „Naar 't zuiden," zei hij kort. „Die niet sprak, geloof ik," zei Eustacie. vervloekte ruiters schijnen lucht ge- „Och, de Beau kan geen kwaad receptenboek met 72 groentenrecep-1 kregen te hebben van dit transport. De stoet hield stil hij sprak niet ten. Kr kan nog leelijk spektakel komen verder, greep Rufus' teugel boven het Wrijf kou weg door de 3-minuten Voor t naar bed gaan 1) Vapo- Rub krachtig op borst en keel wrijven, 2)óókderug insmeren, 3) borst dik insmeren en met warm flanel bedekken. Door de massage werkt Vicks direct door de huid als pappleister, terwijl de door de lichaams warmte ontstane dampen 1 8 x per minuut naar de ontstoken luchtwegen van neus, keel en borst worden ingeademd. De urenlang aanhoudende dubbe le werking verhelpt de meeste verkoudheden in één nacht. W VapoRub Verkrijgbaar bij Apothekers en Drogisten i f 0.90 per grooten pot

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 28