KOFFIE 1200 Zoo zag je er vier maanden geleden uit, IN GROOT Uw kind komt aan door Halitran Beter verzorgd Verpakt in blik 748a. Avondjapon van mat- satijn, gedrapeerde hals, mouw met plooien en ingezet stuk, rok met ingezet klokstuk. Be- noodigde srof5 m. 96 cm. breed. 744a 746a CORRESPONDENTIE gen bij dit teere materiaal niet gebruikt worden, daar het middel anders erger zou worden dan de kwaal Mevr. S. te Delft. Probeert u eens de boenwasvlek in uw japon te verwijderen met behulp van witte terpentijn. Het spreekt vanzelf, dat u hierbij zeer voor zichtig te werk moet gaan, om de zij niet te bederven. J. C. H. te Roosendaal. Probeert u eens of de vliegenvlekken nog willen verdwijnen door ze flink af te wrijven met een doorgesneden ui. Ook water met ammoniak 1 deel op 4 deelen water) wil nog wel eens helpen. Het is echter heel goed mogelijk, dat de laatste sporen niet te verwijderen zullen zijn. Vliegenvlekken blijken vaak zeer hardnekkig Mej. Jde J.te Breda. Tegen wratten zijn diverse middelen in den handel. Bovendien kan de arts de wratten langs electrischen weg verwijderen. Mevr. Gr. te Amsterdam. U kunt trachten de inktvlek te verwijderen met behulp van azijn, citroensap of karnemelk. Vervolgens dient u de zij na te behandelen met water. Of de verouderde inktvlek heelemaal ver dwijnen zal, meenen wij te moeten be twijfelen, doch scherpere middelen mo- Mej. B. v. d. B. te Rotterdam. U blijkt een bijzonder vette huid te hebben, en daar diverse middeltjes niet hielpen, raden wij u aan, u eens tot den huis arts om advies te wenden. Deze zal u vermoedelijk een dieet voorschrijven Mevr. JO. de L. te Den Helder. Wan neer de doffe plekken op uw gasstel niet met was willen verdwijnen, zal er verder wel weinig aan te doen zijn. Dergelijke plekken blijven in den regel nog eenigszins zichtbaar. A. Br. te Breda. Verfvlekken zijn te verwijderen met behulp van terpentijn. Waar het costuum blijkbaar zóó vol vlekken zit, is het echter wellicht aan te raden, het bij een chemische inrich ting te laten behandelen. TJw verzoek hebben wij genoteerd. Th. B. te Oudenbosch. Zijn wij goed ingelicht, dan is er voor het uitmaken van inkt (geschreven tekst) in boeken een speciale vloeistof in den handel. Informeert u maar eens in een boek handel. voor we met Halitran begonnen „Toen was je bleekjes, ziekelijk, slapjes, gauw verkouden. Vader en ik wisten maar niet wat jou scheelde." En toen kwam de dokter „Ja, toen kwam de dokter en de dokter zeide: „Geeft U het kind Halitran 1200, mevrouw „Juist, Pim, dat heb je goed onthouden. En van dien tijd af, Pim, ben je op gaan knappen en nu ben je weer flink en zegt vader als hij thuis komt: „Ha, die Pim, hoe gaat het boy," omdat vader zoo blij De Heilbot, rijkste bron van natuurlijke vitaminen A en D. Druppels:In te ne men op sinaasap pel, suiker, melk, vleesch, etc. Flac. 1 mud. f 1.25 Flac. s mud. f 2.25 is, dat je weer sterk bent en gezond." Halitran 1200 uit de lever van heilbot. 60 maal sterker dan gewone levertraan, geeft Uw kind weerstand tegen in fectieziekten, verkoudheden, bronchitis, griep, maakt het sterk, voorkomt en bestrijdt Engelsche ziekte, kweekt sterke tanden, kiezen en beenderen, kortom maakt Uw kind ge zond en houdt het gezond, door den rijkdom aan natuur lijke vitaminen A en D. Alle doctoren schrijven ze voor. I n smakeloos e CapsulesIn te nemen met water, melk of thee. Flac.S0cops.flJ0 Flac. 100 f 2.+0 Gestondardiseerd. Uit de lever van heilbot. Alleen Natuurlijke Vitaminen A en D. V«" «»e iu deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan bet inodeaMruui „Winterweelde zyn patronen verkrijgbaar tegen den prn- van 50 ets. voor li 'iS' vo",(..nl®ntel?,."n japonnen en 20 ets. voor rokten, blouses, kleine avondtasjes en kinder kleeding. By bestelling vooral opgeven bet gewensckte mautnunimer. Bestellingen kunnen geschieden by uw agent of bezorger; door girostorting op No. 293651 door toezen ding van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 ct.) aan hel PA TRONEN KANTOOR „PANORA" NASSAUPLEIN I, HAARLEM afhalen aan het bureau van dit blad. R-I3S5-G 745a. Avondjapon met kanten bovenstuk, kanten mouwen en biezen in den rok. Be- noodigde stofkantstof 3 m. 96 cm. breed crêpe geor gette 3.50 m. 96 cm. breed. 746a. Japon van velours, taille schootmodel, driekwart mouw, Groenkraag 25 cl. Oranjekraag 30 cL Zilüerkraag 35ct. Goudkraag. 40ct. ook gemalen in half ponds B.V. verpakking Overal verkrijgbaar VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 42 - 44 - 46 - 48. 744a. Blouse van zilverlamé, sluiting met knoopen en lusjes, korte mouw met plooien, hals met col, gladde rok. Benoodigde stof: voor blouse 2 m. 96 cm. breedvoor rok 2 maal de lengte 1 40 cm. breed.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 43