-sM no PALMOLIVE geeft zeil terug de Olijfolie in V Den heelen dag druk bezig, maar 's avonds nog frisch! 23 met de bewering, dat zij naar den kaste- Ludovic aan de politie verraden was, lein zochten. Nye aanhoorde alle voor- zei hij in 't eerst niets, aldus Eustacie wendsels met inschikkelijke vriendelijk- teleurstellend, die althans op een uit- heid. Ludovic was in den geheimen roep van verbazing had gehoopt. Kin kelder verborgen; dus Nye voelde zich delijk sprak hij niet vol bewonde- veilig, en liet de agenten vrij het heele ring voor de list, waarmee de agenten huis door spieden. De eenige ontevredene waren verschalkt, maar met een ernstige was de gezochteal was er gezorgd stem, terwijl hij zijn neef aankeek, voor een komfoor en een paar kaarsen, „Naar Holland wil je niet, maar zou hij klaagde toch, dat de kelder koud je ten minste niet uit Sussex weggaan, was en donker en ontzettend ongerie- Ludovic T" felijk. Hij had boven willen blijven, ge- „Waarom Er is absoluut geen ge reed om zich in den kelder terug te vaar. De kerels gelooven zelf niet, dat trekken, zoodra er een agent kwam, ze iets vinden zullen." maar dit plan werd verijdeld door het „Er zijn andere gevaren," zei Shield, hinderlijk optreden der beide gerechts- „Dat er een aanslag op je gepleegd dienaars die bleven den heelen middag wordt, bijvoorbeeld. Heb je al eens om het huis heen dwalen. Tweemaal opgemerkt, hoe makkelijk iemand hier schrok Eustacie van een loerend gezicht binnen zou kunnen komen voor het raam van het salon, en drie- Eustacie keek onwillekeurig rond. „Is maal rapporteerde Clem, dat een der 't heusch t" riep zij uit. „Misschien beambten achter het huis zwierf en moest je toch maar gaan, Ludovic. Ik praatjes maakte met den stalknecht en wil niet, dat je vermoord wordt de postjongens. Zelfs sir Hugh werd „Nonsens," zei Ludovic kribbig. „De gewaar, dat er vreemden in huis waren Beau weet niet eens, dat ik hier ben. toen hij kwam eten beklaagde hij zich, Hij kan 't alleen maar vermoeden, maar dat een vreemde kerel zijn hoofd in zijn als hij hoort, dat de agenten me niet slaapkamer had gestoken, terwijl hij zijn gevonden hebben, denkt hij, dat hij zich laarzen uit zat te trekken. „Ik heb hem vergist heeft. De agenten zijn er zelf een laars naar zijn hoofd gegooid," ver- al van overtuigd, dat ze op een ver telde hij. geefsche boodschap uitgestuurd zijn." „Een laars naar zijn hoofd gegooid „Misschien gaan ze er anders over vroeg Eustacie, met sprankelende oogen. denken, als ze hooren, dat Eustacie „Ja, waarom niet» Geen mensch geen kamenier bij zich heeft," zei Shield, hoeft zijn rooden neus in mijn kamer „Ludovic denkt er over," sprak nu te steken," zei sir Hugh. juffrouw Thane peinzend, „om de „Ik moet je toch waarschuwen, dat agenten te overvallen en ze in den je oppast, Hugh," zei juffrouw Thane. kelder te stoppen." „Het was'n politiedienaar uit Londen." „Een prachtplan!" zei sir Tristram „Hij hoeft niet in mijn kamer te spottend, loeren," antwoordde sir Hugh, naar de „Maar ik ben "t er niet mee eens," schaal met boonen grijpend. „Waar zit verklaarde Eustacie fronsend. Lavenham toch „Dat verwondert me." „In den kelder. Hij...." „Een oogenblikje!" kwam Thane er Sir Hugh legde zijn mes en vork neer. tusschen, die aan een klein tafeltje met „Heeft hij wat gevonden Brengt hij dobbelsteenen zat te spelen. „Je kunt t mee naar boven V geen politiedienaren in een kelder stop- „Neen. Hij is in den kelder, omdat pen. Ten eerste is dat strafbaar en ten die agenten naar hem zoeken." tweede is er een hoeveelheid kostelijke Sir Hugh fronste. „Er schjjnen hier drank in den kelder. Die knaap met rare dingen te gebeuren," zei hij. „Ik dien rooden neus bevalt me nietdie wil er niets mee te doen hebben." moet maar weg, vind ik. Ik heb nog „Zeer verstandig," prees zijn zuster, iets met Sampson Wright te vereffenen „Denk er maar om, dat je niets weet ook, dus heb ik best zin, een spaak van Ludovic Lavenham. Misschien ko- in zijn wiel te steken. Maar ik wil niet, men die agenten probeeren, om jou dat er geweld wordt gepleegd tegenover uit te hooren." die agenten." „O ja, denk je V' zei sir Hugh, en „Nu begrijp ik je niet meer, Hugh," zijn oogen leefden op. „Als die knaap sprak zijn zuster. „Je bent zelf met met dien rooden neus een politiedienaar laarzen gaan gooien!" is, wat ik betwijfel, zal ik hem eens „Da's iets anders," antwoordde Thane. inlichten, waar hij staan moet Die „Je kunt gerust met een laars gooien, heeren gaan zich veel te veel verbeelden, als iemand in je kamer komt loeren. Ik zal er eens met Sampson Wright over Da's nog lang geen vrijheidsberooving." spreken. „Enfin," zei Ludovic luchtig. „We „Ja, dat moet je doen, Hugh als je krijgen ze waarschijnlijk niet eens meer ze maar niet vertelt, dat Ludovic hier te zien. Ze zullen met de koets van is. Beloof je 't V' morgenochtend wel teruggaan naar „Ik ben vrederechter," zei sir Hugh, Londen." „en met wetsontduiking doe ik niet Had de heer Stubbs naar zijn eigen mee. Als ze me iets vroegen, zou ik gemoed te werk kunnen gaan, dan was ze de waarheid vertellen." hij al met de nachtpost vertrokken. Zijn Eustacie, bleek van schrik, omklemde metgezel echter, een ernstig man met den rand van de tafel en zei„Dat krachtig plichtsbesef en levendige am- rnoogt u nietU doet 't niet, hoorbitie, was van meening, dat zij nog Sir Hugh keek haar gelaten aan. niet voldoende hun best hadden gedaan. „Maar ze zullen 't me niet vragen," zei Ze hadden niets gevonden, redeneerde hij op een toon van eenvoud. hij, en die lui in den Rooden Leeuw Het leek niet waarschijnlijk, dat de wisten het. Dus die lui in den Rooden ijver der politiedienaars tot speurtoch- Leeuw voelden zich veilig. Wat moesten ten na donker zou leiden. Zoodra dus zij derhalve doen Ze overvallen, en de ramen gegrendeld en de luiken ge- dien Ludovic Lavenham onverwachts sloten waren, dook Ludovic op uit zijn betrappen i onderaardsch verblijf en voegde hij zich „Als 't dan maar heelemaal onver bij het gezelschap in het salon. Men wachts is tobde meneer Stubbs. „Die verwachtte sir Tristram en kort na Fransche juffer beweert, dat die Ludovic achten kwam deze. ongeloofelijk vlug is met zijn pistolen. Aanstonds werd hem gevraagd, of hij Dat maakt de zaak in ieder geval een ook iemand om 't huis heen had zien beetje moeilijk." loeren. Dat had hij niet, maar de be- „Dat zei ze natuurlijk maar," meende zorgde vraag maakte hem nieuwsgierig de ijverige heer Peabody, „om je bang hij vroeg, wat er gebeurd was. Toen te maken." hij hoorde, dat de aanwezigheid van Vervolg op blz. 26 gEHOUDT Uw schoonheid, zij is een kostbaar bezit. Zij neemt in, behaagt, en kan zelfs Uw geluk beïnvloeden. Maar hoe haar te behou den, of terug te winnen Dat is niet moeilijk. Gebruikt slechts de zeep, die Uw huid noodig heeft Palmolive, waarin olijfolie verwerkt is, de zeep van de Canadeesche vij fling. Haar roomachtig schuim maakt de huid satijn- zacht en jeugdig. Neemt schoonheid in voorraad Koopt vandaag nog 3 stuk ken Palmolive Palmolive Zeep voor de teint, Palmolive Shampoo voor het haar!Palmolive Shampoo maakt het haar zacht en geeft het een mooien, natuurlijken glans. Prijs 15 ct. per pakje van 2 shampoo's. Dit meisje kwam 's avonds altijd vermoeid en uitgeput thuis. Een vriendin raadde haar aan eenigen tijd Ovomaltine te nemen en zie na enkele weken reeds bemerkte zij, dat zij extra uithoudingsvermogen kreeg! Ook 's avonds is zij nu heerlijk frisch en opgewekt Ovo doet dat neerslachtige, neerdrukkende gevoel van zware vermoeidheid verdwijnen en hoe druk Uw werkkring ook moge zijn, Ovo zorgt er voor, dat U er monter en opgewekt blijft uitzien. Ovo smaakt heerlijk en maakt sterk, maar niet dik! Ge voelt U een ander mensch, na enkele weken reeds levenskracht Bij apothekers en drogisten in busies van 60 cent al

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 23