ZEEUWSCHE SPORT i9 Om den K.N.V.B.-beker ontmoetten elkander Vlissin gen en Middelburg. Middelburg wist thans met 2-0 te winnen. Voor dezen wedstrijd bestond veel belang stelling. Corner op het doel vcm Vlissingen. De hoopvolle verwachtingen van Terneuzen zijn na den eersten wedstrijd voor de promo tie-competitie aanmerkelijk gedecimeerd. Alle optimisme ten spijt werd van Gudok op Brabant- schen grond verloren. De nederlaag is niet buiten gewoon groot en een revanche in de eigen veste is niet uitgesloten, maar de Brabantsche ploeg voelt zich ongetwijfeld door deze overwinning gesterkt, terwijl het voor de Terneuzenaren weer een extra- opgave is om over dezen moreelen tik heen te komen. Moed verloren, al verloren en daarom moeten de jongens van Hamelink c.s. zich door dezen tegenslag niet al te erg laten deprimeeren. De Zeeuwen en de 3 B'er komen toch ook nog een enkel woordje mee spreken. Het eerste treffen van de Zeeuwsche ploegen zal Maandag plaats vinden, als Terneuzen bezoek krijgt van de Vlissingers. Het zal aan spanning niet ontbreken en hoewel men aanvankelijk de meening was toegedaan, dat Terneuzen met vlag en wimpel zou overwinnen, durven wij den rood-zwarten voor spellen, dat zij tegen De Zeeuwen het niet zoo heel veel gemakkelijker zullen hebben dan tegen Gudok. Moge de sterkste winnen. Het derde-klasse-programma is voortgezet met een restanten-opruiming en de uitslagen wijzen er op, dat het kalmpjes-aan gedaan is. Toch zijn er nog verrassingen. Zoo liet b.v. Hoofdplaat het leelijk zitten tegen Hulst. Het is niet aan veel tegenstan ders gelukt om in eigen home Hoofdplaat te verslaan en daarom moet de prestatie van Hulst met 5-1 te winnen niet te laag aangeslagen worden. Biervliet en Sluiskil deelden de eer na een aardige en rustige partij voetbal. Oostburg en Corn Boys, de concurrenten van de onderste plaats, ontmoetten elkaar in Oostburg. Overeenkomstig .-de verwach- De keeper vam Vlissingen onderschept een aanval. tingen bleef Corn Boys de baas, zij het met 't kleinst mogelijke verschil. Met 1-0 zegevierde de ploeg uit Sas van Gent. Corn Boys heeft zich heel aardig her steld in het laatst van het seizoen en kan met een degelijke zomertraining het volgend seizoen meer suc ces hebben dan tot heden. Oostburg zit leelijk in het hoekje waar de slagen vallen en we gelooven niet, dat de "Oostburgers daar volgend jaar al uit zullen kunnen geraken. Vlissingen 2 bevestigde de goede reputatie en sloeg Hansweert met niet minder dan 5-1. Vlissingen 2 schijnt toch werkelijk een kampioensploeg te zijn. In de bekerwedstrijden blijven niet veel Zeeuw sche ploegen over, nu zoowel Goes als R.C.S. verloren hebben. Alleen Middelburg heeft na een 2-0-over- winning op Vlissingen de tweede ronde overleefd en krijgt nu kans op een vreemden en sterken tegen stander. Vlissingen, anders altijd één van de taaiste Zeeuwsche bekervechters, is dit jaar tegengevallen. Op Paaschmaandag staat op het programma R.C.S.-Goes als laatste wedstrijd van de 2e klasse A, daarom onbelangrijk en alleen goed om jonge spelers te probeeren. Bovendien alle kans, dat de wedstrijd in verband met Paaschtournooien en tournée's wordt uitgesteld. Verder staat nog op het programma Breskens- Axel, welken wedstrijd Breskens kan winnen. Goes 2- Eiland Boys kan op een gelijk spel nitloopen en Vlissingen 2-Terneuzen 2 moet logisch geredeneerd voor de thuisclub zijn. Nog een moment uit dezen wedstrijd, waa/rin weinig mooie momenten rearen te beleven Gelukkig in het zijnet. Een vergeefsche aanval. Uitloopen werd den keeper van Vlissingen noodlottig. Middelburg maakt het eerste doelpunt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 19