RHEUMATIEK COLGATE DE TALISMAN-RING 0ld Cottage /J j&zcAjt Blijft door Fynnon Salt gespaard voor De verzorging van Uw huid eischt. „Grossmith" 6rOSSttlitf)'S Xavender^eep 26 Uw lach is innemender, natuurlijker als U weet dat Uw tanden gezond en mooi zijn. Bescherm ze dus, door regelmatig, minstens tweemaal daags, te borstelen met het werkzame schuim van Colgate's Tandpasta. Het dringt door tot in de kleinste scheurtjes in en tusschen de tanden, reinigt de mond volkomen en voorkomt tandbederf. Colgate's Tandpasta maakt Uw tanden parelblank, zonder het glazuur aan te tasten en houdt Uw adem frisch en aan genaam van g*"r' In tubes van 30, 50 en 80 cent. Voor LIPPEX van J\[atuurlijke Schoonheic Laat Tangee's wonderlijke eigenschap der kleurverandering Uw lippen de frischheid der jeugd geven Tangee geeft Uw lippen steeds een aantrekke lijke, jeugdige kleur, want Tangee neemt op Uw lippen die kleur aan, welke het best bij Uw uiterlijk past. De speciale crème-basis houdt Uw lippen zacht en gaaf. Gebruikt ook Tangee-poeder en -rouge. Beide schenken U een jeugdig en frisch gelaat. Indien U de voorkeur geeft aan een meer levendige kleur voor 's avonds, vraagt dan Tangee Theatrical. He.- eeverfde Kopen Met Tangee urlijke lippen World's Most Famous Lipstick ENDS THAT PAINTED LOOK Alleen echt met den naam langee op ue metaien huls. Waar niet verkrijgbaar vraagtImporteur Fa. Jacq. Mot Jr., Sarphatistr. 115, A'dam C Vervolg van blz. 23 Er brandde een olielampje op liet ik maar liever niet schieten, zoolang t tafeltje naast liet bed. Zij draaide do niet broodnoodig is. Mijn voorzichtige pit op, nam liet lampje en ging zacht neef is er ook tegen en ik kan hem niet ie gang in. heelemaal ongelijk geven. Er wordt me Het was stikdonker in huis en alleen al meer dan genoeg aangewreven. Geef liet gesnork van sir Hugh verbrak de je 111e even een handje t" dilte, maar juffrouw Thane was er Bundy voldeed aan dit verzoek en zeker van, dat zij andere, zeer verholen vroeg, wat hij dan doen moest, als 't 'duiden had gehoord. Haar eerste ge- op vechten aankwam, lachte was, dat er iemand in het huis „Je vuisten gebruiken," antwoordde was binnengedrongen, misschien om Ludovic. „Maar er wordt niet gevocli- Ludovic te zoeken, en zij wou de gang ten." loorsluipen om Nye te wekken, toen zij „Da's maar 't beste ook," zei Bundy, lacht aan een anderen uitleg van de ook zelf te paard stijgend. „Zou me een zwakke geluiden. Zij' liep vlug naar mooie boel worden, nu u maar één arm Ludovic's kamer en krabde aan de deur. hebtIk had misschien maar wijzer Er kwam geen antwoord en zonder gedaan, als ik niet mee was gegaan." aarzeling draaide zij de kruk 0111 en Dit was geen klacht, maar een pure keek naar binnen. vaststelling van een feit. Ludovic, aan Eén blik op liet onaangeroerde bed en den gedachtengang van den heer Bundy zij vloog de gang door, om Nye te gewend, gaf liem gelijk er was heel wekken."üit was een lichte taaktwee veel kans, dat zij dien nacht in de minuten nadat een dringende, zachte gevangenis eindigden, zeide hij. stem hem door het sleutelgat riep, stond Zij zetten er een kalm drafje in, en hij naast haar op de gang, met een wijl Clem den korteren, maar moeilijker pantalon over zijn nachthemd, en zijn weg door liet bosch had gekozen, slaapmuts nog op zijn hoofd. Toen hij hoorden zij geen vervolgingsgeluiden, hoorde, dat Ludovic niet op zijn kamer Onderweg vertelde Ludovic zijn met- was, staarde hij juffrouw Thane met een gezel, wat zij op de villa gingen doen. groef tusschen zijn wenkbrauwen aan en Bundy luisterde zwijgend en drukte aan zei hij langzaam „Hij zal toch niet 't eind alleen zijn spijt uit, dat hij de alleen vegaan zijn kans niet kreeg, Beau Lavenham even Wa*ar Clem vroeg juffrouw voor hem af te kloppen. Zijn wrevel Thane fluisterend. tegen den Beau scheen even grondeloos Hij schudde het hoofd. „Nee, nee, als ongegrond te zijn de voornaamste Clem was 't met me eens. U zult u grief tegen liem was, dat hij een goede vergist hebben, madam. Hij zal niet kans maakte, om Sylvester op te volgen, zoobi eind gaan loopen en een paard Toen hij over Sylvester sprak was het zadelen kan" hij niet met zijn arm in met zooveel geestdrift, als men zich van een doek." Opeens zweeg hij en zijn een zoo flegmatiek man maar denken oogspleten werden smaller. „U hebt kan. „Zooals die oude loid, zoo zijn er tóch gelijkzei hij. „Hij zal" Abel niet veel," zei hij namelijk, gesproken hebben Daarom was hij zoo Toen zij de villa in zicht kregen, vroolijk, de kwajongen Gaat u gauw hielden zij hun paarden in en stegen af. naar uw kamer, madam. Ik zaLClem een Het huis stond een eindje van den weg, paard laten zadelen, terwijl ik me aan- op een stuk grond, dat als een wig uit kleed, dan ga ik ze achterna." liet park van het Slot was gesneden. Na Juffrouw Thane had nagedacht, een korte beraadslaging leidden zij hun Wacht, Nye, ik weet iets beters, paarden door een opening in de heg en rtuur Clem om sir Tristram te waar- bonden ze in liet park vast. Bundy schuwen. Je haalt dien dolleman toch begon de meegebrachte lantaren aan t< niet op tijd in, om hem tegen te hou- steken en Ludovic ging op verkenning den, en als hij de villa eenmaal binnen uit. is, kan geen menseh hem er weer uit Toen hij om liet huis was heenge- krijgen, behalve sir Tristram misschien." loopen kwam hij bij Bundy terug. Df Nye dacht even na en zei toen 011- man had de lantaren met zijn das afge willig„Ja, dat is zoo. En Clem is dekt en. zat er kalm naast op eei lichter dan ik, hij rijdt sneller. Ik zal 't boomstronk. zoo doen als u zegt, madam." „Ik zie nergens licht," rapporteerde Terwijl Clem in zijn kleeren schoot en Ludovic. „De grendel van een raam in Nve in den stal was, om een paard te de bibliotheek is stuk, heeft de Beau zadelen, zat juffrouw Thane op den rand tegen mijn voorzichtigen neef gezegd van haar bed, zich afvragend, of zij en daar wou ik juist zijn, dus zullen notr iets kon doen, om het onheil van we dien valstrik maar riskeeren en door hem af te wenden, en liep het voorwerp het raam binnen zien te komen.""' harer zorgen op den weg, aan de moge- trok het pistool uit zijn laars en zei lijklieid eener vervolging niet denkend, er een val staat, is dit onze beste w De maan, van tijd tot tijd achter borg. Ze zijn er hier in de huurt jagende wolken verborgen, gaf hem overtuigd, dat ik niet missen kan, d licht genoeg, om den weg te zien, e.11 0111 pakken ze me niet graag aan. toonde hem 11a korten tijd twee paarden, ze me te pakken willen krijgen, zi„ die tegen een beukenheg stonden te onverwachts moeten gebeuren, wachten. „Ik heb u ten minste nooit and Abel groette hem met een geknor en dan raak zien schieten, zei Bundy. bood hem een flescli aan, uit de diepten Ludovic lachte kort. „Ik heb ééns zijner zakken opgehaald. „Spoelt u een uil gemist, ezel die ik was maar eerst 't stof weg," ried hij aan. Bundy keek hem afkeurend aan „Nee, ik moet een helder hoofd hou- „Hoe kwam u er bij 0111 op uilen te den," antwoordde Ludovic. „En jij ook. schieten f" Ik wil je niet dronken hebben." „Dronken, zei Ludovic kortaf „U hebt me nog nooit boven mijn „Luister nu even goed, Abel Al theewater gezien," zei Bundv, zich liet een val staat, is die voor mij en niet hart versterkend. voor jou en ik red me wel. Zie er zelf „Ik heb je zoo dronken gezien als een uit te komen en trek je van mij niets kruiwagen," zei Ludovic, en liij nam aan. Je hoeft me alleen maar te helpen liem de fleseh af en stak die zelf in zijn om binnen te komen." zak. „Dan grijp je veel te gauw naar Bundy stond op en greep zwijgend den trekker, en alles goed bekeken, wil de lantaren. De eenige weg om Uw lichaam te zuiveren van het urinezuur is eiken morgen een halven theelepel Fynnon Salt in een kop thee, koffie of een glas water te gebruiken. Urine zuur zal zich dan niet vormen, omdat de samenstelling van dit heilzame middel, o.a. be staande uit Soda, Potasch en de elementen van Lithium, een natuurlijke bescherming is. Bedenkt eens wat het zeggen wil nooit meer geplaagd te worden door Rheumatische pijn of Spit. Het weldadige gevoel te kunnen zeggen, dat U weer geheel beter bent. Probeert eens een flesch Fyn non Salt, welke U voor f 1,25 bij eiken drogist of apotheker kunt koopen, en ook U zult enthousiast zijn over het re sultaat van Fynnon Salt. Imp. The Globe Trading Comp. Ltd., Singel 44, Amster dam. Tel. 31326. .Al Al voorzichtigheid in de keuze van Uw zeep Kiest het Old Cottage merk, de zeep die een weldadigen invloed uit oefent op de huid en Uw charme verhoogt. Let op den naam Importeurs RICHARD WEI^EKINCK Co. Huddestr. 9 Amsterdam-C.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 26