ZEEUWSCHE OMROEP 75 Hallo liallo hier is de persdienst van den offieieelen Zeeuwsehen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten, in welken vorm ook, is geoorloofd. Men meldt ons uit Rilland, dat een oplichter de gastvrijheid van zijn hotel schandelijk misbruikte door na goede sier gemaakt te hebben zonder betaling te vertrekken. Algemeen wordt gehoopt, dat het hotelwezen hier ter plaatse niet jil te zeer geleden heeft door deze catastrophe. Te Hoes is een orgeldraaier door ons onbekende oorzaak onder zijn instru ment geraakt en met gebroken ribben opgenomen. -Men verwacht, dat de afdeeling Toon kunst, na deze bijzondere prestatie, haar afwijzende houding ten opzichte van deze categorie musici zal herzien. Het regent op ons station berichten over 50-jarige bruiloften in Zeeland. Het herstel van den gouden standaard zal men hier desnoods foreeeren. Het organisatie-leven wordt steeds intensiever. Uit Westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen meldt men ons althans, dat 46 polder en waterschappen van plan zijn, een bond te vormen en te Vlissingen hebben al maar vergaderingen plaats van hei rijwielpad „Walcheren Met veel enthousiasme telegrafeert men ons uit Ritthem, dat aldaar in negen maanden niemand gestorven is En dan durft men nog wel eens te be weren, dat het in de Walchersehe dorpjes zoo'n dooie boel is Op een belangrijke landbouwbijeen- komst te Hoes heeft een dame uit Borssele den voorzitter een postzegel- bevochtiger gepresenteerd. Wij kunnen er niets aan doen en het zal wel met de beste bedoelingen zijn geschied, maar eigenlijk behoort men beleefdheidshalve zijn tong alleen tegen den dokter uit te steken. Te Terneuzen is op de openbare straat een spoorkaartje Vlissingen-Krabben- dijke en 'n stofkam gevonden. Vermoedelijk weggeworpen Wie af ziet van de reis naar Krabbendijke. kan met zijn kaartje ook zijn stofkam wel missen Te Axel werd veel beroering verwekt door de tijding, dat een inwoner bij „Boutjes Putten" een spierwitte rat heeft gevonden. De plannen tot de vor ming van een comité om dit feit passend uit te buiten zijn opgegeven, omdat in middels gebleken is, dat de rat in een zak meel had gezeten De raad van Oostburg heeft besloten om een tweeden ambtenaar op de secretarie te benoemen in verband met 't grooter worden van de gemeentekom. Aanstelling van een offieieelen vaten- wasscher lijkt ons hier meer op haar plaats Te Zoutelande is een huis-eigenaar overgegaan tot het schrijven van toor nige ingezonden stukken, wijl 'n paar padvinders door een dakraam in zijn huis zijn geklommen. Natuurlijk een misverstand 1 Wan neer de landwegen allemaal ontdekt zijn, zoeken deze jongens krachtens hun beginselen naar een ander soort paden Hier is nu niets ineer aanwezig dan de omroeper, weshalve wij sluiten tot de volgende week. dames en heeren De Vee-Assurantie voor Zuid-Beveland vierde te Goes haar 50- jarig bestaan bestuur, directeur en agenten van deze nuttige, in stelling oogstten er de waardeering, die zij verdienden l)e Zeeuwsehe telefooncentrale te Goes begint haar voltooiing te naderen het Dinsdag 17 Mei zal te Heikant het exlei ieur is een sieraad voor de Zuid-Bevelartdsehe hoofdstad. zilveren priester-jubilé van den door zijn vereenigingsarbeid door geheel Zeewwsoh- Vlaanderen bekenden pastoor Doens worden gevierd. De jubilaris poseerde voor ons bij de bloeiende boomen van zijn met liefde onderho aden tuin De Maria-vereeniging te Oostburg vierde feestelijk haar 25-jarig bestaan.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 25