USiH O DE TALISMAN-RING HAAR VIETO r TEGEN OVERTOLLIG jt Bij sport wil zij er goed verzorgd uitzien- SHAMPODO ZWARTKOP! CUTEX ZONDER Scheermessen, Electrlsche Naalden of Onwelriekende Ontharingsmlddelen Een verbazingwekkende vinding der Weten schap. Lost overtollig haar geheel op in 3 minuten de huid blijft zacht en glad als fluweel. Geen ontsierende stoppels, zooals door het scheermes wordt achtergelaten geen stugge wederaangroei. Spreid deze prettige, welriekende crème eenvoudig uit op de te ontharen plek - wasch de plek af met gewoon water - en het haar is verdwenen. Deze onschatbare vinding wordt overal verkocht onder het handelsmerk Nieuwe Vieto'. Zoo snel, hygiënisch en gemakkelijk in gebruik. Maakt voor altijd een eind aan Uw overtollig haar. In tuben van 85 cent en f 1.50 bij drogisten, kappers en parfumeriezaken. GRATIS: Door een speciale overeenkomst kan elke lezeres van dit blad een speciaal pakket N'IEUWE VIETO ABSOLUUT KOSTELOOS bekomen. Zendt 10 cent in postzegels ter dekking van porto, verpakking en andere kosten. Adres 3. Meindersma (Afd. U. 7), Den Haag. "W T Nieuwe Uw spiegel regt U dat U een ideale huidverzorging ver krijgt door de natuurlijke USiH schoonheidsmiddelen te gebruiken. USiH maakt de huid gezond, kèrn- gezond, zoodat door het regelmatig gebruik van de creams, de powders en de face-lotions, altijd een begeerens- waardig, natuurlijk effect bereikt wordt èn behouden blijft. De USiH Creams, Powders en Face- lotions in de aantrekkelijke verpakking met-de-bloemen (dezelfde als die van de zoo verrassend frissche USiH Eau de Cologne) zijn in alle goede zaken verkrijgbaar in uitvoeringen van 30 en 50 cent. WETTI0 CEOEPONEERC I Vervolg van blz. 23 VOOR ENGROS STATES iMPOR' lUOOESTRAAT 3 AMSTERDAM Kr gebeurde dien nacht niets meer, maar den volgenden morgen hielden Nye, juffrouw Tliane en Rustacie con sult, en zij waren het er over eens hoe een hekel hij er ook aan hebben zou, Ludovic moest minstens overdag in den kelder blijven. Nye overwoog ongerust, dat de Roode Leeuw niet minder dan drie deuren had, die ongesloten moesten blijven, en tal van ramen, waardoor iemand onopgemerkt binnen kon komen, en weigerde botweg, Ludovic in buis te bouden. en voor hem verantwoordelijk te blijven, als hij door het huis bleef rondloopen. De brutale nachtelijke poging overtuigde hem, dat de Beau niet licht zou afzien van zijn plan, Ludovic uit den weg te ruimen, en hij begreep heel goed, dat een dergelijk voornemen nergens beter kon worden uitgevoerd dan in een heiberg, die voor iedereen openstond. Er kon heel mak kelijk een onbekende binnenstappen, terwijl de kastelein en Olem met hun klanten bezig waren. (lelijk voorzien was, protesteerde Ludovic met alle kracht tegen de ge vangenschap, die men hem wilde op leggen. Iloe ijverig Nye ook beloofde, 't hem zoo gemakkelijk mogelijk te maken daar beneden, hij kon zich naar het plan niet schikken. Hij kon het nóóit makkelijk hebben, zei hij, in een kelder, die naar alle soorten drank rook, en waar het wemelde van vaten en tonnen en spinnen en waarschijnlijk van ratten ook. Ten slotte werd Ludovic door de vereende betoogen en smeekbeden der beide dames overgehaald en stemde hij er iu toe, zijn ondergrondseh verblijf te betrekken. Rustacie zou hem af en toe gezelschap komen houden, en sir Hugh, door zijn zuster bewogen, beloofde, 's middags een uurtje piket, te komen spelen. ..Ofschoon ik niet begrijp, waar om je in den kelder gaat zitten, als je niet van dranklucht houdt,'" zei hij. Deze onhandige opmerking, door Ludovic aanstonds uitgebuit tot, steun voor zijn eigen inzicht, had een ernstige terechtwijzing van juffrouw Thane ten gevolge. Zij trachtte sir Hugh uit te leggen, in welk gevaar Ludovic ver keerde, maar nadat hij een paar minu ten ongeloovig geluisterd had, zei hij, dat liij het grooten onzin vond als er nog iemand probeerde, in de herberg te komen spionneeren, kregen ze met hém te doen. „Trouwens, ik heb nog één goeden arm ik kan me best verdedigen, Sally," voegde Ludovic er aan toe. „Daar twijfel ik geen oogenblik aan, beste jongen, maar ik wil evenmin den last hebben van bet lijk van je neef als van bet jouwe." Deze veelbeteekenende woorden maak ten ook op sir Hugh indruk. Hij had in den Rooden Leeuw allerlei onregelmatig heden verdragen, zei hij, maar als de grond nu nog vol lijken kwam te liggen óók, liep de maat over. „Eén ding kan ik je verzekeren, Sally zei hij. „Zoodra ik maar één lijk vind, gaan we door naar Londen, wijn of geen wijn „Dan moet Ludovic zéker den kelder in," zei juffrouw Thane. „We moeten zoo gauw mogelijk sir Tristram inlich ten. Zou hij nog komen vandaag, of zullen we hem een boodschap sturen „Boodschap sturen herhaalde sir Hugh. „Hij woont hier zoowat Ludovic daalde in den kelder af. met de boodschap, dat hij den morgen ging besteden, om zijn tekort aan slaap van dien nacht in te halen. Hij nam juffrouw Thane apart en verzócht haar, Rustacie mee naar boven, en zoo mogelijk mee uit wandelen te nemen. ..'f ls hier niets voor haar," zei hij. „Ze hoeft over mij niet ongerust te zijn Ze is een beetje overstuur van al die romantiek." Zij lachte, beloofde haar best te doen om Rustacie te kalmeeren en ging liet meisje voorstellen een wandeling te maken. misschien kwamen zij sir Tristram tegen. Het weer was slecht dien ochtend, maar na elven klaarde het op, en tegen het middaguur haalde een glimpje zonneschijn Rustacie over, hoed en mantel te halen en met, sir Hugh en Sarah mee te gaan op hun dagelijksehe wandeling. Als Ludovic haar dan toch niet beneden wou laten komen, kon zo beter haar geest wat verzetten, dan al leen in het salon te blijven zitten. Al spoedig na hun vertrek kwam de zon door, om het uitstapje te veraange namen. Zij liepen met flinken pas, de beide dames praatten over den nachte lijken aanslag en trachtten te beslissen, wat er vervolgens het beste gedaan kon worden, en sir Hugli gaf van tijd tot tijd opmerkingen ten beste, die soms raak, maar gewoonlijk er naast waren. Zij waren al op den terugweg, toen sir Tristram lien in kwam halen, gezeten op een fraai bruin jachtpaard, dat aan stonds de aandacht en de bewondering van sir Hugh trok. Sir Tristram steeg af en aan zijn ge zicht te oordeelen deed de ontmoeting hem genoegen. Rustacie liet hem nau welijks den tijd, de Thanes te groeten aanstonds begon zij een kleurig verhaal over de gebeurtenissen van dien nacht, terwijl sir Hugh het paard bestudeerde. Zijn waardeeringen voor een goeden looper, een mooien stapper doorspekten het verslag over gemaskerde mannen, dolken en verbroken luiken, zoodat sii Tristram zich moest inspannen, om de dingen niet hopeloos te verwarren. Juf frouw Thane bleef zwijgen, maar hield zich aangenaam bezig met de beschou wing van het gezicht, waarmee Shield de twee gesprekken uit elkaar probeerde te houden. ,,'t Spijt me, dat jullie zoo'n onrustige» nacht hebben gehad," zei- sir Tristram eindelijk, „maar 't doet me plezier, dat onze tactiek van angst aanjagen zoo goed geslaagd is. Hij schijnt zichzelf in een gevaarlijker positie te voelen, dan wij wel meenen." „Mijns inziens verkeert Ludovic in een gevaarlijke positie," zei Rustacie. „Als jullie zoo wijs zijn geweest, hem in den kelder te stoppen, niet," ant woordde sir Tristram. „Zoo wijs zijn we geweest, maar hij ging onder protest, en ik geloof niet, dat hij er lang zal blijven," zei juffrouw Thane. „Hij kan kiezen in den kelder blijven, of 't land uit," zei sir Tristram kortaf. „Dat Basil een poging heeft ge daan, om Ludovic met zijn eigen handen te vermoorden, is een bewijs, dunkt me, dat die vroegere butler van hem iets weet." „Hebt u hem nog niet gevonden V' „Neen. Hij schijnt spoorloos ver dwenen te zijn. Maar als Basil weet, waar hij is, en met hem in aanraking probeert te komen, hoor ik 't wel. Ik heb den jongen Kettering gesproken en gezegd, dat hij me op de hoogte moet. houden, wat de Beau uitvoert. Als Basil dien butler te spreken krijgt, spreek ik hem ook." Zij liepen wat sneller voort, want de lucht betrok weer. Sir Hugh ontdekte. want zij weet, dal er dan bijzonder op haar gelet wordt! Daarom stelt zij ook prijs op mooi. glanzend haar, het resultaat van een regelmatige verzor ging met Zwartkop "Shampodor". Shampodor' is zeep- en alkalivrij; kalkzeepneerslag en alkalische opzwel ling blijven dus achterwege. Haar haren krijgen een mooien, natuurlijken glans, blijven elastisch en gezond, wat zeer belangrijk is voor den goeden vorm en de houdbaarheid van het kapsei! Shampodor' is voor iedere haar soort geschikt. Voor blondines is er de bijzondere soort Shampodor- Blond Per pakje 20 ct. Beide soorten ook vloeibaar in flacons van 35, 85 en 125 ct. m Of wanneer U haast hebt\ kunt U in 3 minuten mooi 1! V haar bekomen door J L_ f Zwartkop Droogshampoon. i L </c spoedhaarwassching zonder watér. de gegarandeerd alkalivciie shampoonf Geen hinder meer van droge nagel riemen. Het nieuwe Cutex-oliehoudende nagel riemwater (Cutex Oily Cuticle Remo ver) houdt Uw nagelriemen soepel en gladen verwijdert de oude nagelriemen op gemakkelijker en een voudiger wijze. Cutex artikelen zijn overal rkrijgbaar. voor gesoigneerde nagels.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 26