Holljwood'Hotel tf-A o Benny Goodman en zijn beroemde ba/nd, die met Raymond Paige en zijn orkest een geweldig stukje muziek laten hooren. j De geweldige muzikale X prestatie, welke in deze film geleverd wordt, is wel haar voornaamste verdienste, al lifkt ons de ondeugende satyre op de „sterren" ook lang niet kwaad. t Lola en Rosemary Lanede twee zusters, die dank zij haar bijzondere gelijkenis prachtig in dit gegeven passen. A 1 degenen, die wel eens gehooid hebben van Benny Goodman en zijn „swing band", zullen met alle geweld deze Warner Brosfilm willen zien, want door dezen jazz-koning wordt in dit „Hollywood-Hotel" inderdaad een geweldig stukje jazz weggegeven. Daartusschendoor wordt, en passant, de ingebeeldheid van sommige sterren even terdege gehekeld, waardoor deze film ook voor hen, die de waarde van fantastische jazzmuziek niet begrijpen, een aangename ontspanning is. Er zijn in den laatsten tijd meer films geweest, waarin de Amerikanen zichzelf aan de kaak stelden, waar het hun zwakheden betrof. Nu worden echter de sterren in het ootje genomen en dat op een lang niet malsche wijze. Dat maakt deze film, afgezien van haar voor treffelijke jazz-kwaliteiten, tot een genoeglijke comedie. zonder veel pretentie, die voor oog en oor een feest is. Een ster past een japon, waarbij alle hands aam dek geroepen moeten worden. Diverse specialiteiten op modegebied komen er aan te pas, die het, volgens het oordeel ran de ster natuurlijk, aan het verkeerde eind hebben.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 34