Indanihrert Qutermann$ Wit verstandig is,naait met aaar^^elastisch is, sterk en kleurecht. is de teste. n Echte zonnige autotocht! CORRESPONDENTIE Voor onze Meisjes- f 262. Mantel van geruite stof, zonder Kraag en revers, twee rijen knoopen. Verkrijgbaar in de maten 72-76. Be- noodigde stof2 X de lengte van den mantel a 1 40 cm. breed. 263. Jurk van wit linnen, met geruite garneering. Verkrijgbaar in de maten 72-76. Benoodigde stof: 2 X de lengte der jurk en 1 X de lengte der mouw 80 cm. breed. 29.0. Effen jurkje, met dorvkere biezen en motieven gegarneerd. Verkrijgbaar n de maten 68-72. Benoodigde stof: 2 m. a 96 cm. breed. Van alie in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan liet uiodealbum „Zonierpracht". zyn patronen verkrygbanr tegen den pry< van 50 ets. voor complets, v> ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. BK bestelling vooral opgeven liet gewenschte maatnuminer. Bestellingen kunnen gesehieden by uw agent of bezorger; door girostorting op No. 295611 door toezen ding van het bedrag per postwissel of in postzegels (s. v. p. niet van et.) aan het PATRONENK AiNTOOR „PANORA" NA SS AL PLEIN l. HAARLEM Ruim vijf uren achtereen een „rijdend zonnebad"! Prachtig weer, wel een beetje stoffig, maar verder had ons goed niets te lijden. Wij hadden namelijk onze Indanthren geverfde jurken aan en die kun nen tegen een stootje, nietwaar? Want Indanthren geverfde stoffen zijn onovertroffen waschecht, zon- echt en weerecht! Let op het merk: LET U OP HET HANDELSMERKSCHAAKBORD. 261. Effen jurkje, met schouder- er rugstuk, korte mouw. Verkrijgbaar ir de maten 64-68. Benoodigde stof 2 X de lengte der jurk en lengte der mouw 90 cm. breed. 9 naalden recht. 3 st. afkanten, naald uitbreien. De laatste naald II maal herhalen. 1 st. afkanten, naald uit breien. De laatste naald 13 maal her halen 6 naalden recht. 1 st. meerderen, naald uitbreien. 1 st. meerderen, naald uitbreien. De laatste naald tl maal her halen. 1 naald recht, 3 st. erbij maken. De laatste naald 7 maal herhalen. I naald recht, 5 st. erbij maken. De laat ste naald 3 maal herhalen. 8 naalden recht. 1 st. erbij maken, recht, 1 st. erbij maken. 7 naalden recht. 1 st. erbij maken, recht, 1 st. erbij maken. 15 naalden recht. 25 st. afkanten, naald recht. 25 st. afkan ten, naald recht. 1 st. afkanten, naald recht. I st. af kanten, naald recht. De laatste naald herhalen totdat er 5 st. op de naald over blijven. 4 naalden recht. Minderen tot op I st. na. Buitenkant der ooren 30 st. opzetten. 12 naalden recht. 1 st. minderen, naald uitbreien. 9 naalden recht. 1 st. min- dei'en, naald uitbreien. 7 naalden recht. 1 st. minderen, naald uitbreien. 3 naalden recht. 1 st. min deren, naald uitbreien. De laatste naald nog 2 maal herhalen. 1 naald recht. 1 st. minderen, naald uitbreien. 1 naald recht. 1 st. minderen, naald uitbreien. 1 naald recht. Telkens recht, maar bij het. begin van de naald 1 st. telkens minderen tot er 5 st. over blijven, dan afkanten. Binnenkant der ooren. Deze worden als de buitenkant der ooren gebreid, maar men zet in plaats van 30 st. 26 st. op en breit heengaande recht en teruggaande averecht. Voor de voetzolen worden rondjes gehaakt van vasten (beginnen met een ring van 3 lossen en telkens meerderen in de rondte). De rondjes moeten precies in de ope ningen passen. Voor den staart en slagtanden werkt men eenige stukjes op het bekende paardetoomklosje met de vierspijkertjes. De olifant wordt opgevuld met zaagsel, kapok, watten, kurk of houtwol. De randen worden door naden ver bonden en daarna wordt de versiering aangebracht van oogen, koordje enz. Men kan ook nog een gehaakt of ge breid rood dekje over den rug van den olifant naaien. Mej. R. A. te Amsterdam. I' moet de urinevlekken trachten te verwijderen met lauw water, en gaat dit niet, dan met alcohol ofwel met water, waarbij een scheutje ammoniak (ongeveer I 1 deel ammoniak op 5 deeleu water) is gedaan. Zijn de kleuren echter aan- j getast, dan zal hiertegen niets meer te doen zijn. Mej. J. J. te Dongen. Wij raden u aan, uw rubber-afdruipmat stevig af te boe nen inet lauw water, waarin wat soda is gedaan. Er is veel kans, dat de mat dan haar oorspronkelijke kleur terug krijgt. Het is bovendien aan te raden, de mat na het afboenen en afdrogen even af te wrijven met een lap, waarop een weinig glycerine zit. I' kunt de mal liet beste bewaren in het kastje onder de aanrechtbank. Het is daar vochtig I en donker, en dat is uitstekend om het I rubber soepel te houden. 258. Jurkje van effen stof, gegarneerd met tres. Verkrijgbaar in de mater 72-76. Benoodigde stof: 2 X de lengte,der jurk en lengte der mouw 90 cm. breed.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 37