TALISMAN-RING WopPe^K3lno°^P^n MIJMHARDTJE Niets tiét&i dan een Onzuivere huid opwekkend - smakelijk - gezond - pittig de ivoortandpasto Maakt Uw tanden witter dan wit. i IKPOtT HOUSE NAAM EN VERPAKKING WETTIG GEDEPONEERD PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen met een der periodieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam. 'sGravenhage in Beeld, Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62% per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal by vooruitbetaling. Koloniën f 7.63 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post» abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM. N.Z. Voorburgwal 262. Telefoon Interc. 33170. Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24, Telefoon Interc. 30340. Giro nr. 101981. 's GRAVEN H AGE, Stationsweg 93, kei. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHI. Biltstraat 142. Telefoon Interc. 13473. Giro nr. 149397. 's HERTOGENBOSCH, Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1213. Giro nr. 129730. MAASTRICHT. Stationsstraat 20. Tel. Interc. 3831. Giro nr. 124690. VU6SINGEN. Bad huisstraat 3, Tel. 81. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Slot van blz. 23 llij glimlachte. „Ik vind je er prach tig uitzien. Wil je met me trouwen „Ik heb je miskend," zei juffrouw Thane, zeer ontroerd. „Als je me er nu prachtig uit vindt zien, hen je veel romantischer dan ik dacht.' „'t ls al heel lang geleden, dat ik je aan hel) kunnen kijken, zonder te denken, dat je zoo mooi was," zei sir Tristram eenvoudig. Juffrouw Thane bloosde. „Weet je heel goed, wat je begint Denk erom, dat je geen romantiek in liet huwelijk zoekt Denk om je vroegere, teleurstel ling 't Zal nooit goed gaan „Ik schijn die malligheid maar niet te mogen vergeten," zei sir Tristram, haar in zijn armen sluitend. „Wees nu één seconde ernstig, Sarah. Wil je met me trouwen „Om ile waarheid te zeggen," ant woordde juffrouw Thane, volkomen ernstig, „ben ik al tien dagen, of langer, van plan, om met je te trouwen Even daarna kwam Eustacie (1e kamer binnen, gevolgd door sir Hugh. Zij bleef op den drempel staan, met groote ver baasde oogen, maar sir Hugh zei slechts „Zoo, ben je terug „Ja," zei Shield, juffrouw Thane los latend. „Wil je me permissie geven, om nader met je zuster kennis te maken „Ja zeker,kerel,ga je gang! Ofschoon ik er niets over te zeggen heb. Zij is haar eigen haas. Wat heb je met je hoofd uitgevoerd, Sally „Die leelijke neef van Ludovic heeft me tegen den grond geslagen," vertelde juffrouw Thane. „Ik heb een ontzettend veelbewogen middag gehad ik ben heldhaftig in de bres gesprongen, be wusteloos geslagen en ten huwelijk ge vraagd." „Ik dacht al wat een lawaai be neden," merkte sir Hugh óp. „Die neef van Ludovic moet heuscli eens manieren leeren. Ik zal een aanklacht tegen liem indienen wegens mishandeling.' „Heel goed idee, Hugh, maar de Kroon dient al een aanklacht tegen hem in wegens moord op sir Matthew IHunkett." „Nooit van gehoord," zei sir Hugh. Maar ik heb er niets tegen, hoor Een knaap, die met een masker voor zijn gezicht loopt. „Sir Matthew Plunkett," zei juffrouw Thane geduldig, „is de man, dien Ludovic vermoord heette te hebben twee jaar geleden, begrijp je? Nu is bewezen, dat Ludovic onschuldig is, dus nu hoeft hij niet meer in den kelder te huizen en kan hij de plaats, die hem toekomt, gaan innemen op Slot Laven- ham." „Zoo, dat doet me plezier," zei sir Hugh. „Ik heb 't altijd nogal een onge zonde onderneming gevonden, zooveel tijd in den kelder door te brengen. Als hij nu werkelijk die erfenis krijgt, zal ik hem eens gauw polsen over dat paard, vóór ik 't vergeet." Nog sprekende verliet hij het ver trek. Eustacie was voldoende bekomen om te spreken, en viel uit„Maar Sarah, tril je wel met Tristram trouwen De oogen van juffrouw Thane tin telden. „Lieve kind, als een vrouw mijn gevorderden leeftijd bereikt, mag ze niet kieskeurig meer zijn. Dan moet zo| tevreden zijn met de eerste respectabele partij, die zich aanbiedt." „Nu begrijp ik, dat je me voor den gek houdtzei Eustacie. „Maar veel méér begrijp ik er niet van. Ik vind 't erg vreemd." „Weet je, wat 't is zei juffrouw Thane in vertrouwen. „Die akelige manier van hem, om madam tegen me te zeggen, kan ik niet langer verdragen Ik zag geen andere manier, om er een eind aan te maken." „Maar Sarali, denk je toch eens in Jij bent romantisch en hij is 't lieele- maal niet 1" „Ik weet het," antwoordde juffrouw Thane, „maar ik verzeker jo, dat ik een degelijke afspraak met hem zal maken, vóór de knoop gelogd wordt. Ilij moet me plechtig beloven, dat hij in vliegenden galop naar mijn sterfbed komt, of ik weiger te trouwen „We zullen 't. in de huwelijksbelofte laten opnemen," zei sir Tristram. Eustacie keek hen beurtelings aan en deed een ontdekking. „Lieve hemel, 't is heclemaal geen verstandshuwelijk Jullie zijn verliéfd riep zij uit. Vetwormpjes, pukkels en uitslag verdwijnen en de huid wordt jeugdig- frisch, gezond en fluweelzacht door •de huidzuiverende, huidgenezende en huidvoedende kracht van Purol. Gebruik voor gelaatsverzorging witte Purol. Deze is na inwrijving onzichtbaar op de huid, daarom zeergeschikt voor gebruik overdag. In doozen van 30, tube 45 cent. Bij Apothekers en Drogisten. Lie verbadugwekkende CS1H Eau de Cologne uit "de bekende flacon- inet-de-bloemen is een ware v e r- frissching. Door haar zuivere kwaliteit houdt zij verrassend lang. USIH is frisch, heerlijk friseh - 'n intens verkwikkend genot. Vraagt uaar DSIH In alle goede zaken verkrijgbaar

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 26