ROOS fw ,Om de te bestrijden en te verwijderen, veroorzaakt door ondervoeding van de hoofdhuid, schrijf ik NEO-SILVIKRIN HAARVOEDING voor Haren groeien door 31 S. Vuyk, Demiestraat 9, Vlaardingen. ft. Delisuen, Rouwenhofst.raat 2, Wage A. v. Waas, Vossiusstraat 42. Gouda. ningen. A. den Uyl, Nieuwe Weg A32, Reeuwijk. ft. v. Ittersum, Keudraclitstraat 35 Mej. ft. Schliker, B 475, Sliedreolit. Zwolle. Mej. ft. Vertooren, Steenenhoeksche- ft. Booru. Ootmarsumsekestraat 181 straat 9, ftorincliem. Almelo. M. J. v. d. Male, P.A. de ftenestetstraat W. J. Smit, Rijksstraatweg J. 473 37. Dordrecht. Twello. Mej. B. Speelman, Maarland 15, Brielle. H. Akkerman, Kanaal Noord 123 J. Hoek, Ringdijk B 160, Slikkerveer. Apeldoorn. ft. Colje, 1) 73. Bergambacht. A. de Vries, No. 262, Ainmerstol. Mevr. M. v. d. Beek. Weerdsingel W.Z 61, Utrecht. r. Du yin es, Brielsche Straatweg 39 b. J. Groenink, Tul])straat 34. Knschede S. 1de n zeel, Hortensialaan 16 Groningen. H. v. 11 euveln, fted. Ziiiderdiep 57 Groningen. B. Kersten. Oud Station no. 1. Zevenaar Ij. Lemmens, Houbeneind 72, Munster- Nieuwerilioorn. Mevr. Aalders, Piersonstraat 28, Maas sluis. A. ftebuis, Elve lol, Stellendam. Mej. W. II. Struik, Emmalaan C 64, Middelharnis. ft. Vermaas, Kanaalweg O.Z. 46, Helle- geleen (E voetsluis. Mej. H. 1 Kools-Wijman, Nieuwstraat Mej. J. Bette, Tuinstraat432,Dirksland. 87 a, Gulpen. .1. de Koning, Nieuwstraat 62, Bode- L. Steinmetz. Oude Lindestraat 4 graven. Heerlen. A. Jabaay, St.rijenseliedijk 71, 's-Gra- Mej. E, Maassen, Groote Beekstraat 27, vendeel. Venlo. Mevr. D. v. d. Vange-Stijl, v. d. Heim- H. J. de Liefde, a/d Brug, Roosteren (I straat 41, Delft. E. Maessen, Raadhuisstraat 5. Susteren .1. Rijsdijk, Lagendijk II 11. Ridderkerk. (L.). J. v. d. Driesseke, Beukelsweg 51. W. 11. Hungs, Maastrichterlaan 75. Rotterdam. Vaals. M. G. Buising, West Varkenoordsche- J. Koenders, Sanatorium Hornerheide, weg 135 B, Rotterdam. Horn. B. Luiting, Alb. Thijmplein 37, Den M. H. Martens, Schoolstraat 12. Ven- Haag. raaij. D. W. Hoogwater, Wenckebachstraat .1. v. Einden, Molenweg 29. Roermond. 88, Den Haag. L. Hert.ogz, Varkenstee# 78. Greven- I). v. Voorthuijsen, Virulylaan 14, bicht. Voorburg. J. Deckers. Couberg 313. Bergen Ter- I. Beerman, Laakkade 321, Den Haag blijt. M. v. Baaien, Gevers Deijnootweg 18, ft. Cremers, A 24, Ottersum-Gennep. Den Haag. p. Tillemans, Schoolstraat 4. Weert. A. B. C. Bonset, Tomaten straat 214, D. G. Huisman, Hoofdstraat 54. Amby Den Haag. Mej. C. Kleijnen, Brusselscheweg 157. C. v. Leeuwen, Laan v. Meerdervoort Maastricht. 828, Den Haag. ,1. v. Es. Geleenstraat 26. Heerlen. P. J. Neering, Weimarstraat 360, Den Mevr. E. Stoffels van Wandelen, Prin- Haag. senbaan 150, Koningsbosch (L.). Mej. R. Massizzo, Marconistraat 54, L. v. Reus, Meterik M 11, Horst (L.). Den Haag. M. de Wit, Hoogstraat 29, Eindhoven. Mep ft. E. van Waveren. Dibettstraat M. v. Dyck, de Riemerstraat 8, Tilburg. 48. Den Haag. j. c. Boor, Nieuwstraat 60. Boxtel. M. W. Timmermans, Sonoystraat 69, J. Rooijaokers, E 117, Nuenen. Den Haag. J. A. Brouwers, Pastoor, Den Hout. II. Flick, N. Parklaan 179, Scheveningen. M. Boerboom, Asterstraat 19, Oss. D.v.Schie, Werf straat 39, Sclieveningen. A. D. C. van .Hooff-Heijmans, Aak- M. Vroolijk, Zeesluisweg 48, Scheve- straat 9, Eindhoven. ningen. I'. A. v. Rijsoord, Thierenskade 150, Rijswijk. J. G. Wassink, Hofstraat 34, Honselers- dijk (Westl. F. Hanegraaf, Zuid Willemsvaart 217, Den Bosch, ft. Coret, Elzenstraat 19, Den Bosch. C. Siemons, Terheijdenscheweg G 38, Breda. H. Koren, Dorpstraat D 262 b, Hazers- M. Heppenstrijdt, Mathildelaan 115, wou de. Eindhoven. Mej. C. C. de Haas, Oranjeboomstraat J. Peels, Leenderweg 95. Valkenswaard. 14. Leiden. J. Wanrooij. v. d. Rijtstraat 8, Bergen Mevr. II. Beukenholdt, Okkernoot- op Zoom. straat 1 3, Loosduinen. C. Jacobs, Grootestraat 117, Waalwijk. G. v. d. Eijkel, Wijngaardenlaan 77, p. Crox, Molenstraat 60, Helmond. Voorschoten. Th. Glaudeinans, Valkensw.weg 13. J. A. Lipman, Plein 15, Wateringen. Aalst. Mevr. S. Bakker-Straatman, Groot- P. Schellekens, Ijange Putstraat 4. Den Hoefijzerlaan 39, Wassenaar. Bosch. G. Adeina, Verl. Pater Brugmanstraat M. Vermelis, Hoogstraat 2, Vucht. 11, Bolsward. j>. a. Oosterbos, Stoopstraat 57. Roo ft. M. Sijtsma, 1ste Steenklipstraat 41. sendaal. Sneek- A. ftallibei, Veerseheweg 26. Middelburg. Mep T. Bakker, Sluisstraat 17, Assen. B. de Ridder, Narcissenlaan 7, Vlissin- Dr. v. <1. Velde, Straatweg 66, Oranje- gen (Tuindorp). woud- M. 1'. de Vrieze, ,,Luchtenburg", Haam- L. Hooft, Korte Brinkweg 1, Soestdijk. stede. H. fteskes; Concordiastraat 14, Meppel. ft. Savoye, Wilhelminastraat 296. St. ft. de Beukelaar, Egelinglaan 4, Zeist. Jansteen. GR. TUBE 50 ct. KL. TUBE 35 ct. Imp. BOROMAG, Keizersgr. 6 Amsterdam. Telefoon 48256 Thans brengen wij ook Macleans Peroxide Dentifrice a 35 ct. per doos en Macleans Peroxide Tandpoeder a 371/2 ct. per bus. „De beroemde Macleans artikelen zijn onmisbaar voor een juiste verzorging van bet gebit. Gele tanden worden wit, evenals rookers-tanden." Prof. Dr. Poltand, de vermaarde dermatoloog van de Universiteit te Graz, Oostenrijk zegt. A. Vos, Oosterstraat 81, Steenwijk. R. v. d. Kreeft, B.ft. v. Nootenstraat 17, Maarssen W. Spanger, Noorderbuurt 27. Drachten. J. W. de Smit, Dijkstraat 38. Oost-Sou- lmrg. J. v. Beveren, Driehoekstraat E 96, Brouwershaven. Mej. J. Gerritsen, Valkscheweg 12. Jac. v. Meurs, Koestraat 31, Axel. Barneveld. Mej. T. v. Boven, Stationsweg 7, Goes. W. II. ter Berke, Merwedekade 259, Mej. Tavenier, Molenweg II 276. Nieuw- Utrecht. «lorp. E. ten Hulzen, Veerpoortstraat 28, M. Berrevoets, Wevershoek 0 43, Zierik- Doesburg. zeo. DE MAARWORTELS HEBBEN VOEDING NOODlG De proefnemingen in zijn praktijk hebben Prof. Dr. Polland bewezen, dat Neo Silvikrin Haarvoeding haren doet groeien. In alle gevallen, waar de haar wortels nog in leven waren, heeft Neo Silvikrin Haarvoeding uitstekende resultaten opgeleverd. Prof. Dr. Polland beschrijft in de „Dermatologische Wochenschrift moeilijke gevallen, die hij met Neo-Silvikrin Haarvoeding heeft genezen. Zijn artikel is typeerend voor het enthousiasme der wetenschappelijke wereld over Silvikrin. HOE SILVIKRIN WERKT Onderzoekingsarbeid van vele jaren leidde Dr Weidner tot de ontdekking, dat 14 elementaire stoffen noodig zijn voor normalen haar De beer Bitiei leed ermtig aan roos en haaruitval en nbrqft over zijn bevrijding htervan door Neo Silvikrin Haarvoeding ..Mijn haar werd verbazend dun. mijn kam zat -iederen morgen vol met haren, mijn hoofdhuid was bedekt met roos en schilfers Na een korte toepassing van Neo-Silvikrin Haarvoeding verdwenen roos en schilfers en de haaruitval hield op. Na 2 flacons was het haar reeds veel dikker en de bijgesloten foto toont duidelijk aan. hoe door en door gezond mijn haar thans is". w g Bines. groei. Hij slaagde erin ze in Neo Silvikrin Haarvoeding te concentreeren en wel in dezelfde verhouding als de natuur Is de hoofdhuid ondervoed, hetge' n zich openbaart door roos en haaruitval, dan zorgt Neo-Silvikrin Haarvoeding voor herstel van de functies der haarvormende weefsels en van de haarwortels en daar door voor nieuwen, gezonden haargroei Zie in de tabel hiernaast, wat UW haar mankeert en koop nog heden het Silvikrin preparaat, dat voor UW geval noodig is. WAT U NOODIG HEEFT: Bij hevige roos, sterken haaruitval, dun haar, kale plekken, kortom voor herstel van nieuwen haargroei: NEO-SILVIKRIN HAARVOEDING Voor de dagelijksche verzorging, bij lichte roos en beginnenden haaruitval, om de hoofdhuid gezond te houden, den haar groei te versterken en het haar tot volle schoonheid te brengen: SILVIKRIN LOTION Zorgt U voor Uwhoofdhuid, dan zorgt Uw hoofdhuid voor Uw haar *-43 H

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 31