Poffertjes GEBISMUREERD als filmacteurs Verpleegster verliest in 8 weken 40 pond overtollige dikte. Gestoorde Nachtrust! EN VLIEGEN ALS SPELBREKERS De Maag is er de schuld van! MAGNESIUM 35 't Spijt me. mevrouw. l'w maat is niet voorhanden! geen ander doodelijk I is a/s insecten middel zoo )e marinier (Adolph Engere) geeft een nummertje weg", ter wijl Mokum en 'Volen - dam toeluisteren l)e jamdie van Linden, die dien middag in de filmstudio aan menig poffertje het leven schonk. Links op den achtergrond Adolph Enger» als marinier. Een weeë lucht van poffertjes hangt koningin Wilhelmina. Tot dat doel wa in de studiohal van Filmstad. Mid- ren al die menschen bij elkaar en jubel den in de groote ruimte is een den zij op commando eenige seconden poffertjestent opgetrokken een echte lang. Het bal en diner, dat den vorigen met doorwalmde vitrages voor de klas- keer bij onze aanwezigheid werd opge- sieke pofferseparé's. Vreemd uitgedoste nomen, bedoelde de feestviering van menschen groepen apathisch in het vrij de aristocratie weer te geven nu was gehouden middengedeelte samen en het de bedoeling te laten zien, hoe het wachten op het sein van den regisseur volk jubelde. En daaronder was natuur- om blij en vroolijk te worden. lijk ook een Volendamsche, een marinier, Ze moeten dansen en joelen en an- een koloniaal, een huzaar en iemand van deren, die tot de meer gelukkigen be- de brandweer. Zelfs een gedegen Am- hooren, moeten poffertjes eten. Iedere sterdamsche politieagent met helm en repetitie en opname eischt één portie, snor, anno 1898, deed aan de pret mee. \T>or de zooveelste maal vlammen de Er klinkt een commando. Even laait lichten weer op voor de instelling en het het licht en de jool weer op. wordt warm, lióel warm in de studio. „Trararaboemdajé, trararaboemdajé, He poffertjeslucht wordt steeds pene- trarara. Stop. tranter. Zij neemt bezit van de longen, „Er zijn vliegen om de camera!" dringt door de kleeren heen, en deelt roept de geluidsmixer door de micro- zich zelfs mee aan het blanke blocnotes foon. De diertjes zijn blijkbaar op de dat voor ons ligt. poffertjeslucht afgekomen, en nemen nu oo't hebben wij op poffertjes iets op hun manier aan de feestvreugde legen gehad poffertjes eten is zelfs deel. Het wordt niet gewaardeerd. Zij een echt gezellige bezigheid, maar het staan niet in het manuscript en behooren is eigenaardig met welke oogen men evenmin bij de figuratie. Bovendien ■lie kleine ronde bakseltjes gaat bezien, overstemmen ze met hun melodieus ge- als men door diezelfde lekkernij hijna zoem het lawaai van die hossende meiiïg- gegast is geworden. Daar komt nog bij, te. Er wordt een schildwacht bij de 'lat de geheele sfeer van de studio niet microfoon geplaatst, die de diertjes deugt voor dien geur. Het is eenvoudig verjaagt. De scène kan weer voortgaan, onmogelijk in'11 dergelijke omgeving die De harmonica's snerpen door de lucht te apprecieeren. Het is hetzelfde menschen gaan weer jubelen en dansen als wanneer een walvischvaarder of een en het wagentje, waarop de camera botboer naar parfum zou ruiken. Dat staat en de regisseur zit. baant zich gaat. nu eenmaal niet. En zoo is het ook andermaal een weg door de menigte, met die poffertjesbakkerij in een film- En zoo zijn na moeizamen arbeid studio. Zelfs niet al wordt dat gedaan weer eenige tientallen meters film ge niet de edele bedoeling feest te vieren reed gekomen. ter gelegenheid van de kroning van H.M. Hoe de film in haar geheel worden zal, weten we niet wat we echter wel weten, is, dat naar onze meening de fa milie van Linden, die de poffertjes bakte, de beste nummertjes van dien middag weggaf. Dm dat te consta- teeren behoeft men lieusck geen film regisseur te zijn. Veilig en gezond. Vertrouw gerust n gediplomeerd ver pleegster toe de bes te manier van dikte- verlies te kunnen vaststellen. Mej. S., verpleegster, beveelt Bon- Kora ook aan haar dikke patiënten aan. Zij schrijft„Ik had vergeefs andere mid delen voor gewichtsafname beproefd, maar door BonKora nam ik in 8 weken 40 pond af. Afname buste 14, borst 24, heupen 22 cm. Ik kleed mij thans 4 maten kleiner. BonKora gaf mij ook nieuwen levenslust." Mej. S., gedipl. verpl. BonKora, de veilige, prettige verma geringskuur neemt af volgens de nieuwe ..3-graden"-methode. Drievoudige wer king, drievoudige snelheid. Neem dage lijks een weinig BonKora. EET FLINK van alle spijzen, die U smaken, vermeld op de BonKora-verpakking. Geen scha delijke bestanddeelen. Deze kuur bouwt gezondheid, terwijl Uw dikte op de snel ste manier verdwijnt. Velen verklaren, dat zij nu jonger lijken. Koop vandaag nog een flesch BonKora a f 2.25, alom verkrijgbaar bij apothekers en erkende drogisten, of vraag inlichtingen bij het BonKora-Depot, Singel 115, A'dam-C. !>c schadelijke invloed, die door een siechtp spijsvertering op het gansche zenuwgestel wordt uitgeoefend, doet zich tevens gelden ten opzichte van de andere organen en bovendien is een der meest voorkomende symptomen er van slapeloosheid. Heeft 1* uren lang doorge bracht woelend in Uw bed, trachtend in slaap te komen, zonder dat het U mocht gelukken, omdat U dien avond iets gegeten had, dat U niet goed kon verdragen? Desmorgens gevoeldet gij U slap, uitgeput, lusteloos, zonder wilskracht of geestdrift, zelfs het denken viel U moeilijk en U gevoelde U koortsig, gejaagd en ont zenuwdDergelijke ongesteldheden, die in de meeste gevallen te wijten zijn aan gestoorde spijsvertering, worden bestreden door Gebis- mureerd Magnesium. Een paar minuten nadat U een half koffie-lepeltje Gebismureerd Magnesium in een beetje water heeft gebruikt zoodra U de geringste pijn in Uw maag opmerkt wordt U duurzame verlichting toegedeeld en wordt U in staat gesteld on gestoorde en aangename nachtrust te genieten. Indien U na het gebruik van voedsel, of wan neer dan ook, last mocht ondervinden van aciditeit (zufe oprispingen) opeenhooping van gassen in de maag, opgeblazenheid, of een gevoel van bezwaring, zal een kleine dosis Gebismureerd Magnesium U onmiddellijk ver lichting brengen. Verkrijgbaar bij alle Apothekers en Drogisten tegen f 1.per flesch, of f 1.75 per groote flesch, die voordeeliger is. Nieuwe, gemakkelijke, prettige vermagerings kuur in vloeibaren vorm. Flit doodt beslist, omdat Flit een combinatie is van onovertroffen insectendoodende middelen. Elke bus Flit bevat een product, waarvan de krachtige werking bewezen is. Eisch dus Flit en weiger ieder twijfelachtig namaakproduct. De

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 35