CLJTEX 91 1SSC toren blazen... Eenmaal willen wij het p ..hem tan den mmm... dat smaakt nog eens fijn en het is goed voor me, hè mammie evenskracht 23 „Maandag'!" riep haar dienstmaagd, opnieuw verschrikt. „1' gaat nergens niet heen Maandag." „Dat ga ik wel," verklaarde Binny. „Denk je, dat ik door afwezigheid wil schitteren, terwijl Miss Heele Wereld 's hemelsnaam die groote Deensche doggen vandaan „0, die zijn van Dink zei Felicia. Zij begon hard te lachen. „Wat zou ik daar graag bij geweest zijn Tom vond het volstrekt niet zoo grap pig. „Zei je niet, dat 't jonge hondjes in 't kantoor ronddartelt Ik hier liggen waren en over mijn pols kreunen, terwijl er Ja zeker, dat zijn 't ook, "zei Felicia, zoo'n valstrik aan 't wriemelen is.' „Ze. zijn op alle tentoonstellingen in de Dank je hartelijk zei Binny Parker klasse jonge Deensche doggen. Zoolang gedecideerd. ze nog niet heeleinaal volwassen zijn „.Je hebt verhooging, kind.... o dn blijven 't jonge hondjes. Waarom ellendige telefoon Wie belt er nou hol kijk je zoo om over twaalven „Hondententoonstellingen riep Zij repte zich weg om het rinkelend. Tom Brecket woedend. „Wat heb ik instrument tot zwijgen te brengen ei met. hondententoonstellingen te maken kwam terug met de verontwaardigd. Jonge hondjes zoo groot als. als.... boodschap, dat meneer Brecket ondei als buffels! En Binny achter de tra- weg was otn op visite te komen. „Ik hel lies.Woeoe. gezegd, dat u niet lekker was, maar hi Hij ging wild met zijn hand doorzijn moest u absoluut spreken, zei hij. 11 haar. Zulke dure houden losloopend in komt over een half uurtje zoowat. 't stadsverkeer. Die meneer Cot- Binny wrong zich op en steunde op treil deed Brocket's Reisbureau waar- haar eenen elleboog. „Oei riep ze. schijnlijk een proces aan, als er ook maar „Dan moet ik me gauw weer aankleeden! een haartje op die gladde rashuiden ge- Wat een geluk, dat ik die mooie och- krenkt werd. Misschien hadden ze de tendjapon heb 't Wordt hoog tijd, dat menschen gebeten. hij eens van me opkijkt. Haal maar ,,'t Spijt me verschrikkelijk," zei gauw uit de kast, Julia straks lig Felicia. „Kwam 't er dan wat op aan, ik als een oostersclie vorstin op den wat voor honden 't waren divan, twee lengten bij Felicia voor. „Of dat er wat op aankwam riep Zoo ver heeft zij 't vast nog niet kunnen hij uit. „Dacht je, dat ik Binny uitge- brengen stuurd zou hebben om met een troep Julia stond haar aan te gapen. ,,'t. Deensche doggen te bakkeleien Dan Kind is gek," bracht ze flauwtjes uit. had ik wel andere maatregelen genomen. „Absoluut niet," ontkende Binny en Jonge hondjes zei hij nog eens. ,,'t zij probeerde of zij zich bewegen kon. Spijt me. Felicia, maar ik moet je ver- „Ik ben actief Hij heeft me tot nu toe zoeken, me onmiddellijk aan land te alleen maar met 'n stofjas en een tele- brengen." foon gestoffeerd gezien misschien zit „Bedoel je nu zei Felicia verwon- daar de fout derd. „Maar u ligt pas in bed klaagde „Ja natuurlijk, nu zei Tom Brecket. Julia. „Ik moet zien, wat er gebeurd is, en ik „Lieve schat," zei haar opstandige moet Binny uit de gevangenis zien te blonde beschermelinge, „ik voel iets voor krijgen, 't Is ontzettend dien langen meneer. Hij zit altijd tot Felicia haalde haar schouders op en over zijn ooren in de drukte, hij heeft ging naar beneden, om met haar vader zijn hoofd vol kajuiten en vliegtuigen te spreken. „Zegt u even tegen den en buitenlandscli geld en ik vind 't tijd schipper, dat hij naar Belport vaart, worden, dat ik ook op 't lijstje kom. vader," verzocht ze. „Tom moet aan Geef me een hand, Julia ik heb niet wal om een paar honden op te zoeken." veel tijd.' Zij stak een sigaret in haar mond en En toen Tom Brecket binnen kwam streek vinnig een lucifer aan. „Dat stormen, vond hij iemand die geen heeft die secretaresse van hem vast typiste en geen rechterhand was, maar met opzet gedaan," meende ze. puur een visioen van soepele zijde en kant, met een blond kopje, datgebor- Binny had een eigen woning, met een steld en geborsteld was, tot het zacht groot atelierraam en een haard en een glansde in het licht der maan, met het dikke negerin, die met haar mee was ovaal van haar gezicht sierlijk beselia- gekomen uit Virginia en een zorgzaam duwd en omlijst door een dikken zacli- oog hield op Binny's gezondheid en ten witten bontkraag iemand, die zich levensvreugde. Toen Binny dien avond in elegante houding op den divan had thuiskwam, kreeg de zwarte hof meeste- gevlijd. res bijna een flauwte. Hij bleef bijna op één voet staan, toen Binny zag er uit, of ze van een dak hij den doek om den arm zag. „Wat is gevallen was. Haar eene arm was ver- er met je gebeurd, Binny vroeg hij bonden en rustte in een doek en met verschrikt. haar andere hand leunde ze zwaar op „Met mijn pols tegen de straat ge- een wandelstok. bonkt," vertelde zij hem. „Een van die ,,'t Is niets, Julia," zei ze mat. „De ellendige Deensche doggen heeft me medicijnman zegt, dat ik over een paar ondersteboven gesmeten." dagen weer normaal ben. Alleen mijn Hij kwam naar haar toe en schoof pols verstuikt en mijn knie geschaafd, een stoel bij. Kijk niet zoo verschrikt ik heb nog „Wat een ramp Ik heb een paar schrammen en ik ben opge- door de radio gehoord. Hoe bracht." Zij nam voorzichtig plaats op die dolle beesten f" een stoel en de gedienstige stond met „O, die maken 't best," zei Binny. ontstelden blik te kijken. „Boete moeten „Als 't poesjes waren geweest wat te betalen. Dat was me een dagje Heb je gek is om 't je voor te stellen lagen ze wel eens met een Deensehen dog liggen te spinnen. Niet 't minste schrammetje, worstelen, Julia Verbazend leuke gevoederd en geborsteld en aan boord sport geborgen. Toen ik weg mocht uit 't Julia kwam Jiij haar positieven en politiebureau, hel) ik 'n taxi-chauffeur schreef voor onmiddellijk naar bed. genomen, om den vrachtauto naar de Dat vond Binny best. Zij had een gevoel, haven te rijden. Ik ben meegegaan en of zij een Hinken drukken dag aan het ik hef> met Burhidge afgesproken, zoo- westelijk front had meegemaakt. Julia als je gezegd had." was er van overtuigd dat zij koorts had Ja, en toen toen pas - - had zij aan- oojc. dacht voor zichzelf overgehad. „Kan me niet schelen," zei het meisje Tom slaakte een diepen zucht van dommelig. „Als ik Maandag maar weer voort kan." Vervolg op blz. 26 't bericht is 't met Zonder omhaal van woorden: Pastol is 'n Nederlandsche tand pasta. Maar daarom alleen moet U pastol niet koopen I Pastol is vóór alles een veilig tandmiddel! Hef tast het tandglazuur niet aan. Pastol reinigt perfect doordat het 't leelijke tandsteen door op lossing doet verdwijnenPastol maakt Uw tanden dus blank op 'n veilige manier! In tuben van 20 en 35 ct., in groote ronde doozen v. 20 ct in ovale doozen van 10 ct.1 NEDERLAN DSCH FABRIKAAT l handen dwingen bewondering af wanneer ge I w nagels behandelt met een van de 1 nieuwe Cntex matglan zende tinten „Kust. Old Hose of Robin Red". Daarom verkiest de modieuze vrouw deze prachtige war me tinten. De nieuwe samen stelling van Cutex Liquid Polish voor komt het dik wor den in de fiesch. LIQUID POLISH EN OF HET GOED VOOR HAAR IS... maar dat weet zij nog niet halt. Dat beseft Mammie beter Die heeft de OVOMALTINE er niet alleen bij gedaan om net zoo smakelijk te maken Hoe graag de kleine meid het ook lust na één groot glas heeft ze haar buikje vol. maar geniet de kracht van twee groote qlazen Want OVOMALTINE verdubbelt de voedingswaarde en maakt bovendien het voedsel licht verteerbaar Daarom is rxw£h!nerA°° Prachti9 gezond en groeit zij zoo flink UVU heeft haar weerstand, eetlust en een zonnig humeur tje gegeven Ti acteer Uw kinderen ook op OVO. Dan maakt U er flinke gezonde jongemenschen van En.. neem hel zelf eens Het zal U frlsscher en krachtiger maken. Elke apotheker ol drogist in Uw buurt heeft het. Neem een busje mee als U daar toch langs komt apothekers en drogisten in busjes van 60 cent af

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 23