£uiers I Wond-en Kinderpoeder I UI" Babycrème BEN JE JONG? WEES DAN VRIJ! De ^^f^^-Jamboreesandaal voor meisjes en jongens! 'ijf beteekenen zegen en geluk. mogen niet ontbreken talis, ,,'t Is vandaag MaandagIa, naar dip wasscherijen en kroegjes in de dan komen we nog op tijd." Oliineezenbuurt gebracht „Dringend geval t" vroeg Tom. „Ja natuurlijk," zei Felicia, haar „Misschien moet dr. Tolliver naar ijdelheid bijeenzamelend, onverstoord Engeland. Meneer Caveney, de pet.ro- „Misschien hadden ze zin in 't een of leumkoning, is in Engeland ziek ge- andere Chineesche kostje, dacht ik worden en er wordt consult gehouden Trouwens, ik wou ze 't gevoel geven dat over een operatie. Als daartoe besloten ze thuis waren." wordt, wil meneer Caveney absoluut Tom Brecket zweeg eerbiedig stil dr. Tolliver hebben. De dokter krijgt tegenover zooveel grandiooze domheid, morgen of overmorgen bericht, dan kan Hij boog zijn hoofd in zijn handen. hij Woensdag naar Engeland vertrekken Den volgenden dag vóór den middag en den dag na aankomst opereeren. Wilt belde hij Binny op, om te informeeren u voor ons beiden zorgen voor passage hoe zij 't maakte. en voor de passen? „Juffrouw Binny is niet thuis," be „Heel graag," zei Tom. „Zal ik ze u richtte Julia. „Ze is met meneer Bar- sturen clay autorijden." „Ik kan ze misschien beter even ko- „Met wien zei Tom. men halen. Ik hoop maar, dat de dokter „Meneer Barclay. Hij is hier gisteren niet weg hoeft. Hij is op 't oogenblik op visite geweest ook." met vacantie. Maar we moeten de noo- „Dus ze is beter vroeg Tom dige maatregelen natuurlijk nemen, dringend. Dank u, meneer Brecket." „Ze zegt van wel." Tom besprak de plaatsen, vulde de „O," zei Tom. „Nu, zegt u maar dat biljetten in, gaf een dame inlichtingen ik opgebeld heb en eli. dat ik hoop over Florida en verkocht aan een jong dat ze spoedig heeleinaal hersteld zal paar een huwelijksreis naar Bermuda, zijn. Merci." Hij hing op en tikte on- Toen keek hij op zijn horloge. Felicia rustig met zijn potlood op zijn bureau, kon nu wel zoo ongeveer terug zijn, Die knaap, Barclay, ging wel op in d< dacht hij. toebereidselen voor zijn reis. Zou je Hij ging achterover in zijn stoel zitten ten minste zoo zeggen, en keek rond. Hij vond het stil in liet „Goeden morgen, goeden morgen," kantoor, zonder liet vastberaden getik zei iemand genoeglijk, en hij keek op en van Binny's schrijfmachine en haar zag Felicia Lane binnenkomen. Zij zag pittige stem aan de telefoon. Het gaf er verrukkelijk uit, als steeds, koel en hem zelfs een gevoel van eenzaamheid, frisch, met een zijden doek losjes om Enfin, hij moest maar eens aan de post haar lials en blijkbaar onbekommerd beginnen. Hij maakte de dictaphoon over het noodlottige uitstapje naar de klaar en begon „Den lieer R. E. Bar- Chineezenwijk. ton. „Blij dat je er bent," zei Tom. Hij moest ophouden, wijl de telefoon „Dan tref ik 't. beter dan gisteren." riep. Do heer Lioe belde op en de heer zei Felicia. „Toen heb je me net zoo Lioe was woedend. Tom schrok opeens afgeblaft als dien keer in Tokio." recht. Wat zei hij daar Alle afspraken Tom liet den vorigen dag daar hij met Brocket's Reisbureau ongedaan had het te druk om tijd met opspelen gemaakt Ongedaan gemaaktte verspillen. „Maar. waarom „Ik had graag, dat je hier bleef, om „Ik vond het een smakelooze grap," op de telefoon te letten en tegen de zei de heer Lioe met eentonig metaal- menschen te zeggen, dat ik uit ben," geluid. „Goeden morgen." zei hij. „Zeg alleen maar dat meneer „Wat schreeuwde Tom Brecket. Brecket aanstonds terugkomt. O ja, „Hallo. hallo. hallo als de secretaris van dr. Tolliver mocht Meneer Lioe had zijn laatste woord komen, terwijl ik weg ben, geef hem dan gesproken. Tom hing op. Wat had er ge- deze biljetten en passen. Zou je dat kun- mankeord Een smakelooze grap, had nen, Felicia f" vroeg hij ernstig. „Alleen Lioe gezegd. maar die biljetten en passen afgeven." Hij was juist bezig, meneer Lioe terug „Wou je probeereu grappig te zijn te bellen, toen Felicia op den drempel vroeg Felicia. „Natuurlijk kan ik dat." verscheen. Tom sloeg den hoorn op den Ilij hoopte, dat 't niet noodig zou haak. „Wat is er gebeurd Gauw zijn. Hij hoopte zelfs, dat Felicia niets riep hij. zou hoeven te doen dan adem halen. „Eigenlijk niets," zei Felicia. Toen ging hij naar het Italiaansche „Vertel me precies wat je gedaan consulaat en regelde een kwestie met hebt," zei Tom Brecket dreigend. „Van lires voor een zekere juffrouw Whinney. 't begin af." Toen hij terugkwam, viel 't hem mee Felicia ging op een stoel zitten en 't kantoor was nog heel. strekte haar slanke zijden beencn op Felicia bracht verslag uit. De secre- liaar gemak voor zich uit. „Nu. ik ben taris van dr. Tolliver had opgebeld, dat naar 't hotel gegaan en ik heb de groe- hij de biljetten pas den volgenden mor- ten gedaan van Brecket. En toen heb- gen kon komen halen, vóór de boot ver hen we op een der kamers thee zitten trok. Hij had alleen naar het vertrekuur drinken," zei ze luchtig. „Toen vroeg geïnformeerd. ik, wat ze zieii wilden hier in de stad, en „En er is me nog iets prachtigs te ze zeiden, dat ze 't aan mij overlieten, binnen geschoten, terwijl je weg was," Dus," vertelde zij verder, „heb ik die besloot Felicia. „We gaan dit weekend auto's laten komen en toen zijn we met de Adirondacks in. Heb je geen zin om z'n allen naar de Chineezenbuurt ge- mee te gaan reden." De secretaris van dr. Tolliver kwam Er volgde een stilte. Tom Brecket zag den volgenden morgen vroeg op het haar met ongeloovige oogen aan. „Chi- kantoor, neezenbuurt zei hfj ijzig. „Je hebt een gezelschap Chineesche diplomaten Slot volgt i'A NOK AM A, Geïllustreerd weekblad. Verschijnl Donderdags. Tezamen met een der periodieken Ue Slad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's Gravenhage in -Beeld, Óns Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62% per kwartaal of f 0.12% (ter week, franco per post ft." per kwartaal hij vooruitbetaling. Koloniën f :,65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post. abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal262. lelefoon Interc. 37170. Giro nr. 07046. ROTTERDAM. Slalionsweg 24. Telefoon luiere. 50740. Giro nr, 101081. 's GRAVENHAGE, Stationsweg 05, Tel. interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Bdtstraat 142. lelefoon Interc. 17473. Giro or. 140707. 's HERTOGENBOSCH, Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1215. Giro nr. 120750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20. 'lel. Interc. 585!. Giro or. 124600. VIJSSiNGEN, Bad huisstraat 5, f el. SI, l)e voorwaarden van ouze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Prijzen f 2.10 f 2.25 f 2.50 f 2.75 Daarboven f 2.95 Met neus, model 90 Maten 24 t/m 27 28 ftm 31 32 t,'m 35 36 t/m 40 Fijn is het, er op uit te kunnen trekkenI Met vrinden te zijn in de heerlijke natuur. Ga er op uit! En doe het vroolijk en vrij dan wordt de dag pas goed. Draag daarbij zoo'n paar echte ROBINSON-sandalen. Die zijn licht en luchtig en door het stevige onderwerk toch goed voor je voeten. Pracht-sandalen, met en zonder neus. En ze zijn van ROBINSON dus kunnen ze tegen een stootje. Zonder neus, model 89: Maten 24 t/m 27 28 t/m 31 32 t/m 35 36 t/m 40 Prijzen f 2.25 f 2.50 f 2.75 f 2.95 Daarboven f 3.25

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 27