SPORT VAN DE WEEK *4II —I- t'l> tvvnticnuffficit ic uutu i o - - ----- J qewonnen door /tic v. Veen, geheel links oj) de foto. in den 1-fsel bij Dieren. De burgemeester ran Jihedende lieer W. Zimmerman, feliciteert den winnaar J. v. lieerde en de winnares C. Gunning. Te Haarlem, werden Zaterdag en Zondag de kam pioenschappen van den K.N.Z.B. gehoudenStart van de 400 m. borstcrawl heeren, gewonnen door S. M oo ien aar Het IJ). Fotonieuws uit. de Ronde van Frankrijk. Bij de eerste beklimming van de Pyreneeën wist de Italiaan Bartali zich bijzonder te onderscheiden. Door pech moest hij de zege aan Yervaecke laten. Men ziet Bartali hier geheel alleen aan den kop hij de be stijging van den Aubisque. De eerste wedstrijddag van de Kaagweek. De strijd der regenbogenbij het ronden van de boei. Wie komt 't eerst boven op den Tonrmalet. een ge weldig obstakel voor de deelnemers aan de Ronde van Frankrijk in de Pyreneeën f Gianello. Vervaecke, Bartali en Vissers tijdens de bestijging. Jan Aerts feliciteert A. van Schendel bij de over winning van het eerste gedeelte van den tienden rit. De boksmatch v. Klaveren- Tenet om den Europeesehen titel middengewicht in het Feijenoord-stadion te Rotterdam bleef onbeslistzoodat Tenet zijn titel be hield. Van Klaveren gaat tot den aanval over. Rechts: Het concours-hippique in het Olympisch Stadion te Amster dam. De Duitsche ploeg won den landenwedstrijd, waarna prins Bern - hard aan oberleutnant v. Arnin den prijs uitreikte. Uit het concours hippique in de hoofdstad. Mejuffrouw JC. Gerrit sen, die op Sof ia" het damesspring concours wan, ontvangt haar beker.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 19