SCHUDT UW LEVER WAKKER TCefti fl Kodak „PANATOMIC" film Reizen is haar lieve lust. Hei GEHEIM Tangee's grondbeginsel der kleur verandering geeft ze natuurlijke schoonheid. Het oranje van Tangee Lippenstift verandert op Uw lippen in een warme natuurlijke kleur. Parijs zegt.„Geen geverfd uiterlijk meer met de nieuwe mode!" Tangee is geen verf. De crème-basis houdt Uw lippen zaeht en gaaf. Bovendien is Tangee kissproof. Tangee rouge en poeder passen voortreffelijk bij Tangee Lippenstift. Er is slechts ÉÉN TANGEE laat niemand U tot wat anders overhalen. Indien U voor Uw lippen meer kleur verlangt, vraagt dan Tangee Theatrical. Met Tangee natuurlijke Iipp Hèl-rood geverfde lippen T Worlds Most Famous Lipstick ENDS THAT PAINTED LOOK den naam Tangee op de metalen huls Waar niei verkrijgbaar vraagt Importeur Fa. Jacq. Mot Jr., Sarphatistr. 115, A'dam C. ZONDER SCHADELIJKE LAXEERMIDDELEN en U zult s morgens „kiplekker" uit Led springen, lederen dag moet Uw lever minstens een liter gal in Uw ingewanden doen stroomen. Wanneer deze stroom van gal onvoldoende is, verteert Uw voedsel niet, het bederft. U voelt U opgeblazen. U raakt verstopt. Uw lichaam is vergiftigd en U bent humeu rig, voelt U ellendig en ziet alles somber in. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lap middelen. U moet CARTER'S LEVER PILLETJES nemen om een liter gal vrij te doen stroomen, en U zult weer geheel fit zijn. Onschadelijk, plantaardig, zacht, on overtroffen om de gal te doen stroomen. Eischt Cartér's Leverpilletjes bij apothe kers en drogisten, f 0.75. Neemt een gratis proef met Carter's Leverpil letjes door inzending van onderstaanden bon. Dópöt Carter's Products - Den Haag Mijnheer, Zend mij gratis een flink monster Carter's Lev er pilletjes. Naam Straat Woonplaats Antwoord op een sollicitatie Sloi van bladz. 13 oogopslag den meneer, die 's morgens liet bezoek niet meer te herbalen, op het strand dicht in haar nabijheid Ze keerden in een taxi naar de stad had gezeten. terug. Zij aten in het oude restaurant Sydney Stewart stond vlug op. en daar overviel haar de reactie op de Haastig ontdeed hij zich van zijn bril. uitbundige stemming van dien middag. Eu liet volgend oogenblik kreeg zij een Zij werd stil en onrustige gedachten gevoel, of haar hart stilstond. Elke bekropen haar. Zij was er welhaast trek van dat gelaat voor haar was haar zeker van, dat hij haar de. betrekking hekend. Zij had het een jaar lang bijna op zijn kantoor, zou aanbieden, maar zij dagelijks voor zich gezien en vaker nog had er plotseling geen lust meer in. De in haar droomen. Slechts met de betrekking aanvaarden zou beteekenen, uiterste inspanning wist zij de ont,roe- dat zij den heelëïi dag 111 zijn nabijheid ring te bedwingen, die haar bekroop, zou zijn. Het weerzien had die Imnke- „U?" bracht zij verward uit, terwijl rende gevoelens van vroeger opnieuw hij lachend op haar toetrad. gewekt en welk een kwellingen zou zij l>Ik, juffrouw Winter," beaamde hij niet tegemoet gaan, als zij onbevredigd hartelijk. „Een onverwacht weerzien in zijn schaduw bleef leven» Neen, liet van goede oude bekenden." was beter dat zij er van afzag. Maar Hij reikte haar een hand en even dat zou zij hem schrijven aks hij weg beving haar een duizelend gevoel. He was een voorwendsel liet zich wel warme druk van die hand, dat lachende vinden. Zijn aanbod thans van de hand gezicht en die tintelende oogen: alles wijzen zou hem iets te denken geven en was weer net als vroeger. He klok scheen tot geen prijs wilde zij zich verraden, tien jaar te hebben stilgestaan in haar „Wat ben je st.il?" vroeg Sydney leven. Als de herinnering haar maar plotseling. niet had geplaagd aan haar verdrietige Zij toonde hem een glimlach, hoewol droomen. haar hart plotseling vol verdriet was. Onzeker van zichzelf nam zij plaats „Misschien een beetje moe van bet op den stoel, dien Sydney haar bood. onverwachte," zei ze luchtig. Hij sloeg een luchtigen toon aan en „Zoo voel ik mij ook," bekende hij. hielp haar gemakkelijk over die eerste „Moe van het onverwachte. Zullen we minuten van bedeesdheid heen. Hij naar Seheveningen gaan wandelen? sprak aan één stuk door over het schit- Door. hoe heeten ze ook weer?" terende weer en de stad en de vacantie- „De Scheveningsehe Bóschjes, be- genoegens, totdat zij eindelijk weer doelt 11?" geheel meester was over zichzelf. „Juist," lachte hij. „Komen we dan „E11 nu, juffrouw Winter, stel ik voor ook niet voorbij het postkantoor?" de zaken maar te laten rusten tot van- Else knikte. „Daar kunnen we langs avond," zei hij plotseling vroolijk. gaan, zonder een omweg te maken, „Zullen we de rest van den sag samen meneer Stewart," antwoordde zij, rus- doorbrengen? Of bent u gebonden aan tiger nu zij een besluit genomen had. een tijd of afspraak?" „Moet u er zijn?" Volstrekt niet," antwoordde zij met „Even een telegram verzenden aan een lichten blos. En opnieuw viel de Burns. Burns is mijn boekhouder. gedachte haar in, dat alles weer net was Hij zweeg toen een kellner het servies als vroeger. kwam afnemen. Hij bracht koffie en likeur en verdween onmiddellijk weer. Er brak een wonderlijke middag aan Sydney keek naar de zilveren mokka- en een nog wonderlijker avond. In den kopjes. beschaduwden tuin van een landelijke „Hoe heet het ook weer?" vroeg hij herberg, ver van bet menschelijk jach- glimlachend. „Mocha. mo ten en woelen, vonden zij een vredig mok...." plekje waar zij rustig konden spreken. „Mokka," kwam zij lachend te hulp. Het waren oude herinneringen die zij „U bent uw Hollandsch zeker weer ophaalden, maar meest vroplijke en kwijt, meneer Stewart? U sprak het genoeglijke. Alles wat teedere snaren anders al aardig." kon beroeron bleef bedekt onder een In Sydney's oogen kwam plotseling zorgvuldig zwijgen. En de uren ver- een schittering. „Ja, ik ben het kwijt," gleden, onmerkbaar snel. zei hij ietwat mismoedig. „Tien jaren', „Zouden we er eindelijk niet toe be- nietwaar? Maar. vervolgde hij en sluiten naar de stad terug te keeren?" zijn stem had eensklaps een teederen vroeg Sydney plotseling. „We gaan klank, dien zij nog niet kende en die dineeren in dat kleine restaurant, waar haar ontroerde, „maar vier woorden we vroeger zoo vaak gegeten hebben; heb ik jaren geleden van buiten geleerd weet je nog?" en die heb ik onthouden." „Dat is allang verdwenen, meneer „Vier woorden, zegt u?" vroeg zij Stewart," lachte ze. Zij kon er niet toe bevreemd. „Welke zijn dat, meneer komen hem Sydney te noemen zooals Stewart?" vroeger en bij animeerde er haar niet Sydney Stewart strekte zijn liand toe ook. uit en drukte haar vingers. „Vier Jammer, maar dan eten we ergens woorden, die ook een antwoord zijn op anders. Er was vroeger ook zoo'11 klein, je sollicitatie, liefste. Ik zal Burns telo- intiem restaurant in de omgeving van grafeeren, dat hij een ander aanneemt, een station." Die vier Hollandsche woorden zijn al- „Dat is er nog," zei ze blozend. Het leen voor jou." was daar dat ze den laatsten avond En vreemd zijn lippen plooiend, ten- gegeten hadden, voor hij naar Engeland einde den Hollandsehen tongval zoo terugkeerde. Zij was er later nog eens good mogelijk na te bootsen, bekende alleen geweest, maar de pijnlijk gewor- Sydney Stewart„Ikhou den horinnering had haar doen besluiten vanjou PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen mei een der periodieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 'sGravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland per kwartaal of f 0.12K per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N. Z. Voorburgwal 262. Telefoon Interc. 33170, Giro nr. 97946. ROTTERDAM, Stationsweg 24. Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. s GRAVENHAGE, Stationsweg 95, Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECH T. Biltstroot 142 Telefoon Interc. 13473, Giro nr. 149597. 's HERTOGENBOSCH, Stationsweg 27, Telef. Interc. 1215. Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20, Telef. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VLISSINGEN. Bad huisstraat 5, Tel. 81.De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Goed weer of slecht weer Daar behoeft U zich voor het maken van goede, scherpe op namen mets van aan te trek ken, mits U de „Panatomic" film gebruikt. Deze fijn korrelige film is extra-lichtge voelig ook onder ongunstige weersomstandigheden kunt U dan goede, contrastrijke foto's maken. Ver krijgbaar bij alle Kodak handelaren en nimmer kan iets haarvan haar gemaak te plannen afbrengen. Ook voor de critieke dagen koestert zij niet de minste vrees, als moderne vrouw zweert zij bij NEFA, het ideale Damesverband van Ne- derlandsch Fabrikaat. Nefa beschermt haar on der alle omstandigheden en voorkomt door zijn ongeëvenaarde eigen schappen allerlei onaan gename verrassingen. iRLANDSCH^I FA ct. 35 ct. \jsj)/S0ct NEDERLANDSCH 25 FABRIKAAT p. 10 stuks

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 18