ZEEUWSCH NIEUWS De aankomst van een der machtige K.L. M.-machines, die in degen zomer een record-aantal passagiers hebben vervoerd. De zweefvliegers, die een lieele week het publiek op hun demonstraties hebben ver gast, op de plaats rust bij hun toestellen. HechtsDe sluisdeuren van de Vlissingsche keersluis zijn dezer dagen eens nagezien en aan een groote schoonmaak onderworpen. y*.\ De Aardenburgsehe Zuivelfabriek vierde onlangs luisterrijk hater tien jarig bestaan: het bestuur had voor zijn verdienstelijk werk in die tien jaren van alle zijden hartelijke hulde in ontvangst te nemen. De vorige week bracht het opleidingsschip Juliana een bezoek aan Zierikzee, waar de op varenden door het gemeentebestuur en deputaties van de V.V.V., van Sehuttevaer, Helpt Elkander en van den cursus van het onderwijsfonds voor de binnenvaart begroet werden. En hoe prachtig leent zich niet het terras van het K.L.M.-gebouwtje voor het volgen van de verrich tingen van piloten, en zweefvliegers Haamstede begint een onvermoede vlucht le nemen als toeristen- en vacantie-centrum. Een hoogtepunt werd er de vorige week wel bereikt, toen de jaarlijksche Zeeuwsche rondvlucht er van het vliegveld uit werd gehoaden en boven - dien ile W alchersche Zweejvtiegclub er haar tenten had opgeslagen. In het K.L.M.-restau rant en een geïmpro viseerde uitbreiding daarvan was tevens een modeshow ingericht, waar mannequins de n ieuwste snufjes voor de komende seizoenen demonstreerdeneen bijzonder gewaardeerde, attractie.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 24