Dat blijven we doordragen De zomer loopt op zijn eind en het is haast niet meer de moeite om nog iets nieuws aan te schaffen. En toch willen degenen, die nog op vacantie gaan, haar garderobe graag wat uitbreiden. Uiterst geschikt zijn deze drie complets, omdat ze voor verschillende doeleinden kunnen dienen. Voor warme dagen zonder het luchtig jasje; voor lagere temperaturen mét het korte manteltje en als het zomerseizoen definitief achter den rug is draagt men het complet met jasje en al in huis af! Op plaatje nummer één vertoonen wij een ensemble, dat bestaat uit een eenvoudige jurk van marine blauwe zijde, waarop een bolero in zachtblauwe tint. De applicatie, die het jurkje versiert, schijnt ook dezen winter en vogue te blijven. Uitsluitend geschikt voor slankere figuren, maar in dat geval dan ook alleraardigst en jeugdig is het tweede pakje van geruite zijde met daaronder een blouse van eveneens marineblauwe georgette. De schuingenomen rok doet de silhouet beduidend slanker schijnen. Men loopt echter gevaar dat een dergelijke rok op den duur uitzakt, als het materiaal niét voldoende weerstand biedt. Ten slotte het eeuwige zwart-wit, dat altijd elegant blijft en vooral in Parijs graag gezien wordt. In plaats van georgette zou men tegen den herfst beter crêpe de chine of zijde kunnen nemen. Bij het jasje van zachtrose zijde zou men eigenlijk het beste nog zoo'n zelfde jurk kunnen nemen, zoodat men twee verschillende pakjes bezit.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 38