i oldoo GENIET van ZON en ZOMER! Dit maakt Uw dag fleurig"! weer Eau de Cologne Gekleede japon net fes 39 94. Japon van genopte zijde, verbreede schouder, ruim voor- en rugpand. Benoo- digde stof- 50 m. 96 cm. b 95. Japon van effen stof, ruim voorpand met jabot, wit vest, rok met heupstuk. Benoodigde stof3 m. 1 40 cm. breed. 96. Gebloemde japon, ruime schouder aan voorpand en rug, wijde korte mouw. Be noodigde stot4.50 m. 96 cm. breed. 97. Japon van effen stof, ingezette biezen aan voor pand en rug, gekruiste ceintuur. Benoodigde stof 2.75 m. 140 cm. breed. VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 42-44-46-48 Vat) alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan het modealbum „Zomerprachf, zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets, 55 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenschte maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden by uw agent of bezorger; door girostorting op No. 2956*51 door toezen ding van het bedrag per postwissel of in postzegels (s. v. p. niet van 6 et.) aan het PATRONENK ANTOOR „PANORA" NASSAU PLEIN t, HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor bestelkosten verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Waf zullen we eien? Zondag: Kerriesoep. Kalfsoesters. Doperwten. Aardappelen. Chocoladevla met vanille saus. Maandag: Gebakken nier. Andijvie. Aardappelen. Meloen. Dinsdag: Kalfslapje. Sla. Aardappelen. Wentelteefjes met bessen sap. Woensdag: Groentesoep. Snijboonen. Aardappelen. DonderdagVarkenscoteletten. Gestoofde bieten. Aardappelen. Caramelvla. Vrijdag: Gebakken sobelvisch. Koode bietensla. Gebakken aardappelen. Griesmeelpudding. Zaterdag: Lamslapjes. Savoyekool. Aardappelen. Fruit. CORRESPONDENTIE Mej. li. S. Ie IJ muiden. Van het door u bedoelde kleedje kunnen wij Urenlang te kunnen wandelen, iedere sport te kunnen doen, héél den dag te kunnen genieten met volle teugendat kan alléén, de „frissche" mensch. Dat kunt U Neem 'n flacon Eau de Cologne Boldoot mee. Sprenkel 'n paar druppels op Uw zakdoek - en haal diep adem. Bet er Uw slapen, Uw polsen mee en let op, hoe U dat verkwikt, verfrischt hoe U 'n „ander" mensch wordt! Impériale vanaf 25 ets. Veritable 20 ets. nederlandsch fabrikaat. u tot onze spijt geen patroon ver schaffen. 1). de J. te Amsterdam. Wellicht dat de olievlek in uw tasch nog met behulp van een weinig tetra wil verdwijnen. Echter vooral voorzichtig te werk gaan en niet te veel vloeistof gebruiken. Na deze behandeling kunt u een weinig was gebruiken. Wat de regenjas betreft waarvan u het gummi hebt afgehaald en die nu zoo'n onaangename lucht verspreidt, wij veronderstellen dat liet rubber on voldoende verwijderd is geweest toen u de stof opstreek. Legt u de stof een flinke poos in benzine het gummi lost daarin nl. op. Vervolgens de stof flink in de buitenlucht hangen. Mevr. H. O. te Amsterdam-. Het ge geven recept voor pickles was geheel juist; de smaak van pickles is zeer pikant en zuur, maar omdat u hier niet van houdt, zouden wjj u willen aanra den nog eens een hoeveelheid groenten te koken, echter zonder toevoeging van kurkuma en mosterdpoeder en mef zoo weinig mogelijk azijn en deze hoeveel heid met de pickles, die u reeds maakte, te vermengen. Aan alle abonné's. Alle brieven moe ten steeds vergezeld gaan van vollcdi- gen naam met adres. Anonieme brieven kunnen door ons niet worden beant woord. Abonnó's, die prijs stellen op een persoonlijk en daardoor spoediger ant woord, gelieven een postzegel iu te slui ten. Het insluiten van een postzegel geeft echter niet het recht gratis allerlei patronen aan te vragen. Geniet van sport en spel! Laat U door niets weerhouden: de vrouw van vandaag kan volkomen bewegingsvrijheid hebben, ook in de crilieke dagenDank zij Nefa, het wonderzachte, practische en hygiënische Nefa-verband. Volkomen onzichtbaar zelfs bij het luchtigste zomer- toiletje. Oranje 25 ct. Blauw 55 ci. Groen extra 50 ct. !°'Tur y n

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 39