ZEEUWSCH NIEUWS Vï Zal het Hukiersche raadhuis wardengerestaureerd.' Den laakten tijd loopen er verschillende geruchten, die wijzen op een mogelijke restauratie van het raadhuis te Hukt, waardoor het een heel ander aanzien zou krijgen. De bekende Terneuzensehe brug der zuchten, die reeds lang niet meer aan de verkeerseischen voldoet, zal dit jaar nog worden vernieuwd. Hen joto van de brug, die de binnenstad met de zee* uitgegroeide Terneuzensehe buitenwijken verbindt. Te Filippine wordt de groote verkeersweg thans om gelegd. Hen kijkje van de doorbraak bij het eafé van Wissekerke. Wegversperring te Kapelle. Doordat een benzinetank aver den rijweg moest worden vervoerd, ontstond er te Kapelle, een complete wegversperring, wat in dezen tijd van groote verkeersdrukte slecht te pas kwam. Rappe handen wisten er evenwel spoedig een eind aan te maken. Aan de nieuwe wegen, die momenteel in de Schouwsehe duinstreek worden aangelegd, wordt thans de laatste hand gelogd. Het werk zal voor deze streek een enorme verbetering opleveren. Wanneer op deze brug een vrachtauto van eenige afmeting passeert, dan blijft er zelfs voor een voet ganger nauwelijks nog ruimte over. Links: Het eerste gedeelte van do Vlissingsehe groote kerk, dat door de ontmanteling reeds sinds verscheidene jaren er zeer onooglijk en bouwvallig uitzag, wordt thans gerestaureerd. Haggerwerken in de haven van IJansweert, welke werken de verbetering van het kanaal door Zuid- Beveland beëindigen zullen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 24