SECRETARESSES EEN SCHOOL VOOR Een zij weg je naar Hollywood. Het Woodbury-college te Hollywood is 'n instituut waar jonge dames, die 't gevoel hebben dat ze voor filmster zijn in de wieg gelegdzich aan een langdurige training hunnen onderwerpen, om hun sterren- droom te verwezenlijken. Rechts: 'n groep optimistische jonge dames op de groote trap van het instituut. Vele wegen leiden naarHollywood. Sommige dames achten zich en vaak niet ten onrechte al een flink eind op den goeden weg, indien zij er in slagen een baantje te bemachtigen in de kantoren der filmstad of als secretaresse. Ze hebben er maanden lange studie en hard werken voor over, want zelfs het pad van een secretaresse loopt niet steeds over rozen. Onze beknopte fotoserie vertelt u er iets meer van. Hieronder: een der lokalen, die behangen zijn met foto's der meest be kende en gevierde sterren. De candidaten kunnen er een of ander model uitzoeken om hun eigen doen en laten aan dat. ran hun „ideaal" aan te passen. Menige jonge dame is er aldus in geslaagd om, door het oog ran een naald, in den sterrenhemel binnen te komen. Behalve in tal van andere vakken worden de dames -studenten in eerste instantie ingewijd in steno en typen, een rati de o nderste sporten der lange secreta ressen- ladder. De weg naar het doel is vol hobbelige kronkelingen, maar toch lukt het niet zelden de kleine hindernissen weg te „typen". Op de juiste manier en op het best geschikte moment de lippen kunnen plooien tot 'n bekoorlijken, onweerstaanbare» glimlach, is een kunst die miss Harrows, de directrice van het Woodbury-college, haar pupillen tracht bij te brengen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 5