SPORT VAN DE WEEK De athletiekontmoeting Duitschland-België-N ederland in het Feijenoord-stadion. Osendarp (linke) wint. de 100 m. voor v. Beveren (rechts). Verder volgen Sullens (België), de Duitschers Kónze en Bönecke en Guthie (België). Zaterdag werd voor de derde maal de Ronde van Hilversum verreden. De amateurs en on- ajhankelijken in de bocht. De laatste cricketmatch Engeland-Australië. Mo ment uit de le innings der gastheeren, welke Zaterdag ver over de 300 runs opleverde, zonder dat een enkel wicket verloren ging. De Australiër O'Reilly tracht Leyland te stumpen, hetgeen hem echter niet gelukt. Te Haarlem werd Zondag de honkbalwedstrijd Nederland-België gespeeld, welken onze landgenooten met 14-5 wannen. België aan slag. De watersporlvereeniging ..Amsterdam" organiseerde Zondag zeilwedstrijden op de Nieuwe Meer. Aardige foto van eenige 10 »i2 klussers in den strijd. De Schiedamsche Sonja Henie. De 14-jarige Henni Keulmann won op de Haagsche kunstijsbaan de jeugdkampioenschappen en traint zich thans op rolschaatsen. Reeds is zij er in geslaagd alle standen van de groote kampioene op rolschaatsen te imiteeren. Men ziet haar hier in trai ning op de geasphalteerde Burgem. Knappertlaan. De Duitscher Gutter, die Zondag in het t eijenuord-stadion te Rotterdam het nummer polsstok-hoogspringen won, in actie. Te Deventer werden Zondag dirt - track-motorwedstrijden, gehouden. De juniores 350 cc. in de bocht. Voorop (no. 31) P. v. Regteren (Altena).de winnaar in dit nummer.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 19