PINCERS EEN WONDERLIJKE LEVENSLOOP X i w Daggett Ramsdell Chlorodont KERSENBONBONS ZIJ NAM 27 POND AF. Haar dikte verdween in 9 weken Alles geprobeerd.. De eerste indruk! Iii 18 Ongeloofelijk vreemd, en toch bijna prinses Amelia, die later, door haar onbekend, was tie levensloop huwelijk met den hertog van Orleans, van den onbesuisden, pronkeri- koningin van Frankrijk zou worden. Zij gen rakker, die zich baron de Géramb hoopte niet, dat zij hem nog ooit zien noemde. Als een meteoor kwam hij op, verdween hij en werd hij vergeten. Maar zoo'n schilderachtig wezen mag niet heelemaé.1 sterven. Op zekeren dag in April 1810 ver scheen er te Londen een geheimzinnige zou. Maar toch zou dat gebeuren. En nooit heeft de. woeling der tijden een vreemder ontmoeting veroorzaakt. Toen lord Wellesley rapport kreeg, verzocht hij den baron, snel het land te verlaten. Het antwoord was: „Mijn ...maar alleen Daggett Ramsdell's crèmes bevredigen op den duur. Geen andere crème zal Uw huid zoo afdoend reinigen doet zoo spoedig elk spoor van make-up ver dwijnen. Begin Daggett Ramsdell's Perfect Cold Cream te gebruiken en let eens op de gestadige verbetering van Uw teint. &CETTiRAMJt*U| ^ggett&ramsdé*-1 anismino L Cold creaM vreemdeling. Waar hij kwam, stonden soldaten zijn al onderweg, ik ga niet, de mensehen te gapen naar zijn ver- of ik moet eerst mijn geld hebben!" Hij bazingwekkend uiterlijk. Hij was een trok zich in zijn huis terug, verschanste man van vijfendertig, met een pracht er zich, zette op liet dak een hord met van een snor, een rechten neus, en „Mijn huis is mijn kasteel", zond zijn arendsoogen. die fel in de harten der bedienden weg en maakte zich gereed, dames hoorden. Hij scheen de een of alleen zijn fort te verdedigen, andere officier uit het buitenland te zijn, Groote volksmenigten keken verrukt maar zijn uniform was zoo fraai als door de ramen naar den dappere, die, men zelfs op het tooneel nooit zag. Ze met krijgsvuur in zijn oogen, daarbinen bestond uit een jas met tressen en een heen en weer snelde, donderbussen menigte schitterende sterren, een man- ladend, sabels slijpend, en voortdurend tel, met een zilveren doodskop vastge- zwaaiend met een brandende toorts. Hij maakt, laarzen tot halverwege zijn zwoer, dat hij die in een vat buskruit zou dijen, handschoenen tot zijn ellebogen, steken, als een arrestatie dreigde. De een bontmuts, bekroond met een groo- politie had geen zin aan stukjes geblazen KW waarom probeerje dan geen BonKora? Ik heb er van zoo figutr had. te pluim, een gordel, waarin een rij pistolen stak, een ploertendooder, een dolk en een degen met juweelen greep. Daarbij vertoonde liij een stalen voor hoofd en een tong, waarmee hij, naar het volk zei, de aeliterpooten van een ezel af kon praten. Deze stralende held huurde een huis bij het Park, richtte het in op crediet Imp. H. HAGEMEIJER Hoogstraat 30 Den Haag van Uw gelaat, die geven Uw tanden En daar behoeft U geen zorg voor te hebben! Borstel 's morgens en 's avonds Uw gebit grondig met Chlorodont Tandpasta en herwin de natuurlijke sneeuwwitte glans van Uw tanden! Chlorodont Tandpasta reinigt grondig, maar uiterst voor zichtig! Geen scherpe of schurende bestanddeelen komen in Chlorodont voor! Ga Chlorodont Tandpasta gebruiken en reeds na korten tijd zult ge verbaasd staan over het resultaat te worden, en koos een list: zij sloop bij nacht achter den tuin in, hakte met een bijl de deur kapot en viel den man op het lijf, vóór hij met zijn toorts bij het kruit kon komen. De avonturier werd gebon den, te Harwich op een schip gezet, en naar Denemarken gebracht. Dit land was een bondgenoot van Frankrijk, dus moest liij zijn roer om- met vorstelijke meubelen, een stoet gooien. Eerst bouwde hij aan de kust, lakeien en een koets met vierspan, op eigen kosten, een monument, ver- I Toen ging hij naar den minister van beeldend de misdaden van Engeland, buitenlandsohe zaken, lord Wellesley, Toen verklaarde hij, zijn fortuin en zijn en verklaarde, dat hij een manier wist, zwaard ter beschikking van Napoleon om Napoleon in vijf weken tijds te te willen stellen. Hij stuurde den keizer temmen. Hij stond aan het hoofd van een smeekschrift, in elf talen, met een een leger van vierentwintigduizend prentje, hemzelf voorstellend, voor Kroatische soldaten, en dat wou hij Napoleon's troon knielend. Maar zijn voor het prikje van vijftigduizend pond, capriolen te Londen waren bekend ge- contant, ter beschikking van koning worden: Napoleon's eenig antwoord George 'stellen. De minister, ook niet was een bevel tot inhechtenisneming, dom, praatte liefjes toestemmend, maar Géramb werd naar Parijs gebracht en stuurde heimelijk zijn spionnen Europa eerst in een gekkenhuis gestopt; maar rond, om de waarheid van het verhaal toen hij het meubilair aan splinters te toetsen. De elegante vreemdeling sloeg en brand stichtte, werd hij in een bleek afkomstig te zijn uit Boedapest, gevangeniscel gesloten, en had geen middelen van bestaan; Na Napoleons val kwam hij vrijen alleen was hij met de weduwe van een zocht een toevlucht in 't stille klooster echten baron getrouwd eu had hij diens te Port balut. Hij ha.d genoeg van de titel geannexeerd. Zijn leven was een glorie en de ijdelheden der wereld, opeenvolging van vreemde avonturen Zijn persoonlijkheid boezemde allen geweest. Te Rome had hij zijn hals ge- die hier met Item in aanraking kwa- waagd, door de St. Pieter te beklimmen men, pw>te belangstelling in, evenals om zijn naam te schrijven op den bron- zijn uitgebreide talenkennis, want liij zen bal bovenop den koepel. Te Napels sprak alle talen van Europa. Hij kende had hij geduelleerd naast den krater ook tallooze ontroerende oude liederen van den Vesuvius, in rook en vlam- en balladen, en wanneer hij deze voor men. Te Weenen had hij, als een tweede droeg lokten zij tranen in de oogen Raleigh, zijn mantel voor de koningin van zijn toehoorders. Want hij was nog uitgespreid, was hij tot kamerheer be- steeds even vurig en geestig als vroe- noemd en had hij zich met een som gelds ger: alleen wenschte hij nu zijn gaven uit de voeten gemaakt. op een betere wijze te gebruiken. Toen verscheen Géramb aan het hof In 1830 maakte hij een reis naar liet van Sicilië, met de verklaring, dat hij Heilige Land en schreef daar een aardig Napoleon dood wou schieten met een boek over. Toen trok hij als pelgrim pistool. Hij had in zijn kamer een portret naar Rome, en hij zijn terugkeer kreeg van den keizer hangen, waarop hij zich hij van den Paus opdracht, een gouden in 't schieten oefende. Ma-ar Napoleon roos aan de koningin van Frankiijk zou zijn prooi niet worden. Koningin te brengen. En hij begaf zich naar het Caroline was, hoewel zij tegen de zestig paleis. liep, nog steeds buitensporig coquet. De Toen broeder Joseph voor de koningin prachtige knevel en de arendsoogen he- verscheen, in zijn monniksgewaad, met haagden haar. Zij liet den baron mee- wijden mantel en langen haard en liet rijden in haar rijtuig en naast zich zitten kostbare geschenk in de hand, slaakte in de opera. Toen het volk zich daaraan zij een kreet van verbazing. Zij moet "ing ergeren en een dreigende houding wel gedacht hebben, dat zij droomde, aannam, verklaarde de ridder, dal toen zij in den nederigen afgezant den koning George hem naar Londen riep, brallenden ridder herkende, die jaren 0111 zijn raad in te winnen. Hij verdween te voren aan het hof van haar lichtzin- uit Palermo en kwam niet terug. nige moeder had verkeerd! Niemand was blijer met zijn vertrek In 1848 was hij andermaal te Rome, dan de vrome dochter der koningin, waar hij als 'n vroom kloosterling sttèrf. Dank zij de nieuwe, veilige vermageringskuur in vloeibaren vorm. Dikte verdwijnt spoedig. Mevr. Wag ner was zoo verrukt over de wijze, waarop zij haar d i k t e kwijtraakte, dat zij ons mededeelde, dat wij haar brief en foto konden gebrui ken om het goede nieuws aan dikke lotgenooten bekend te maken. Velen zeggen, dat zij BonKora namen als zijnde de veiligste weg om te vermageren. BonKora bevat geen schadelijke bestand deelen. Inderdaad, gebruikers bevestigen ons, dat hun gezondheid verbeterde en zij er jonger uitzagen. Ook U kunt er veel jeugdiger uitzien, als U slanker wordt. Dieet is in het geheel niet noodzakelijk. Slechts wordt U aangeraden extra vet- aanzetteude spijzen te vermijden, maar overigens kunt U volop van de maal tijden genieten, welke de juiste en toch heerlijke gerechten bevatten, zooals be schreven in de BonKora-verpakking. U behoeft nooit hongerig te zijn. Blijf niet onnoodig dik. Koop vandaag nog een flesek BonKora a f 2.25. alom verkrijgbaar bij apothekers en erkende drogisten of vraag inlichtingen bij het BonKora-Depot, Singel 11Amsterdam-C. met de smaak van de echte Betuwsche Mei kersen zijn er alléén van

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 18