SCHUDT UW LEVER WAKKER TWEE AANBIDDERS Daggett Ramsdell - Geen glimmende neus meer... DROSTE IS bij het gebruik van Daggett Ranisdelbs ge zichtspoeder, welke zacht is en een fijne, gelijk matige samenstelling heeft, waardoor de poeder uren houdt. Ze heeft een heerlijken geur en wordt geleverd in zes tinten. Om een goed resul taat te verkrijgen moet men de poeder altijd aanbrengen over een dunne onderlaag van Daggett Ramsdell's Perfect Vanishing Cream. Onze condities luiden Voor 1 kop en schotel 40 bons Voor 1 beker40 bons Voor 1 ontbijtbordje 40 bons Voor 1 ketel200 bons of 100 bons 75'ct. Voor 1 presenteerblad 150 bons of 75 bons -f 60 ct. Slot van blz. 13 UWlfl' 1 -Ai I Hl p. H. HAGEMEIJER - Hoogstraat 30 - Den Haag CACAO-TIJD! De tijd voor cacao is weer aangebroken I Neem Droste Verpleegster Cacaovoed- raam. lekk er en voordeelig ALTIJD WELKOM SfXKirt hints roor kop. kptpf. hpltcr of blarl Zie, ik maakte dien dag het grootste aantal runs. En naderhand kwant Sturman, die een van de grootste han delaars in stoffen in het noorden is, op mij af en maakte een praatje. En het resultaat is, dat we een contract hebben gekregen, dat de firma met één slag op den voorgrond brengt. Het beteekent, dat ik er ben, Martha. Het betekent, dat ik je meteen kan vragen, om met mij te trouwen. Wil je dat, liefste Hij keek haar vol vertrouwen aan en zijn gelaatsuitdrukking veranderde zelfs niet, toen Martha antwoordde: „Dat.. dat weet ik niet, Ralph." „Weet je dat niet Maar ik heb je lief. Dat weet je toch wel. Houd je niet van mij, Martha? Ik zou alles ter wereld voor je willen doen." Die woorden deden in Martha plot seling een echo weerklinken. Schijnbaar zonder eenige reden vroeg zij„Wat is er met Eric deze week? Ik heb hem niet gezien." Ralph fronste de wenkbrauwen, daar hij het onaangenaam vond, dat zij op zoo'n belangrijk oogenblik iets anders ter sprake bracht. „0, Eric," zei hij verachtelijk. „Die jonge dwaas zit weer eens in moeilijk heden. Hij had al tien dagen geleden een aanteekening op zijn rijbewijs gekregen voor te hard rijden, zoodat hij een tijdje niet rijden mocht. En laat de gek nu toch Vrijdagavond op zijn motor uitgaan. De een of andere vrachtauto een melk wagen, geloof ik reed hem in de huurt van Chiswick aan en de agent, die de brokken sorteerde, kwam er achter, dat hij met een ongeldig rijbewijs reed. Gevolg: Een zware boete en zijn rijbe wijs voor een jaartje ingetrokken. Dat heeft hem een beetje gekortwiekt. Hij moet het een beetje kalm aan doen, tot hij weer salaris krijgt. Maar dat komt er niet op aan Wat denk je er van, lieveling? Zijn we ver loofd Maar Martha kwam plotseling tot de ontdekking, dat zij zeer goed wist, wat zij wilde. Aan het wilde kloppen van haar hart voelde zij, toen zij over Eric's tegenslag hoorde, in wiens handen dat j hart werkelijk lag. Dus die schat had hef voor haar er maar op gewaagd. En hij kon na 't betalen van die boete haar niét mee uit vragen. E11 terwijl zij aan Ralph vroeg: „Hij heeft zich toch niet; be zeerd?" dacht zij bij zichzelf: Gelukkig, dat ik dat geld van tante Josephine heb. Als we nu trouwden, konden wij daar van leven, terwijl hij dien roman schrijft, dien hij al zoo lang in zijn hoofd heeft en waarvoor hij nooit den tijd heeft gehad. „Maar.... is er iemand anders?" vroeg hij nog meer gekwetst dan ver baasd door haar antwoord. „Je bent toch niet met hem verloofd?" „Neen, nog niet, maar hem heb ik lief en geen ander." „Goed." In zijn stem klonk een zeken- voldoening, daar hij er van overtuigd was, dat, als hij zijn best er voor deed. hij haar wel van zijn rivaal zou kunnen winnen. Ralph hechtte aan den „anderen man" niet veel beteekenis, zelfs al ha.d Martha gezegd, dat zij hem liefhad. Zij glimlachte stil voor zich heen Ralph zou er wel overheen komen, dat wist zij zeker. Maar als zij het hem nu vertelde, zou hij nooit willen gelooven. dat het zijn luchthartige broer was, dien zij hoven hem prefereerde. En wee hoorde zij in gedachten: „En als hij hei onderweg opgeeft. nou, dan zijn wi i toch samen. en dat is mij genoeg.' En met een gevoel van gelukkige i zekerheid voegde zij er voor zichzelf aan toe: „En voor Martha is dat ook genoeg, mijn lieveling." Een stukje om uw huisgenooten eens vlug voor te lezen: Detective Duurkoop'» daverende daden tloor Davitl Drummels Detective Duurkoop dwaalde door de duistere dreven. De donkerte dezer dreven deed den detective denkendat. de dievenbende: ,,De Duivelsdraak" dezen dag den dijk Dubbeldam-Duivenstein dreigde. Driehonderd decimeters Dubbeldam,waarts droeg dokter Daalman de documentendoos der Duivendijksche diaconie. Dan drong de dief door de distels, die den dijkrand doorboordenDaar donderde de droge drank- stem: „Die doos, dokterDe dokter drensde: Documenten De dief dacht: „Ducaten!" Driemaal donderde de dief: „Die doos, dokter De dokter draaldedan doorboorde de driekante dolk des diefs de demi des dokters. De doodsgil doorboorde de duisternis! Detective Duurkoop dacht diep door, dan draafde de detective dwars door de distels der dijkrand. De dief dacht: „Drommels, die duivelsche Duurkoop Daarop draafde de dader door de dophei der duinen, door dwerggras, doovenetels, duinbesstruiken De detective danste door de doornen, doch de distels deden den dievenvanger duikelen. De doorzettingskracht des diefs doofde de dievenjacht. Dien avond dacht detective Duurkoop dubbel door. Den daaropvolgenden dag deed Duurkoop de daverende daad! De detective deed de duffeljassen der Dubbeldammers, den daarop volgenden dag die der Duivensteiners doorzoeken. De dief dacht dat de driekante dolk den detective de duffeljassen deed doorvorschen, doch die dolk doorstak den dikken darm des dokters. De doornen der duindistels, die des daders duffel doorstaken, duidden den dief! Driehonderd dagen daarop deelde de deugdzame doktersweduwe detective Duurkoop's drukke detectiveleven. Venus"- Angora 1202/2065 6.03 m. lange mouwen f 7.75 Een bladzijde uit het nieuwe prospectus! U wilt toch zeker weten, wat „Venus" dit seizoen aan nieuwe modescheppingen brengt? Vraagt daarom kostelooze toe zending van het prospectus „Nieuwsgierig bij de N. V. TEWEHA, Rotterdam-W 173. Adres in blokletters a. u. b. ZONDER SCHADELIJKE LAXEERMIDDELEN en U zult 's morgens „kiplekker uit lied springen, lederen dag moet Uw lever minstens een liter gal in Uw ingewanden doen stroomen. Wanneer deze stroom van gal onvoldoende is, verteert Uw voedsel niet, het bederft U voelt U opgeblazen. U raakt verstopt Uw lichaam is vergiftigd en U bent humeu rig, voelt U ellendig en ziet alles somber in De meeste laxeermiddelen zijn slechts lap middelen. U moet CARTER S LEVER PILLETJES nemen om een liter gal vrij te doen stroomen. en U zult weer geheel fit zijn. Onschadelijk, plantaardig, zacht, on overtroffen om de gal te doen stroomen. Eischt Carter s Leverpilletjes bij apothe kers en drogisten, f 0.75. Neemt een gratis proef met Carter 'sLeverpil letjes door inzending van onderstaanden bon Dépot Carter's Products - Den Haag Mijnheer, Zend mij gratis een flink monster Carter's Leverpilletjes. Naam Straat Woonplaats

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 18