ZEEUWSCH NIEUWS De Vlissingsche scheepjesbrug is de vorige week ver huisd naar Middelburg om daar dienst te doen tijdens de verbeteringswerken aan de oude Stationsbrug. IHHHHHHHHfiiü Zoo zullen de Middelburgers en hun bezoekers toch de verbinding tusschen spoorweg en stad over hel kanaal door Walcheren niet behoeven te missen. En hopelijk weegt tegen het tijdelijk vermeerderd ongemak de lang verwachte verbetering der oude draaibrug straks wel op. Donderdag heep, Vlisscingen zijn luchtbesehermings- proeven geleverd. Een machtig zoeklicht stond op den Boulevard opgesteld om rondte-ruisende vliegtuigen in het nachtelijk duister op te sporen. Te Sas van Gent vierde het echtpaar de Wagenaere- Bogiers dezer dagen onder verrassende belangstelling zijn gouden huwelijksfeest. Ondertusschen zullen de Vlissingers, die het kanaal bij den Koningsweg willen oversteken, zich in plaats van met hun schipbrug tevreden moeten stellen met het veerboot-je, dat een dienst over en weer zal onderhouden. In West Souburg heep deken Dolle uit Goes onder groote belangstelling den eersten steen gelegd voor een E. K. hulpkerkje, dat uit Vlissingen zal wor den bediend. Met oude kerkje van Zoutelande kan eenige vernieuwing wonderwel gebrui ken. En daarmee is dan ook de vorige week een aanvang gemaakt. In St. Maartensdijk zal de rust in het haventje niet lang meer durende bietentijd brengt hier straks ook werk en vertier. Te Serooskerke vierde het Fanfarecorps Eendracht Maakt Macht onder algemeen medeleven zijn veer tigjarig jubilé.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 26