LAATSTE NIEUWS H.M. de Koningin bezocht de universiteitsstad en de provincie Groningen, waar men uiterst verheugd was over het bezoek der hooge landsvrouwe. Op onze fotohet moment, woarop Hare Majesteit voor de ambtswoning van den commissaris der Koningin, mr. J. Linthorst Homan, de eerewacht inspecteert door het 12e reg. infanterie gevormd. Het vaandel neigt ten groet. Onderde autobusoorlog woedde de laatste weken in zeer hevige mate. Ondanks de vrijspraak van den president der Haagsche rechtbank beletten de politieautoriteiten van Den Haag nu op last van den procureur-generaal het uitrijden der bussen. Een en ander veroorzaakt bij voortduring groote drukte op den Gedempt en Burgwal bij den wilden" autobusdienst van Sommeling. H.K.H. prinses Juliana vertrok einde der vurige week met Z.K.H. prins Bomhard naar Reckenwalde, het buitengoed van de moeder van den prins. De kleine prinses Beatrix maakte in het bekende reiswivgje den autotocht mee. De begroeting van het gezelschap aan het Berlijnsche station „Zoologischer Gartendoor prins Asehwin, den broeder van prins Bernhard. Links de verpleegster en een der hoeren van de hofhouding met den reiskorf waarin H.K.H. prinses Beatrix. Rechts: Maestro Mascagni, de schepper van de nog altijd veel gespeelde, opera GuvaUerta liustieana, het tweelingzusje van Leoncavallo's Paljas, dirigeerde vorige week in de Scheveningsche Seinpost- zaal het ensemble der Italiaansche Opera, Een karakteristieke pose van den grooten meester, die ondanks zijn vierenzeventigjarigen leeftijd nog vol vuur orkest en koor weet te animeeren. L

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 12