sanatogen SPIERpijnen KLOOSTERBALSEM Wat ongezellig! sr^idbeit Pas op voor chronische verstopping en haar gevolgen! Maar hij is ook zoo moe T 32 worden veroorzaakt door scherpe ver giftige stoffen, die zich in Uw spieren hebben vastgezet en daar ontsteking, pijn, zwelling en stijfheid veroorzaken. Laat dadelijk een grooten pot Akker s Kloosterbalsem halen en laat U drie maal per dag flink daarmede wrijven. Klooster balsem bevat geneeskrachtige aromatische stoffen, die diep in de weefsels doordringen en daar hun gene zende en afleidende werking uitoefenen op de ontstoken pijnlijke spieren. De vergiftige stoffen, die zich in Uw spie ren hebben vastgezet, worden opgelost. Ge ruikt als 't ware de geneeskracht en na elke wrijving voelt Ge de werking. Ongeëvenaard als wrijfmiddel bij spit, rheumatiek, spierverrekkingen, stram heid, kneuzingen, ischias, pijnlijke spieren. a i/u-cd'c; Per pot ran 25 Gr. 10.62pot van 50 Gr. 11.04 de WEG NAAR BETERSCHA met.... normacol. Gebrek aan „volume" Normavcl zorgt nwr 't doet (Ie darmspieren noodige „volume". De verslappen met ver- normale darmfuncie stopping als gevolg, uordt hersteld. ZIJ. DIE AAN chronische verstopping lijden. dienen te weten, dat deze «toorni-» in de darmfunctie nieecrmalen het gevolg kan zijn van de hedendaagsehe voedingswijze. De mo derne levensmiddelen zijn over het algemeen sterk geconcentreerd, en dus arm aan spijs- verteringsslukken. terwijl juist deze slakken het ..volume" moeten vormen om de darm spieren normaal te doen functionneeren. Kon volumeis noodzakelijk! Normacol is een zuiver plantaardig middel, «lat langs natuurlijken weg de dannwerking regelt. De Normacol korreltjes zwellen in den darminhoud gelatineus op en vormen daar het zoo noodzakelijke volume. Een kleine hoeveelheid, geregeld ingenomen, «loet «Ie darmspieren normaal functionneeren met het gevolg, «lat «Ie stoelgang op een geleidelijke manier bevorder»! wordt. Normacol werkt regelmatig, «laar het op natuurlijke wijze de oorzaak van «le kwaal wegneemt. Overtuig Uzelf en lever onderstaande waar«le- lx>n in hij Uw apotheker of drogist. Indien niet voorradig, gelieve U zieh te wenden tot N. Schmidt. Keizersgracht 31. AMain-U. WAAKDEBOX Deze bon is goed voor 1 GRATIS monsterbusjr Normacol. In te le ve ltij Uw aj»otheker of drogist. Ginger Hogers en haar partner Fred Astai dansnummers. een van huil vermaarde van Argentinië. Gedecolleteerd toilet, zij laat liaar niet meer draaien. Sedert «mestige" conversatie, onweerstaanbare drie jaren heeft zij geen film meer ge- (dimlaeh. maakt. Bepaald aantrekkelijk is zij „Meneer Robert Taylor, u brengt den nooit geweest en nu de gratie van baai- avond door met de vertegenwoordigster jeugd verloren is gegaan van de damesclnb van Kansas City. Zij stapt uit baar wagen, kleintjes en Zorg dat u er voordeebg uitzietonzeker. Men spreekt allang niet meer „Kay Francis, u neemt deel aan bet van haar en baar beeld is uit de tijd- gaiafeest in het Cbineescbe theater. U schriften verdwenen. De menigte her - moet een nieuwe japon dragen en al uw kent haar zelfs niet meer. Het gejuich juweelen. Uw auto is niet mooi genoeg slaat plotseling neer, als een uitdoovende meer; de studio zal u er een zenden met vlam. Zij gaat voorbii Fred Allen en een chauffeurhoopt blijkbaar nofe jt het laatste Dit zijn eenige van de slavendiensten, oogenblik, dat bij baar zal terughouden waartoe, de sterren zich moeten verne- en voorstellen, zooals vroeger in haar deren, om aan de eiscben van het veel- triomftijd van de film „Appèl aux koppio- monster „publiek" tegemoet te Armes". Maar Fred Allen buigt het komen. hoofd en laat haar passeeren. Dat betee- kent 't onherroepelijk einde van haar Vernederende critiek loopbaan als ster - heel Hollywood weet nu, dat Helen Hayes nooit meer Aan den ingang van het Chineesche draaien zal theater gaat de openbare voor- Een beroemd acteur verschijnt. Eeni- stellino- intusschen door. Fred Allen is ge maanden geleden heeft hij zich in op- onvermoeibaar. spraak gebracht door valsch spelen Hij Hallo vrienden. Hier is Alice Fay. nadert de microfoon en ook voor hem Zij"beweert een tweede Jean Harlow te buigt Fred Allen zwijgend het hoofd, zijn. Maar zoover is zij nog lang niet, De ander grijpt zijn laatste kans, blijft Weip> staan en toont een lacbend gezicht. Uit de menigte, die haar overleden „Hallo, Fred!" lievelingsster nog niet vergeten is, gaan „Hallo, Bill," antwoordt Allen koel- doordringende kreten van afkeuring op. bloedig. „Dat verbeeldt zij zieh maar." „Je zou het wel willen, Alice." „Jean was mooier en niet zoo opgebla zen als jij!" In haar contract heeft Alice Fay zich verbonden zich dit alles te laten welge vallen, zich het recht ontzegd te vluchten, te weenen, en zich verbonden die critiek, hoe vernederend ook, te beantwoorden met haar liefsten glimlach. Zij glimlacht dus, loopt door, drukt de hand van Fred Allen en buigt zich naar de microfoon „Goedendag, vrien den! Ik ben zeer ge lukkig u hier te zien en ik dank u, dat u 4- gekomen bent, om mij te zien. Amuseert u NORMACOL VOOR REGELMATIGE WERKING Op het gelaat van den acteur parelen een paar zweetdruppeltjes. Iu een wanhoopspoging doet hij zijn waardigheid geweld aan. „Stel je mij niet voor. Fred Allen schudt het hoofd en zegt ge geneerd: „Het spijt mij erg, Bill. Ik mag het niet doen. De man, over wien aldus de ban is uit gesproken, loopt te midden van een ijzige stilte door Minder tragisch is verschijning van een jongen en zeer opdringerigen debu tant. Zijn naam is nog niet hekend bij het groote publiek, maar hij streeft er met alle middelen naar bekend te worden. Hij stapt uit een schit terende Rolls Royce, die hij voor den avond gehuurd heeft en gaat hoog opge richt voorbij Fred Al Johnsonde held van de eerste sprekende film, en zijn vrouw, Ruby Keeler. de Deze vuurproef is een kwelling voor ve len, doch kwellender nog is de vernedering, die een ster onder- - .raat, als zij genegeerd wordt. Ik moest Allen, die echter veinst hem niet te dit driemaal aanschouwen vanavond, zien. Vijf minuten later verschijnt dc Helen Hayes arriveert. Zij werd he- Rolls Royce opnieuw voor deu ingang, roemd door het witte doek en zij is nog De jonge acteur stapt voor de tweede een beroemdheid van het tooneel. Voor maal uit eu maakt nogmaals zijn entree, reclamedoeleinden vernieuwt haar direc- Fred Allen vergeet hem ook nu. Tot vier- tie nog steeds haar contract en hand- maal toe verschijnt hij aldus voor den haaft haar op het plan der sterren. Maar ingang, ten einde den omroeper te Komt dat eens een enkelen keer voor och, dan is het niet zoo erg. Maar avond aan avond, dan scheelt er wat aan. Over vermoeidheid Let U maar op hij voelt zich niet meer fit, heeft klachten, moet met rust gelaten worden en kan niets van de kinderen velen. Hij wordt humeurig en ongezellig Daar is maar één middel tegen. Sanatogen! Dat is het, waar zijn verzwakte zenuwen naar hunkeren. Dat zal zijn ver bruikte krachten weer aanvul len en hem over zijn vermoeid heid heen helpen. Geef hem Sanatogen. Een kuur van een paar weken is ruim schoots voldoende om weer een vroolijken, gezelligen-man- thuis van hem te maken. vjeten- ,,1 a a»*e» v/era Je0 V<!nEC» RapPe' Kxeve» Het Zenuwsterkend Voedsel

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 32