GRIJS HAAR v* zoo sterk VOOR lippen die bekoren KING DIE Levertraan lustU Kind w 36 Gebruik Tangeeen zie hoe Uw lippen de (rissche kleur der jeugd aannemen. Tangee's wonderlijke eigenschap der kleur verandering doet het oranje van de stift op Uw lippen juist die kleur aannemen, welke U net best past. De crèmebasis houdt de lippen zacht en gaaf. Boven dien is Tangee kissproof. Gebruik ook Tangee rouge en poeder teneinde een volmaakte harmonie in Uw make-up te verkrijgen. Verlangt ge een levendiger kleur voor 's avonds, vraagt dan Tangee Theatrical. Hèl-rood gevertde lippen Worlds Most famot Met Tangee natuurlijke lippen. ENDS THAT PAINTED LOOK ht met den naam Tangee op de metalen huls \lleen Waar met verkrijgbaar vraagtImporteur Fa. Jacq. Mot Jr., Sarphatistr. 115, A'dam C. De natuurzuivere KING PEPERMUNT HEERLIJK als versnapering WELDADIG als medicijn. „Wie dan wel?" De jonge man glimlachte even, alsof hem nu te veel werd gevraagd. Zoo ging het altijd, zei Higgins tot zichzelf eerst ontkennen ze, dat de wagen van hen is en dan, als ze moeten zwichten voor het bewijs, hou den ze stijf en strak vol, dat zij niet achter het stuur zaten, toen het ongeluk plaats vond. Wat konden ze trouwens anders zeggen? Hij was ten minste niet gevlucht van de plek, waar het ongeluk gebeurde - dat was in zijn voordeel tenzij hij zóó dronken moest zijn, dat hij nauwelijks in staat was om zich te verwijderen. Hij keerde terug naar de omstanders en begon getuigen te ondervragen, terwijl hij wachtte op den ziekenauto, op den dokter en op den politieauto. Had iemand gezien, dat de man werd overreden? Nee. Wie was er dan het eerste bij geweest? Een jonge boer stapte naar voren; hij was op weg naar zijn ouders om daar een ochtend- boterham te eten zijn vrouw lag in het ziekenhuis en hij had den auto zien staan met open deuren en de vernielde fiets en den verongelukte er onder, terwijl die zelfde man tegen den telegraafpaal stond, alsof hij van toeten noch blazen wistNee, hij had nie mand anders in de buurt gezien. Hij had den eersten den besten voorbij ganger aangehouden en hem gezegd, dat de politie moest worden getelefo neerd. Een andere stem onder brak hierbij het relaas van den jongen boer hij had dit uit zichzelf gedaan men behoefde hem niet te zeggen, wat er onder zulke omstandigheden moet gebeurenHiggins maakte ondertusschen talrijke notities. Even later naderde er een kleine autobus, gevuld met het personeel van Murani, dat op weg was naar de kost huizen m het plaatsje Brantsville. Ze verstrekten alle mogelijke inlichtingen; ze wisten wie Crane was. Ridley Crane een rijke, jonge kerel uit New York. I Higgins, hoewel hij nooit van Crane had gehoord, vernam tot zijn genoegen, I dat Crane tot de vooraanstaande men- schen behoorde. Er schuilt altijd een zekere eer in het arresteeren van voor aanstaande persoonlijkheden. „Agent Higgins, die de arrestatie verrichtte...." Zijn portret zou in de krant komen. „Was die Crane gisteravond in jullie inrichting?" „En hoedat zou ik denken En of!" Deze antwoorden klonken nadrukkelijk uit verschillende monden. „Was hij alleen?" „Nee, dat is niets voor hem. Hij had een dame hij zich." „Een dame?" „Ja, maar ze liet hem alleen achter. Dat was haar niet kwalijk te nemen - hij kon nauwelijks een mug van een olifant onderscheiden. Ruddy hier heeft nog een handje geholpen om hem naar buiten te krijgen." „Wie was die dame?" Geen antwoord. Niemand bleek het te weten. Misschien de haas van de zaak; de baas kende iedereen. ,;Ze was het aankijken wel waard, agent - zelfs u zou eén oogje aan haar wagen." Higgins sloeg geen acht op deze woor den. Hij schreef neer wat hij belangrijk achtte en dacht: „Het moet zoo'n ter o/>i rekking k X rerkicikkiiii' Firma TONNEMA 8, Cie Sneek knaap met flink centen maar tegen zitten gaat een avondje met een aardig meisje op stap, danst met 'r, wordt den volgenden ochtend wakker en hoort, dat hij iemand heeft doodge reden, zonder dat hij er iets van weet. Drinken is toch een kwaad ding." Hij voelde zich echter verplicht de vaart van dezen hooggestemden gedachten- gang eenigszins te temperen bij de over weging, dat politieagenten ook wel eens een glaasje drinken en dat zelfs agent Higgins bij bepaalde gelegenheden Op dit oogenblik naderden de zieken wagen en de politieauto met den brigadier. Crane werd in den politie wagen geduwd. Higgins bleef bij den ziekenwagen en den dokter. Toen het stoffelijk overschot van den veronge lukte was weggevoerd, bereidde hij zich voor op de pijnlijke taak om het nieuws aan de nabestaanden van het slacht offer, de familie Torrington, mede te deelen. Naar zijn meening moesten ze den man, die het ongeluk veroorzaakte, met deze taak belasten. Nadat Kate haar zuster naar bed had geholpen, deed ze geen moeite om ook zelf weer den slaap te vatten. Ze voelde zich wanhopig. Tot dusverre had ze nimmer nagedacht over het ver schijnsel, dat jonge mannen soms te veel drinken. Natuurlijk had ze zooiets wel eens meegemaakt, maar ze vond zulke menschen dan altijd belachelijk en weerzinwekkend en ze daalden aanzien lijk in haar achting. Het verontrustte haar, dat ze, nu ze van Crane zooiets had gehoord, niet bevrijd was van het verlangen om hem weer te ontmoeten. Dat was vreemd. En toch had Helen den indruk gewekt, dat hij zich ergerlijk had gedragen. Zooals gewoonlijk ging ze naar bene den oiii met haar moeder te ontbijten en bijna onmiddellijk hoorde ze zich de vraag stellen: „Hoe komt het, dat je er vanmorgen zoo slecht uitziet?" „Daar ben ik me niet van bewust," antwoordde Kate. Ze had er niet aan gedacht, dat haar gezicht een gedeelte lijk slapeloozen nacht zou kunnen ver raden. Ze stond op het punt om in een op welling van wanhoop-alles te vertellen, doch haar moeder vervolgde, zonder iets te vermoeden, met den uitleg, die volgens haar voor de hand lag. „Ik veronderstel, dat het door de warmte komt. In Juni hebben we altijd zoo'n hittegolf. Ik hoop maar, dat Helen er geen last van heeft ze is zoo ge voelig voor warmte." „Het is jammer voor haar, dat ze den zomer hier in Brantsville moet door brengen." Mevrouw Lattimer hoorde zulke woor den niet graag -dat wist haar dochter. Ze was een vrouw, die er een eigen mee- ning op na hield en van het oogenblik af, dat zij en haar echtgenoot, vlak na hun huwelijk, Brantsville tot hun zomerverblijf hadden gekozen, bestond er geen betere omgeving ter wereld. Zij legde Kate nu uit, dat de streek koeler was dan waar ook. Aan de zee kust werd je nu geblakerd, terwijl het in Brantsville, als je er voor zorgde midden op den dag de zon huiten te sluiten, koel en verfrisschend bleef. behoeft U niet ouder te maken Grijs haar is een verklikker, welken U echter tegenwoordig niet meer behoeft te vreezen. Één aangename behandeling met Inecto Rapid, welke slechts 30 minuten vordert, herstelt de natuurlijke kleur en glans van Uw haar, blijvend en onzichtbaar. De behandeling kan plaats vinden bij eiken goeden kapper of kan ook door U zelf thuis verricht worden. U kunt Uw haar borstelen en wasschen, het laten permanenten, blootstellen aan zon en zee, zonder dat de hernieuwde kleur ook maar in het minst wordt aangetast. Een ge ïllustreerd prospectus zal gaarne gratis op verzoek worden toegezonden (in blanco gesloten enveloppe) door Firma A. Maas, A. G. J. Lindenkamp, Succ., O.Z. Voorburgwal 239-241, A'dam (C.) RAPID Alleen echt In de orig. blauw-gouden verpakking Wordt vervolgd. PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen met een der periodieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's Gravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f IM2Y, per kwartaal of f 0.12J4 per weck. Franco per post f 1.7-5 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post. abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 262. Telefoon Inlere. 35170. Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24. Telefoon luterc. 50540, Giro nr. I019HI, 's GRAVENHAGE. Stationsweg 95. Tel. luiere. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT. Bilistraot 142. Telefoon Interc. 13473,-Giro nr. 149597. 's HEUTOGENBOSCH. Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1215. Giro nr. 129750. MAASTRICHT. Stationsstraat 20. Tel. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VIJSS1NGEN, Bad huisstraat 5,Tel. 81. De vwarwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Ais Uw kind nooit levertraan wil nemen, Millioenen Levertraan lust het graag. Ze heeft niet dien walgelijken traansmaak, omdat ze direct na de vangst uit de versche levers aan boord van de schepen wordt gewonnen. Levertraan is noodig om Uw kind gezond te houden, om het weerstands» vermogen tegen ziekten, griep en ver» koudheden te versterken en om Engel» sche ziekte te voorkomen. Millioenen Levertraan is de betere levertraan. Doctoren schrijven ze voor. Millioenen Lever» traan is buitenge» woon rijk aan vita» minen. Ze is geijkt op 3 maal zooveel eenheden vitamine A en D als gewone levertraan. Daarom is ze ook de meest voordeelige. Gcoote f-lesch 60c. Dubbele Flesch 90: t_ J m. iiiii.ii.ii.iiiu uij.i.1.1 Uit VERSCHE levers en daardoor |f^ ZONDER den traansmaak Eén lepel MillioeneuLevedraa" beeft dezelfde kracht als Drie iepels gewone levertraan

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 36