TWEE ZUSTERS.... Jbeity U' F, IIEKEIIIM". HEDENAVOND Uw KNOP IN OOR IS EEN NIEUW MIDDEL TEGEN r DAGGETT k imiSDELL f3.50 DE SPAARNESTAD De prachtig gevormde ST El FF beesten zijn onbreekbaar, zoodat alle kinderen opgetogen zijn met deze speelmakkers. De knop met STÊIFF in 't oor waarborgt de prima kwaliteit. - Verkrijgbaar in alle speel goedzaken, bazars en warenhuizen. De nieuwe gekleurde prijscourant 540 is in genoemde zaken te ver krijgen of op aanvraag bij de agenten: H. KAMP ZOON, AMSTERDAM Keizersgracht 110, Telefoon 45567 bevat 7 geneeskrachtige minerale zouten, wordt door millioenen over de geheele wereld met succes gebruikt. lost het urinezuur op en verwijdertditop pijnlooze wijze. wordt toegepast door iederen ochtend een half theelepeltje op een glas warm water in te nemen. is verkrijgbaar bij iederen drogist of apotheker a Fl. 1.25 per groote flesch. Vervolg van blz. 23 dat Helen Lattimer zou worden opgeroe- moeder zonder blikken of blozen ge pen, doch Crane liad hem dit nadruk- zegd had, tegen haar wil naar Murani kelijk verboden. In de eerste plaats kon te zijn meegetroond. Ten slotte bleek haar getuigenis toch niets aan de zaak uit dit alles, dat hij haar als zijn tegen- veranderen en in de tweede plaats voelde standster moest beschouwen, hij, dat hij haar al genoeg had beleedigd Hij richtte zijn aandacht weer op de en haar dus de beproeving van het ver- behandeling van de rechtszaak. Murani schijnen in de getuigenbank moest be- werd op dit oogenblik de eed afgenomen, sparen vooral daar een jong meisje Murani's verklaring voor den rechter zooals zij niet gewend was in het open- van instructie was buitengewoon be- baar verklaringen af te leggen. Mann zwarend geweest en hij herhaalde deze had zich niet gauw gewonnen gegeven, thans. Uit alles bleek, dat de man zich Begreep Crane dan niet wat een schoon niet op zijn gemak voelde en hij vermeed meisje voor invloed kon uitoefenen op angstvallig den blik van Crane. Het was de jury? Misschien kon zij tot de over- dan ook verre van plezierig om te tuiging worden gebracht, dat Crane op moeten getuigen tegen een goeden een of andere onverklaarbare wijze het cliënt als den rijken, jongen Crane, meisje in bescherming nam. Crane, die Maar wat kon hij anders doen? Mocht bij deze gelegenheid zijn zelfbeheer- hij zich onwillig toonen, dan zouden de sching had laten varen, sloeg na deze autoriteiten tegen hem worden ingeno- woorden met de vuist op tafel en ver- men en liep hij de kans, dat zijn ver klaarde, dat hij liever de gevangenis in gunning werd ingetrokken, zou gaan dan zich te laten verleiden tot „Ja, edelachtbare, er stonden twee zulke practijken. leege champagne-flesschen op tafel Mann haalde zijn schouders op. en een brandy-glaasje." Waarom meende hij, dat de betrokken „Wat verstaat u onder een „glaas- jongedame een afkeer koesterde van je"?" openbaarheid De meesten van hen „Nou ja, wij noemen dat gemeenlijk hielden er juist van; hoe meer ze naar een dubbele brandy." Murani veegde voren traden, des te veelvuldiger ver- zich het voorhoofd af met een zijden schenen hun namen en portretten op de zakdoek. eerste pagina's der bladen. „Verkeerde volgens uw meening be- „Als u mij toestaat haar te laten op- klaagde onder invloed van sterken roepen, garandeer ik u, dat u er zonder drank, toen hij uw inrichting verliet?" kleerscheuren afkomt." „Och, niet meer dan elke andere jonge „U moet me in ieder geval vrijpleiten, man, die in mijnheer Crane's positie Ik ben onschuldig." verkeert." „Denkt u, dat ze in uw geval voor de „Misschien wil getuige op mijn vraag eerste maal een onschuldig mensch een iaar of tien achter slot en grendel zet ten?" Bij een onderhoud met Prince had antwoorden. Het hof is niet belangstel lend naar uw min of meer sociologische opmerkingen." Murani zag hoe twee van zijn kellners Mann zelfs een nóg dramatischer „voor- op den achtergrond stonden te grin- stelling" aan de hand gedaan dan alleen niken en zich dus blijkbaar verheugden het oproepen van Helen. Hij had niet over de manier, waarop hij van tijd tot verheeld, dat de kansen voor Crane om tijd op zijn nummer werd gezet. Einde te worden vrijgesproken uiterst gering lijk kon hij de getuigenbank verlaten waren. Maar indien Crane en Helen het prikkelde hem. dat hij oogensohijn- waren verloofd, desnoods getrouwd lijk veel meer van streek was dan de ge in het geheim getrouwd welke jury vangene zelf, die daar rustig zat, met zou het dan over haar hart kunnen zijn armen over elkaar, terwijl zijn blik verkrijgen om een bruidegom te ver- door de rechtszaal dwaalde en nu en oordeelen tot tien jaar gevangenisstraf? dan bleef rusten op Kate. Prince, die een anderen kijk had op De volgende getuige was een afwas- het beïnvloeden der wettelijke voor- scher. Hij behoorde tot geen enkele schriften, wees dit voorstel koeltjes van politieke partij, maar had het leven van de hand. Later, toen hij er eenigen tijd alle kanten bekeken en was, vooral door over had nagedacht, vond hij het echter zijn ondergeschikte taak in het bekende wel de moeite waard om Crane eens in café Murani, waar het nogal eens warm deze richting te polsen; vandaar dat hij toeging, tot de overtuiging gekomen, hem recht op den man af vroeg of hij dat iemand, die de glazen schoonmaakt, verliefd was op zijn aantrekkelijke minstens een even waardevol staats- gezellin van dien bewusten avond. burger is als degenen, die ze ledigen. Hij „Nee. Of misschien een beetje. Iedere had de leege glazen weggenomen. Zijn man, die Helen ontmoet, raakt wat ver- verklaring kon worden gecontroleerd liefd op haar." tot op ongeveer tien k vijf minuten vóór „Ik wil je er nadrukkelijk op wijzen, het oogenblik, waarop het ongeluk Ridley, dat indien je in overweging plaatsvond zou willen nemen om met haar te trou wen. „Daar denk ik niet aan." Hij wist, dat zijn raadslieden de op vatting waren toegedaan: als het even „Was volgens uw meening de be klaagde op dat tijdstip onder invloed van sterken drank?" „Absoluut." Hij kon weer naar zijn plaats terug - Ecn verrassing wacht U morgen bij het ontwaken, wanneer U vanavond volgende massagebehande ling toepast Zorgvuldig Uw gel au/ masseer en met ColdcreamTgo dat dc%e goed in de huid doordringtNa de massage de crèmesporen ver wijderen door betten met een propje watten, gedrenkt met Vivat one, de wonderlijke lotion Gedurende Uw slaap heeft dan een werkelijke herleving van de huidweefsels plaats, die U des mofgens als het ware verjongd doet voelen. Voor droogc huid bevelen Daggett «Sc Ramsdell een tweede lichte toepassing Coldcream na de Viva- tone aan. Tubes 0.40, 0.70. Potten 0.35, 0.55, 0.85, 1.-75. Vivatone 0.50, 1.50, 2.50. Dagcrème Vanishingniet vet Coljcream, Vivatone. Imp. N.V. CREMCO, Hoogstraat 30. Den Haag mogelijk is willen we onzen cliënt laten keeren. Oritisch keek hij naar Crane, redden door een pleitbezorgster, in de Wat waren ze koudhartig, die rijke persoon van de sehoone Helen Lattimer. kerels hoe kon hij er zoo rustig bij- Maar daartoe zou ze niet bereid zijn. Hij zitten, zonder zich er om te bekom- had haar dien middag bij de ontmoeting meren wat hem boven het hoofd hing? op het grasveld volkomen begrepen. Wie weet hoe gemakkelijk de kerel er Ze stond in werkelijkheid niet aan zijn nog afkwam. Als hij, een„afwasscher", kant; ze wilde zich veilig en wel terug- toevallig eens een ouden man had dood- trekken en nergens mede te maken heb- gereden hoeveel jaren zou hij dan ben. Zelfs niet haar liefelijk gebaar om krijgen op te knappen? zijn arm te nemen en hem smachtend De volgende getuige was de portier aan te zien had hem om den tuin kun- van Murani. Deze verklaarde, dat hij nen leiden. Ze zou hem niet helpen. Hij Crane in den auto had geholpen en hem maakte haar er geen verwijt van, hij het hek had zien uitrijdenAlleen? verweet haar zelfs niet, dat ze haar Ja, alleen. Zelfs het scherpe kruisverhoor win Putten 1e deel: 40 vertellingen voor kinderen van 6 tot 8 jaar 2e deel: 40 vertellingen voor kinderen van 7 tot 9 jaar Per deel, 300 bladzijden in linnen band, kloek formaat fr. p. p. f 3.75 Prachtboeken om voor te lezen N.V. DRUKKERIJ HAARLEM Ook in den boekhandel verkrijgbaar

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 26