K K £5 Ken speciaal dieet wordt in sommige gevallen door den dierenarts voorgeschreven. Haartoor heeft men in de lceulcen van de inrichting alle mogelijke in grediënten steeds gereed, van gewone levertraan tot medicinale zouten. En zoo wordt hiermede opnieuw 't Amerikaansche slogan bewaarheid, dat voor een ondernemend zakenman ieder handelsobject goed is en in staat om winst op te leveren: zelfs het uitzenden van hondendiners. Aon alle bedienden in zijn onderneming heeft direc teur Simde order gegeven iederen losloopenden hond goed te verzorgen en zoo noodig onderdak te ver schaffen. Hij heeft dit zelfs per radio laten omroepen. Een fraaie herder komt hier bedelen om een hapje. Het personeel beeft op drukke dagen vaak geen tijd om rustig te ontbijten. Staande in de keuken worden dan een hapje en een slok genomen. Vp het vliegveld der Hutchendorf Flying Service te Clover Field houdt men steeds een vliegtuig gereed voor spoedbestellingen. niet door een loopjongen of bediende per bak- of motorfiets, maar per auto door keurig in het wit gekleede jongedames, die dienst doen als chauffeur en bezorgster van het kostelijke dieet, dat uw huisdieren op kracht moet houden, en waarin proportioneel en telkens met de noodzakelijke vari- Ji atie precies al datgene is verwerkt, wat ze noodig hebben. U kent het beruchte liedje immers nog wel: Alle dagen bruine boonen is ook zoo lekker niet. En, ja, als er groote haast hij is, of wanneer u wat ver uit den koers i woont, komt men het u zelfs per vliegmachine „even" thuisbezorgen. Zoo iets noemt men in Amerika service... En zegt u maar dat dit geen service is. Intusschen, u zou ons zelf niet gelooven, wanneer we u verzekerden, dat dit nieuwtje in Amerika reeds overal is ingevoerd. Het bleef, voor zoover we konden nagaan, tot voor kort nog slechts beperkt tot het land waar de filmsterren wonen, die zich zooiets want goedkoop zal zoo'n dagelijksch diner wel niet zijn kunnen permitteeren. Onze foto's leveren in ieder geval het bewijs, dat de bereiding van het voedsel en de organisatie van den besteldienst er prima in orde zijn, en dat hetgeen de lievelingsdieren der filmheldinnen en filmhelden wordt voorgezet een kostje is om zelfs 't meest verwende troetelhondje te doen watertanden. t. N j| Jm

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 3