PBNA Steradent GEBISMUREERD VOL TROUWE DE WACHTE ER ONTBREEKT IETS MAGNESIUM Vindt ook den weg naar verantwoordelijk werk! BESTELT HET NOG VANDAAG! DAGGETT RAMSIIELL HET VERSCHIL van DAGenNACHT 26 Waar „leeft" men voor, indien MEN NIET ETEN KAN Indigestie maakt het leven een last. Men ziet alles zwart in, men geraakt kregel, want er bestaat niets, waardoor het humeur zoo beïnvloed wordt als voortdurende slechte spijsvertering. De eerste kenteekenen van maagbezwaren zooals gassen in de maag, opgeblazenheid, een gevoel van druk king in de maagstreek, slaperigheid na de maal tijden, zure oprispingen, slapeloosheid, veroor zaken een gerechtvaardigde ongerustheid. Inderdaad vraagt de lijder zich af, ten rechte, of deze bezwaren geen voorloopers zijn van meer ernstige aandoeningen. Zoodra zich het eerste kenteeken van ongesteldheid voordoet, gebruik dan Gebismureerd Magnesium. In drie minuten zal dit niet alleen alle bezwaren doen ophouden, maar bovendien, door de teerge voelige maagvliezen te versterken, belet dit het invreten van de overmaat van zuur, die zich ontwikkelt ten gevolge van een te langzame spijsvertering. Vergeet niet, dat gij Uw voedsel in 2 of 3 uren behoort te verteren. Indien de spijsvertering langer duurt en de bovengenoemde verschijnselen zijn daarvan de kenteekenen dan komt dit, omdat Uw maag slecht werkt en een kleine dosis Gebismureerd Magnesium-poeder is daarvoor het aangewezen middel. Gebismureerd Magnesium is verkrijgbaar bij alle Apothekers en Drogisten a 1.per flesch of 1.75 per groote flesch, die voordeeliger is. *BMI Aan PBNA-Arnhem p. 7 Dlill Zend m« Uw kofloo, pro- Hoe een goede p'nen in de techniek"- positie kunt verkrijgen Naam Adres. teeltijd Slot van blz. 21 De zangeréssen zongen andere Kerst liederen, en als het, bekende liedjes waren, zongen de kinderen in de rij tuigen mee. Zij zongen „Komt nader, getrouwen", toen Pieter Assen het licht opmerkte aan het zuidelijke einde van de vallei en er zijn verbazing over uitriep. Mary Farrell had het al eerder gezien, was er al eerder benieuwd naar geweest. Het scheen op de plaats, waar de bergen een bocht vormden, dicht bij de plaggenhut. Natuurlijk moesten de mannen zich warmen, nadat zij het vee in veiligheid hadden gebracht, maar zóó'n groot vuur. „Waar is dat voort" vroeg zij aan Sam Webb, maar die schudde alleen maar met de leidsels, om de paarden harder te laten loopen, en zei„1 zult wel zien.' Mary Farrell betrapte een lachje in zijn stem. Zij passeerden het hek in de heining, en toen zij de bocht omreden ge bruikte Sam Webb de zweep zij reden aan in een tieren gang en met gewolk van fijne sneeuw. En toen zag Mary Farrell het. Haar hart sprong naar haar keel en zij keek Pieter Assen aan. Er brak hem een onverstaanbare kreet uit zijn keel, hij ging staan en wierp de deken van zich af. „Wat. stotterde hij heesch, „wat is. dat John Farrell trad naar voren uit de groep lachende mannen rond het groote vuur, bleef bij de slee staan en keek glimlachend naar den schapen- boer. „Welkom, Pieter Assen," zei hij. „Welkom thuis." „Maar. maar. stotterde Pie ter Assen. „Het huis. Mijn huis. 't Is af! Jullie hebben 't. de muren zijn j af en 't dak ligt er op John Farrell knikte. „De sneeuw is er uit geveegd en er staan wat meubels in," zei hij. „Hier en daar in de buurt wat gehaaldwat gemist kon worden maar 't, is allemaal nog goed en stevig." Pieter Assen klom uit den wagen en keek John Farrell in zijn lachende oogen. „Waarom?" vroeg hij schor. „Ik heb jullie beleedigd en uitgescholden.... en nu hebben jullie.... Waarom!" Nu keek John Farrell ernstig. Hij keek Pieter Assen strak aan en slikte, voor hij sprak. Alle voertuigen waren nu leeg, de menschen stonden in een kring om hen heen. Mary Farrell stond met schitterende oogen naast haar man. De zangeressen begonnen te zingen „De herdertjes lagen bij nachte...." Weer slikte John Farrell en hij knikte in de richting van de zangeressen. „Dat is 't," zei hij. „Je hield vol trou we de wachte. Je hebt de kostbare uren, toen 't nog licht was, besteed om ons vee in veiligheid te brengen, en toen moest je in 't donker rondscharrelen, om je eigen schapen te redden." Hij greep Pieter Assen bij de hand. „Dat huis had al vóór den winter klaar moeten zijn, buurman, als wij hersens genoeg hadden gehad, om een besten kerel te herkennen, als we hem in zijn gezicht keken." Marv Farrell keek Pieter Assen aan. Er liepen tranen over zijn gezicht. Dat" verbaasde haai' niet, want Pieter Assen had nog niet geleerd, dat een Amerikaan zich schaamt, zijn gevoelens te laten kennen. Maar in de oogen van haar man was er ook iets verdachts en hij trok zijn gezicht met geweld strak. Zelf had zij een nijpend gevoel in haar keel. Ze zei: „John," en ze ging tegen hem aan staan en drukte haar gezicht tegen den ruwen kraag van zijn jas, zoodat hij zijn wazige oogen kon verbergen in haar haar dan hoefde hij niet openlijk te schande staan voor alle bewoners van de. Zilverkreekvallei zijn vallei. Besteedt Uw vrijen tijd om vooruit te komenLaat PBNA U helpen bij het veroveren van een leidende positie in de moderne tech niek met zijn steeds-nieuwe-mogelijk- heden. Zet nu den eersten stap en zendt onderstaande coupon in, of schrijft een briefkaartje. Studeert techniek thuis! aan uw Kerstfeest, als u het fraaie Kerstboek van ons blad niet in uw bezit hebt. Zij, die 't reeds bestelden, zijn opgetogen en ook de pers is vol lof over dit kloeke boek werk met zijn talrijke reproducties in drie-kleurendruk. Interessante artikelen, stemmige Kerstverhalen en fraaie illustraties wisselen elkaar af, terwijl de aantrekkelijkheid wordt verhoogd door een lossen kunstkalender voor het jaar 1939. De prijs van het Panorama-Kerstboek behoeft voor niemand 'n bezwaar te zijn. Voor slechts 75 cent heeft u dit boek, dat een prachtig Kerstgeschenk vormt, in uw bezit. Het is verkrijgbaar bij ons hoofdkantoor, onze bezorgers en agenten en bij den boekhandel. Franco toezending per post volgt na ontvangst van 85 cent per postwissel, in postzegels of op ons gironummer 142700 aan het hoofdkantoor van Panorama, Nassanlaan 51, Haarlem. Verzorg Uv uiterlijk direct bij 't opstaan met de volgende tooverformule i° Drufc cm propje watten in water door drenk bet daarna met Vivat one bet het gelaat ermede niet wrijven 2" Breng een dein laagje Vanishing Cream aan. V1VATONE is een opdekkend gezichtswater, het bevordert de bloedsomloop aan bet huidvlak en versterkt de weefsels. De D. R. VANISHING CREAM, die niet vet is en toch goed doordringt, maakt de huid geheel glad en geeft ze een nieuwe glans van jeugd en frischheid. Tubes 0.40, 0,70. Potten 0.35, 0.55, 0.85, 1.75. Vivatone 0.50, 1.50, 2.50, Vanishing Cream Colder earn, Vivatone. Imp. N.V. CREMCO, Hoogstraat 30, Den Haag En nu nog een enkel woord tot de puzzelaars. Elders in dit nummer vindt men een prijsvraag, die, naar wij aannemen, onze puzzelaars niet voor al te groote zwarigheden zal plaatsen. Ten behoeve van bet gedeelte van onzen lezerskring, dat prijs steil op een moeilijker probleem, kunnen wij thans reeds mededeelen, dat in ons nummer van volgende week de aandacht zal worden gevraagd voor een opgaaf, die stellig bij alle liefhebbers van denksport en taalstudie een warm onthaal zal vinden is niet grooter dan de aanblik van Uw kunstgebit vóór en na behandeling met Steradent. Zelfs het oudste en reeds geheel beslagen gebit wordt en blijft door een dage- lijksch bad in Steradent weer als nieuw! Uw tandarts beveelt het aan. Bij apothekers en drogisten in bussen van 50 en 90 ct. Proefbusje gratis op aanvraag aan onderstaand adres. N. V. Hmclelmij. ReckUts, Pharm. afd. - De Bilt. VOOR NA

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 26