CORA EVERSHARP Vetorwulk 11 RHEUMATIEK FYNNON SALT TAN GEE uw Lippen en blijf jong Tangee's grondbeginsel der kleurver andering schenkt de charme der jeugd Let hoe door Tangee's eigenschap der kleur- ver& ïring Uw lippen de frischheid der jeugd krijgen. Het oranje van Tangee verandert op Uw lippen in die frissche kleur welke U het best past. De speciale crème-basis houdt Uw lippen gaaf.Bovendien is Tangee kissproof en geeft niet af. Gebruik ook Tangee-rouge en -poeder, zoo dat een volmaakte harmonie in Uw uiterlijk ver kregen wordt. Indien U de voorkeur geeft aan een levendiger kleur voor 's avonds, vraag dan Tangee Theatrical. Met Tangee natuurlijke lippen Hél rood geverfde lippen Worlds. Most Famous Lipstick EHDS THAT PAINTED LOOK Tangee op de metalen huls Mleen echt met den Waar niet verkrijgbaar vraagtImporteur Fa. Jacq. Mot Jr., Sarphatistr. 115, A'dam C. Zóó smaakt alleen de oorspronkelijke Itaiiaansche Vermouth, zooals zij voor het eerst in den jare 1835 doo Gebrs. G. L CORA gecreëerd werd ftali4t4ins4'lif l er nu ut th ZAHHlls Z4> zijn niiH't Vraagt het Uw wijnhandelaar De oorspronkelijke itaiiaansche Vermouth het vage bewustzijn, dat ze de rest van en indien iets verkeerd zou loopen, haar leven zou kunnen teren op de her- wenschte ze iemand bij zich te hebben innering aan deze woorden. op wien ze onvoorwaardelijk kon ver- Hij ging voort„Weet je nog wat ik trouwen. Kate had haar zuster zóó van je heb gezegd den eersten keer, goed leeren kennen, dat ze de redenen dat we elkaar ontmoetten? Ik heb je van al haar groote en kleine manoen- toen wel juist beoordeeld. Op jou kan vres doorzag. iedereen vertrouwen. Je moest nu maar Zoodra het diner voorhij was, nam naar huis gaan en niemand vertellen Helen Freddie mee naar den tuin. wat je hebt gedaan noch aan je „Wilt u soms huiten zitten, mama? zuster, noch aan je moeder totdat Het is zoo benauwd binnen." mr. Prince en ik hebben besloten hoe Nee, mevrouw Lattimer wenschte we in verband met deze inlichting zul- 's avonds niet buiten te zitten; ze leri handelen." voelde er meer voor om onder een „Bedoel je, dat ik niet aan Helen mag lamp rustig te lezen. Kate ging naar zeggen, dat ik haarboven en niemand opperde bezwaren. „Zeker niet. Die kracht kun je zeker Haar vrij neerslachtige persoonlijkheid nog wel vinden, hè? Het lijkt me beter, vormde geen opwekkende bijdrage tot dat je bezoek hier voorloopig geheim het gezinsleven van dien avond, blijft." Er gebeurde niets en weldra viel ze „Natuurlijk als het voor jouw in slaap. Ook den volgenden ochtend bestwil is." vond er niets plaats. De ochtendbla- Hij glimlachte. „Maar dan moet je den bevatten geen nieuws in verband beginnen met geen tranen te vergieten met de rechtszaak. Helen was niet aan en wat opgewekter te kijken." het ontbijt verschenen. Een- of twee- Ze slaagde er in hem een glimlach te maal rinkelde de telefoon en bij die toonen en toen was het onderhoud gelegenheden voelde Kate het hart in geëindigd. haar keel kloppen. Het bleek echter de slager te zijn, die mededeelde, dat hij VIERDE HOOFDSTEK dien dag „wegens familieomstandig heden" een uurtje later zou bezorgen, Kate was hang dit gevoel bekroop en daarna de familie Lee, die kwam haar tijdens den rit naar huis en het vragen of Helen en Freddie een afspraak werd nog sterker toen ze de woning konden maken voor een hridge-avondje. bereikte °en haar moeder zag, gekleed Dien morgen reed Kate in den auto voor het diner, zich totaal onbewust naar het gerechtshof Helen zou den van het onheil, dat haar boven het wagen niet noodig hebben, omdat ze hoofd hing. de beschikking had over den two- Ze kon zich niet voorstellen in wel- seater van Freddie, ke gedaante de crisis zou opduiken Het was nog voller in de rechtszaal 'n telefonische oproep van mr. Prince, dan anders iedereen wenschte de i een bezoek van mr. Mann of de komst rede van den verdediger te hooren. Het van agent Higgins op zijn motorrijwiel duurde buitengewoon lang, voordat de met het doel ontbrekende bewijsvoerin- zitting een aanvang nam. Tien uur. gen te noteeren en het ergste van half elf, kwart voor elven. De menigte alles misschien, een politieauto met op de publieke tribune begon onrustig een bevel tot inhechtenisneming van te worden het duurde te lang naar Helen. En bij al die gelegenheden zou hun zin, de voorstelling had reeds moe- er even een korte, ondraaglijke stilte ten beginnen. Kate hoorde de luide stem heerschen en daarna zouden de blik- van Gertrude Mason, die nadrukkelijk ken zich op haar richten blikken, beweerde: „Ik vind, dat ze veel te lang waarvoor zij haar oogen zou neerslaan, wachten. Ik heb notabene een afspraak Bij haar terugkeer werden er geen om ergens te gaan lunchen en ik wil in vragen gesteld. Er werd aangenomen, ieder geval de openingsrede van den lat" ze al dien tijd hij mijnheer Har- verdediger hooren." Wat was er eigenlijk ridge had doorgebracht en dat hij, als aan de hand? Niemand van de voor een oud vriend, had geprobeerd haar naamste figuren was aanwezig mr. de onredelijkheid van haar vermoeden Prince niet, mr. Mann niet, de officier bij te brengen. Ze kon zich indenken van justitie niet, de beklaagde niet en wat Helen had gezegd„U moet maar ook de rechter schitterde door afwezig- uiet tegen haar uitvaren, als ze laat heid. aan het diner komt, mama. We moeten Geruchten begonnen zich te versprei mijnheer Harridge heusch de gelegen- den. Zouden er pogingen in het werk heid geven haar een. wat verstandiger worden gesteld om de jury te beïnvloe- inzicht bij te brengen." Toch was de den om te koopenHet was sfeer onaangenaam, omdat ze zich niet zeer waarschijnlijkHad niet een van den tijd had gegund zich te verkleeden. de jury-leden gevraagd of de bejaarde Mevrouw Lattimer kleedde zich altijd Torrington nog wel kon worden be- voor het diner en wanneer haar dochters schouwd als een normaal fietser....? dit bij een of andere gelegenheid na- Nee, nee, veel erger. Iemand vertelde, lieten, achtte de moeder 't haar plicht dat de rechter kort geleden een gloed- de meisjes te laten voelen, dat ze zich nieuw huis had gekocht een paleis, niet gedroegen volgens de vormen, die ergens in de bergen.Onzin, dat was hun stand voorschreef. een hut, waar hij zijn vischtuig kon op- Freddie Alcott was met den laten bergenNee, waarschijnlijk waren middagtrein gekomen. Brantsville was de cipiers omgekocht en hadden ze den gemakkelijk te bereiken en Freddie gevangene in den afgeloopen nacht ge- gebruikte deze gelegenheid om een groot legenheid gegeven om ongehinderd uit deel van den zomer in die streek door de gevangenis te vluchten, te brengen. Gewoonlijk benutte Helen Kate voelde zich meer en meer in een de aankondiging van zijn bezoek om ondraaglijke situatie, want ze vermoedde uit te roepen: „O ja. dat is waar ook half en half, dat zij deze vertraging had Freddie komt vandaag. Wat verve- veroorzaakt. Wat zouden ze doen? lend!" Maar dien avond viel het Kate Helen laten komen? Zou ze straks op, dat ze buitengewoon vriendelijk eensklaps haar zuster in de zaal zien tegen Freddie was ze gedroeg zich verschijnen? Ze keek in de richting van alsof ze bang was, dat iemand hem van mijnheer Harridge. De oude heer glim- haar af zou nemen, of dat ze iets je- lachte haar bemoedigend toe. Hij wist gens hem had misdreven, dat ten koste minder dan zij. van alles moest worden goedgemaakt. Totdat er een deur voor in de zaal Kate dacht er over na en zag eens- werd geopend en de lang verwachten klaps de reden ervan duidelijk in. Helen leefde nog in een toestand van angst Vervolg op blz. JV Wat Fynnon Salt voor anderen deed zal het ook voor U doen. Bovenstaande verklaring is cén van de vele krachtige bewijzen, die ook U zal overtuigen. Dit middel tegen rheumatische pij nen, verwijdert op pijnlooze wijze het urinezuur. Voorkomt en bestrijdt daarom metFynnon Salt Uw eigen kwaal in de kern. Mevr. A. te C. schrijft: Ik heb jarenlang in hevige mate aan Rheumatiek ge leden en heb verschillende middelen geprobeerd, doch niets hielp totdat ik FYNNON SALT ging gebruiken Reeds na een week waren de pijnen zeer sterk afgenomen. Ik kon mij bijna niet meer bukken doch thans gaat het weer zeer gemakkelijk zonder i eenig spoor van pijnIk acht mij verplicht U te vertellen van de groote weldaad welke FYN NON SALT mij bewezen heeft. Neem iederen ochtend op de nuchtere maag: een half thee lepeltje Fynnon Salt, opge lost in een* glas warm water en na verloop van zeer korten tijd zult V zelf de resultaten constateeren Een hall jaar achtereen kunt U schrijven! Nooit meer last, dat Uw vulpotlood op het meest ongelegen moment leeg is! Het Eversharp Repeteerpot- lood vult U eenmaal en U kunt een half jaar lang schrijven! U drukt maar op den dop en U hebt een nieuwe puntals de stift is opgebruikt, drukt U op den dop en U hebt een nieuwe stift! Vraagt Uw boekhandelaar het Eversharp REPETEERPOTLOOD Prijzen: f2.75f3.25. f4.-. f5.-. f8.- Andere Eversharp vulpotlooden in prijzen van f 1.50 af Eversharp vulpenhouders: f5.—, f9.—. f 10.50. t12.— en hooper OVERAL VERKRIJGBAAR EVERSHARP Gebruik alleen VIERKANTE EVERSHARP STIFTEN. Zij schrijven zwarter en gemak- heiijker en passen in ALLE vulpotloodeii vulpenhouders - vulpotlooden Importeurs: Blikman 8* Sartorius, Amsterdam

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 34