TWEE ZUSTERS.... Bij iedereen altijd welkom GRAPEFRUIT EEN HAAR VALT UIT PETROLE HAHN miï 26 's Morgens doet zoo'n gezonde, ver- frisschende grapefruit uw ontbijttafel alle eer aan Voor of na eiken anderen maaltijd is zij voor u en uw gasten een heer lijke en gezonde tractatie door haar fijnen, pittigen smaak en haar rijkdom aan vitaminen. Een Jaffa grapefruit vóór het naar bed gaan kalmeert de zenuwen. Jaffa lllfVll grapefruit I U I TU een gezonde I I Cl lekkernij! EN SINAASAPPELEN Altijd saprijker PALESTIJNSCH PRODUCT Toebereiding: Men snijdt de vrucht ïn twee helften. Het vruchtvleesch wordt van de schil losgemaakt en in kleine stukjes gesneden, waarna men het in de schil, naar smaak met suiker bestrooid, opdient als voorgerecht of dessert. Vervolg van blz. 23 Kate raakte met haar op goeden voet. „Daar ben ik het niet heelemaal mee Ze stelde vast, dat geen gevoelens van eens." haat de familie Torrington bezielden. „Misschien dat jij graag naar 'm Wat ze over Ridley zeiden, klonk zelfs luistert, maar ik weet zeker, dat het mücL Helen op den duur haar zenuwen zal „En ik heb gehoord, dat uw zuster kosten." gaat trouwen," merkte de moeder op. „Zoo mag je niet praten Helen „Eerst vreesden we, dat het met dien houdt van Freddie." „Nou, dan mag ze wel dol op 'm zijn, anders is en blijft die heele verloving mij Crane zou zijn en ik ben blij, dat dit niet het geval is. Ik zeg altijd tegen Alma je kunt doen wat je wilt, maar trouw een raadsel in geen geval een man, die drinkt." Kate keek over de tafel naar haar Kate kreeg een vuurroode kleur. „In zuster, die vol belangstelling luisterde de gevangenis kan mijnheer Crane niet naar een betoog van den ouden heei drinken," was haar antwoord. Harridge. Maar Kate merkte, dat haai' Moeder Torrington schudde het hoofd, oogen een wanhopige uitdrukking ver- „Wat een lot voor een heer zooals hij. rieden en ze waarschijnlijk de woorden Zoo ziet u, waartoe het drinken iemand niet eens hoorde. kan brengen." Het was ook verschrikkelijk om ver- Wat een lot voor een heer zooals hij? loofd te zijn en later te moeten Vol dankbaarheid besefte Kate, dat er trouwen met een man, van wien je geen bittere woorden over hem werden niet hield. Geen wonder, dat ze er wan gesproken. Voor het overige verliep het hopig uitzag. En toch kon Kate geen bezoek niet slecht. Alma zag er lang medelijden met haar hebben. Maar niet kwaad uit in Helen's blauwe japon, als ze haar woord jegens Ridley ge- die alleen wat uitgelegd moest worden, stand wilde blijven, dan diende ze toch Den eersten keer werd Kate in de kleine iets te doen. zitkamer ontvangen, maar bij volgende Dien avond rammelde ze voor het bezoeken mocht ze doordringen tot de eerst aan de deur, die haar kamer van verdere „geheimen" van de woning der die van Helen afsloot. Aangezien de familie Torrington. Ze kwam er achter, volgende dag van den ochtend tot den dat de moeder meestal werkte op het avond in het teeken zou staan van de plaatsje achter het huis. terwijl Alma „officieele" verlovingspartij een ge- dan aandachtig naar de radio zat te heurtenis waaraan mevrouw Lattimer luisteren. Kate ontdekte spoedig, waar- de grootste waarde hechtte had ze om Alma niet. bij het toestel vandaan de meisjes vroeg naar boven laten gaan. was te slaan ze had zich tot ideaal De deur werd niet open gedaan. Ze gesteld hoorspelen te schrijven. Kate leerde ook de handigheid om Zilla uit te hooren, zonder dat het ach terdocht wekte. Kon Alma schrijven? hoorde Helen vragen „Wat wil je?" „Ik wil met je spreken." Even een stilte Helen dacht er EN DAARNA WEER EEN... Als U geen voorzorgen neemt, zult U kaal worden door Uw eigen fout. Grijp dan in, nu het nog niet te laat is. Voltooi iederen morgen Uw toilet door een friction Petrole Hahn, welke den haaruitval stopt, hoofdroos verdrijft en U een goede ver zorging en schoonheid van Uw haardos verzekert. Reeds meer dan een halve eeuw wordt de heilzame en krachtige werking van PETROLE HAHN erkend, niet alleen door het publiek, maar ook door de doktoren, die het gebruiken en het met succes aanbevelen. Overal verkrijgbaar in flacons a f 1.25, f2.- en f 3.75. En gros FIRMA A. MAAS, 239, O.Z. Voorburgwal, Amsterdam-C. UITSLUITEND VERPAKT IN ZWART-ROOD ETUILET OP DE HANDTEEKENING F. VIBERT. WEIGERT NAMAAK „Welnee," antwoordde het kleine blijkbaar over na. Toen ontsloot ze de meisje wereldwijs. „Maar ze blijft er deur. door thuis en moeder heeft aanspraak. „Wat heb je mij te zeggen? Je weet De jongens zijn bijna heel den dag weg." toch, dat mama ons vroeg naar bed Na haar bezoeken schreef Kate een heeft gestuurd morgen wacht ons lang rapport aan Ridley. Ze liet haar een drukke dag." pen den vrijen loop, want ze begreep, „Helen, ik wilde je zeggen, dat het dat in de gevangenis een lange brief een mij spijt." weldaad is. Ze voelde, dat ze een goed „Een prachtig oogenblik, om daur- begin had gemaakt bij het uitoefenen mede voor den dag te komen." van haar taak. „Laat het mij in ieder geval zeggen. Doc.li de andere taak Helen niet Het spijt mij, dat je niet gelukkig bent, meer te haten - viel minder gemakke- ten minste dat veronderstel ik. Ik 1 lijk. Helen was zoo kalm, zoo welover- ik waardeer Freddie en ik dacht wogen zoo echt het meisje, dat „ge- „Je vermoedt toch zeker niet, dat ik lukkig" verloofd is. Bovendien had ze hem niet waardeer?" viel Helen haar het erg druk - de beide zusters zagen spottend in de rede. elkaar slechts weinig. En mevrouw „Ik geloof, dat iedereen, die voort- Lattimer werkte dit onbewust in de durend in zijn omgeving is, hem steeds hand - het vooruitzicht, dat ze over méér zal waardeeren." een half jaar van haar oudste dochter „Verloof je met hem, dan kun je het zou moeten scheiden, maakte haar „ver- zelf beleven." eering" noggrooter. „Helen, heb je een hekel aan hem?" De Harridges hadden ter eere van „Natuurlijk heb ik een hekel aan hem. Helen een diner aangericht en Kate Daar behoef je niet zoo van staan te zat dien avond naast Joe Havens, die kijken. Maar alles is geloopen, zooals zoojuist van een buitenlandsche reis jij het in je hoofd had. Ik moet je nage- was teruggekeerd en reeds vele jaren ven, Kate, dat je het werk uitstekend tot den intiemen kennissenkring van hebt gedaan. Maar misschien zijn er nog haar zuster behoorde. Hij was zelfs enkele details, die je onbekend zijn. op Helen verliefd geweest zooals vele Kom binnen, dan zal ik ze je vertellen." anderen doch zonder een schijn van Helen maakte den ingang vrij, dien ze kans. tot dusverre gedeeltelijk had versperd „Ik begrijp geen zier van die verlo- en ging op den rand van haar bed zit- ving," begon hij aan tafel tegen Kate. ten. „Laat ik je vertellen, wat er van- „Ik heb juist vijfentwintig dollars ver- daag is gebeurd, opdat je zult begrijpen, loren, omdat ik met Lydia Lee had ge- dat alles perfect voor elkaar is. Freddie wed, dat er binnen een week een einde heeft een aanbod gekregen om compag- aan zou komen." non te worden in de advocatenfirma „Moogt u Freddie dan niet, mijnheer van mr. Prince." Havens'" „In de firma van mr. Prince! O, „Zeg, waar haal je dat „mijnheer" Helen!" vandaan? Ik vind Freddie een reuzen- „Roep nu niet: „O, Helen!", daar kerel, maar geen geschikten echtgenoot schieten we niets mee op. Eén van de voor Helen. Hij weet alles en vindt het redenen, waarom ik met Freddie wilde plezierig om je van zijn wetenschap trouwen, was, dat hij een benoeming li aarfijn op de hoogte te stellen." had gekregen in een werkcommissie van Wat zegt de man die het weten kan? Hondenweer Br wat een hondenweerMor gen ben ik snip-verkouden. V/ybeiT Hondenweer Wybert-weer be doelt U. Die man binnen krijgt het nu druk. Ja meneer, voorkomen is beter dan genezen Er zijn heel wat griepgevallen. Als Uw buurman hoest, bescherm U dan direct met Wybert-tablet- ten. Alleen in origineele blauwe donzen a 25, 35 en 60 cent.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1938 | | pagina 26