I m TWEE ZUSTERS.... SAINT-JAMES DAGGETT GROG ST. JAMES Spa» Tabl*"®". 26 RHUM 47 VAN DE BEROEMDE PLANTAGES SAINT JAMES OP DE ANTILLEN 3/4 rhum Saint James. V* sui kerstroop of poedersuiker. Een schijfje ci troen. Men voe ge warm water toe, een hoe veelheid, onge veer anderhalf maal zoo groot als de boven genoemde. Men kan, al naar BtfJü!. m zijn smaak,noot- SlurrjjMfs muscaat,kaneel of kruidnagelen toevoegen. Vh WILMERINK MULLER AMSTERDAM-C.-TEL. 31110 r Slot van blz. 23 No. 514 Knippatronen verkrijgbaar in de maten 40 - 42-44- 46-48. Prijs 20 ct. plus 5 ct. voor porto en maakt deze heerlijke Vestblouse Het is zoo klaar en U hebt voor een koopje er een warm kleedingstuk bij. Dat zal U best van pas komen in de nog komende koude dagen. Het knippatroon ligt al voor U gereed. Als U dit EERST bestelt, weet U precies welke couponnetjes U moet koopen. Bestellingen kunnen als volgt geschieden: door bemiddeling van Uw agent of bezorger: door girostorting op no293631door toezen ding van het bedrag per postwissel of in postz. PATRONENKANTOOR PANORA Nassauplein 1 - Haarlem - ik handelde in een ondoor dacht oogenblik ik had me nooit met Freddie moeten verloven het is me onmogelijk om door te zetten. Eenige snikken vervolmaakten deze jammerklacht. ..Ik hen altijd bang geweest, dat het verkeerd zou loopen." „Dat is het 'm juist ik kan me niet voorstellen, dat ik mijn verstand niet beter heb gebruikt. Het was de grootste dwaasheid om me met hem te verloven." En toen Ridley zweeg, vervolgde zij„Toch ben ik je dankbaar voor hetgeen jij voor hem hebt gedaan." „Het spijt me, dat daardoor geen verbetering in jullie verhouding is ge komen althans wat jou betreft." ..Ik vind hem een goed, een beminne lijk mensch, maar als verloofde of later als echtgenoot nee, ik tnoet er niet aan denken. En als ik dan besef hoe hoe wij het met elkaar hadden kunnen hebben. Alles wat de wereld maar kan schenken lag dien avond binnen ons bereik en toen gebeurde ctótJij werd dronken en ik liep weg en nu zijn we de twee ongelukkigste men- schen ter wereld." „Ik voel me niet ongelukkig, Helen." ..Dat ben je wél, Ridley." Ze legde haar hand op zijn arm, niet zoo zeer bij wijze van liefkoozing als wel in een poging om hem de werkelijkheid te laten begrijpen. „Je hield van mij dien avond. Althans, dien indruk wekte je." „Ik ben bang, dat aan hetgeen ik dien avond heb gezegd niet te veel waarde moet worden gehecht." „Ridley, gebruik je verstand en laat onze toekomst niet verwoesten door i nuttelooze gevoelens van edelmoedig heid of van ridderlijkheid. Denk jij, dat ik met, Freddie gelukkig zal wor- den? Ridley, je mag mij niet verlaten we hebben samen de grootste moei- i lijkheden doorgemaakt. Jij ging de gevangenis in om mij te redden je houdt van me!" „Ik houd niet van je. Helen." „Het heeft geen zin om dat te zeggen, Ridley. Ik geloof je niet. Steeds heb ik geweten, wannéér een man mij liefhad en dat weet ik van jou ook. Je hield reeds van mij op dien avond en wat je sindsdien hebt gedaan, heeft mij steeds meer bewijs gegeven. Denk je, dat een man zich laat opsluiten voor een meisje, dat hij niet liefheeft? Onzin! Ik kan met Freddie niet gelukkig zijn nu ben jij vrij ik heb vele offers gebracht om mijn gratie-verzoek ingewilligd te krijgen en zou jij nu zoo dwaas zijn om zoogenaamde ridderlijke over wegingen een beletsel te laten vormen voor ons geluk. Je houdt immers van me!" Er heerschte een langdurige stilte. Hij keek haar onafgebroken aan en een vrouw met meer ervaring in nederlagen zou dit als een slecht voorteeken hebben beschouwd. „Ik herinner me niet veel meer van dien avond," sprak hij ten slotte, „maar wél weet ik, dat ik zelfs tóén niet van je hield. Misschien raakte ik even onder den indruk dat over komt iedereen, wanneer hij een knappe vrouw aantreft. Misschien zou ik in een normaal geval wanhopig verliefd op je geworden zijn, maar die eh ge schiedenis redde mij." Wederom een stilte. Toen zei Helen langzaam: „Dus je minacht mij je minacht mij, omdat...." „Nee, Helen, ik minacht je niet ik raak alleen niet onder jouw invloed, zooals vele anderen." Tegen den middag kwam er een telefonische boodschap van mevrouw Lattimer, dat ze niet thuis zou koffie drinken. Kate voelde zich geweldig opgelucht/Daardoor zou haar eenzaam heid nog eenige uren worden verlengd. Ze besloot na de lunch haar honden te gaan verzorgen en stond in den salon te wachten, totdat Jane zou mede- deelen, dat de tafel was gedekt. Eens klaps hoorde ze een auto voor het huis stoppen. Als ze zich niet vergiste, was het héér wagen. Haar hart begon te bonzen. Zou het Helen alleen zijn of zij beiden? Ze wachtte, onbeweeglijk, den blik gericht op de deur. In de gang klonken geen stemmen. De deur ging open en Ridley trad binnen alleen! Ze staarde hem aan en voor het eerst zag ze een onvriendelijke uitdrukking in zijn oogen. Hij was ernstig heel ernstig zelfs. Helen had haar over winning dus wel weten te behalen. Hij sloot de deur en bleef staan. „Je hebt je woord niet gehouden," zei hij. Haar gedachten waren zóó gecon centreerd geweest op Helen, dat de bedoeling van zijn woorden haar aan vankelijk ontging. Na enkele seconden vervolgde hij: „Je beloofde mij, dat je voor de poort zou wachten." „Ridley, ik kon er niets aan doen." „Omdat je hebt geslapen." „Omdat ik niet wist, dat je in vrijheid zou worden gesteld. Eerst vanmorgen las ik het in de krant en toen was Helen al weg met den auto." Zijn gelaatstrekken ontspanden zich. „Je kunt je mijn teleurstelling voor stellen ik kwam naar buiten in de verwachting jou te zien en vond Helen." Het was alsof door deze woorden al de bittere ervaringen in haar jonge leven werden weggevaagd al de jaloezie en al de haat smolt weg als sneeuw voor de zon. Ze voelde zich onmetelijk ge lukkig en vloog in zijn armen. „O, Ridlev," fluisterde zij na enkele minuten, „weet je zeker, dat je van me houdt? Ik kan het bijna niet gelooven." „Waarom niet?" „Het lijkt zoo onwezenlijk." Ridley. wien een ander onderhond nog in de ooren klonk, keek op haar neer en glimlachte. „Wanneer ben je eigenlijk van mij gaan houden?" „Daar kan ik je heel precies antwoord op geven toen je bij die deur stond en vertelde, dat je niét aan het diner van de Masons zou worden genoodigd, omdat je nog „te jong" was. Aan dat oogenblik zal ik steeds denken, omdat ik toen besefte, dat je eigenlijk altijd jong zou blijven, zelfs al zouden we samen een bejaard en vergrijsd echt paar zijn geworden." Jane, die een vrouw van de klok was, stond niet weinig verbaasd, toen ze op het oogenblik, dat ze wilde mededeelen, dat de lunch klaar stond, Kate zag zit ten met het hoofd stevig gedrukt tegen den schouder van den bezoeker. „Blijft mijnheer Crane lunchen, juf frouw Kate?" vroeg ze voor alle zeker heid. „Uw zuster is daar straks regel recht naar boven gegaan -— ze heeft zware hoofdpijn." „Nee," antwoordde Ridley op de vraag of hij hleef lunchen, „ik heb andere plannen. We gaan eerst een nieuwen auto voor je koopen - als verlovingsgeschenk. Dien ouden van jou kun je dan in een museum laten opbergen. Daarna gaan we samen lun chen en als dat. achter den rug is, kom Verz.org Uv uiterlijk direct bij 't opstaan met de volgende tooverformule Druk. ten propje watten in water door drenk bet daarna met Vivat one bet het gelaat ermede niet wrijven). z° Breng een dun laagje Vanishing Cream aan. VIVATONE is een opvekkend gezichtsvater, het bevordert de bloedsomloop aan het huidvlak en versterkt de veefscls. De D. R. VANISHING CREAM, die niet vet is en toch goed doordringt, maakt de huid geheel glad en geeft ze een nieuve glans van jeugd en frischheid. Tubes 0.40, 0,70. Potten 0.35, 0.55, 0.85, 1.75. Vivatone 0.50, Vanishing Cream Coldcream, Vivatone. Imp. N.V. C R E M C O, Hoogstraat .X), Den Haag Hoofdpijnen kunnen verschillende oorzaken hebben. Spalttabletten zijn van moderne samenstelling en be vatten naast de gebruikelijke werk zame bestanddeelen phenylglycol- zure benzylester. Dit is het eerste praeparaat, dat ook de spastische oor zaken doeltreffend bestrijdt. Wacht niet tot U erge hoofdpijn hebt! Zoodra U dat zware gevoel, die lichte dofheid bemerkt, neemt dan een Spalttablet. U zult dadelijk be merken, hoe de druk vermindert, de pijn verdwijnt. Werkelijk, U moet eens Spalttabletten probeeren. Bij iedere verpakking van 20 stuks Spalttabletten ontvangt U een plat doosje, dat in het kleinste taschje gemakkelijk een plaats vindt. Prijs10 stuks 0.50,20 stuks f0.90. Bij alle apothekers en drogisten verkrijgbaar. HoofddepótDr. H. Nanning, Den Haag, Korte Poten 7a.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 26