Naar vaderland terug e buitenlandsche pers publiceert in den laatsten tijd herhaaldelijk ge ruchten dat de hertog en hertogin van Windsor van plan zouden zijn zich dit jaar voorgoed in Engeland te gaan vestigen. .Hoewel de hertog zelf meer dan eens heeft ver klaard niet naar Engeland te zullen terugkeeren, tenzij zijn echtgenoote hem, met den titel van koninklijke hoogheid, kan vergezellen, schijnt toch de mogelijkheid te bestaan dat hij zich dezer dagen voor een kort bezoek aan zijn ipoeder naar z'n vader land zal begeven. Koningin-moeder Mary, die den laatsten tijd aanvallen van hartzwakte heeft gehad, koestert reeds lang den moederlijken wensch haar oudsten zoon weer te ontmoeten. De hertog van Windsor zou zich nu medio Januari met het vliegtuig van den Engelschen koning, dat hem voor deze gelegenheid beschikbaar wordt gesteld, naar Sandringham begeven, daarbij Londen vermijdend, zoodat het geen „officieel" bezoek wordt. Velen verwachten dat deze reis echter de eerste stap zal zijn tot den terugkeer van den hertog van Windsor en zijn echtgenoote naar Engeland. De fotoserie, die wij op deze pagina afdrukken, werd genomen op Nieuwjaarsdag in de villa van den hertog aan de Fransche Kiviera. Zullen zij Engeland weldra weer voorgoed aanschouwenf Op verzoek van koning in- moeJer Mary, die zich Jen laatsten tijd wiet wel voelt, zou Je hertog van Windsor kaar een kort bezoek brengen. De hertog en de hertogin van Windsor in de studeerkamer van hun viUa nabij Can nes de Nieuwjaarspost, die hun wit alle deelen der aarde werd toegestuurd, samen inkijkend. Links: De hertog van Windsor en zijn echtgenoote op het bordes van hun villa aan de Fransche Riviera. Voor het haardvuur, welwillend poseerend voor den fotograaf, die hen op Nieuwjaarsdag kwam bezoeken.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 28