ZEEUWSCHE SPORT I Na enkele weken stilstand is Zondag de competitie weer voortgezet en in Zeeland zijn geen abnormale resultaten te melden. Middelburg won van Zeelandia met 4-1 en B.0.8. en de Zeeuwen deelden de puntjes in een 2-2-uitslag. Een moment van den wedstrijd Middelburg-Zeelandia. Links: Een mooi voorgezette», bal wist de toestormende Vogel in een doel/punt om te zetten. Hechts: Nog een moment wit dezen kalm gespeelden wedstrijd. Tusschen De Zeeuwen en R.C.S. is een wed strijd gespeeld, welke niet als een bijzondere in de voetbalgeschiedenis zal moeten worden aangeteekend. Het was voor het grootste deel van den tijd een matige vertooning, waarvan uit voetbal- technisch oogpunt niet te genieten was. Zoo nu en dan was er eens even wat opleving of een felle uit val en in die gevallen kwamen ook de doelpunten tot stand. De Zeeuwen nam gedeeltelijk revanche voor de in de eerste ontmoeting geleden nederlaag. Op de ranglijst geven beide ploegen elkaar niets toe en uit dezen wedstrijd blijkt, dat zij het op het groene veld evenmin doen. In dezen wedstrijd echter heb ben zij geen van beiden gedemonstreerd gel\jk van „kracht" te zijn, want er was hier slechts sprake van - een zeer zwakke vertooning. Middelburg heeft de goede positie op de ranglijst weten te behouden door de stadgenooten te verslaan met 4-1, ongeveer dezelfde verhouding dus als in de eerste ontmoeting. Dat het een mooie wedstrijd ge weest is, kunnen we helaas ook hiervan niet schrijven. Er werd niet gespeeld met het vuur en het enthou siasme, dat men in een plaatselijken kamp mag ver wachten. Het is Breda niet gelukt, na het overwinnen van de kopclub, ook T.S.C. te kloppen en de Oosterhoute- naren hebben geen kans gegeven om te knabbelen aan hun mooie kans. Twee puntjes achterstand op R.B.C. is niet veel en die zijn gauw genoeg ingehaald. Middelburg zit veilig en wel op de derde plaats, zoo'n beetje onopgemerkt, maar volgens onze meening met de beste papieren. Naar onze meening kan a.s. Zondag het pleit beslecht worden. Als Middelburg weet te winnen van T.S.C. in Oosterhout, dan staat de gr oen-witte ploeg er heel best voor, terwijl T.S.C. dan ver uitgeschakeld is, als ten minste R.B.C. en Middelburg dan flink door zetten. We weten echter, dat de wedstrijd in Ooster hout een zeer moeilijke opgave beteekent. Het zou jjj E.G.8.Be Zeeuwen 2-2. Alhoewel het er tot bijna op het laatst voor De Zeeuwen bedenkelijk uitzagwisten ze toch nog gelijk te maken. Vanwege het drassige terrein was het voor de spelers in het algemeen moeilijk nm van den wedstrijd een aantrekkelijk geheel te maken. Er was ook weinig publiek. Een moment uit dezen wedstrijd. Een der spelers trapt over den bed Men. niet de eerste maal zijn, dat Middelburg met een auto-karavaan, vliegende vaandels en slaande trom Oosterhout binnentrok en met de befaamde kous op den kop terugkeerde. Laat Middelburg de laat ste dagen nu eens benut ten om de concentratie der spelers te verzorgen en laat men hen op den dag van den wedstrijd verre houden van druk doende en opdringerige suppor ters. Men bèseffe, dat dit een wedstrijd wordt, wel ke veel kan beslissen en zeker het uiterste van de spelers zal vergen. Een paar gereserveerde en gemakkelijke spoorweg coupés en een paar rustige uren vóór den wedstrijd kunnen wonderen doen. De keeper van De Zeeuwen, die heel erg zijn best deedwist hier nog een gevaarlijk schot te keer en. - TemeuzenHoofdplaat 5-0.In Zeewwsch-Vlaanderen vonden slechts twee wedstrijden doorgang van de vijf, die op' het programma stonden. Terneuzen had de rust van enkele weken blijkbaar geen kwaad gedaan en mei 5-0 won het van Hoofdplaat, dat overigens toch niet zoo zwak is. Twee momenten uit dezen- wedstrijd. i,

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 14